Dodaj do ulubionych

Kto ma termin na pażdziernik?

01.02.05, 12:47
Obserwuj wątek
      • kubusia1 Re: Kto ma termin na pażdziernik? 01.02.05, 14:59
        Ja też mam termin na październik jeżeli wszystko dobrze pójdzie.
        Podobnie jak ty kasiulek ostatnią miałam 31.12.
        Mam pytanie kiedy wybiersz się do gina? Bo ja w tę środę. Jestem panikara i
        boje się pozamacicznej. Coś mnie boli po lewej stronie, co prawa raczej to nie
        ból ale uczucie dyskomfortu. Mam nadzieje że to nie pozamiczniczna tylko w
        najgorszym wypadku stara torbiel.
        pozdrawiam
        • kasiulek81 Re: Kto ma termin na pażdziernik? 02.02.05, 20:27
          Kubusia -fajnie że będzie ten sam termin:))
          Ja też strasznie panikuję (także po głowie chodzi mi pozamaciczna -brrrrr TFU
          TFU TFU) -ale to oczywiście za sprawą tego forum;), gdyż o 80% złych rzeczy na
          temat wczesnej ciąży nie miałam nawet pojęcia...
          Nie można samemu się źle nastawiać, bo to na pewno nic dobrego nie przyniesie.
          Trzeba myśleć pozytywnie - przynajmniej wszyscy w koło mi tak mówią:))
          Ja z wizytą u ginka chciałabym się jak najdłużej wstrzymać, bo wiadomo, że on
          sam nic na razie nie będzie mógł stwierdzić. Myślę że się wybiorę za jakieś 1,5
          tygodnia -oczywiście jeśli nie będzie żadnych dolegliwości do tej pory. Na
          razie czasami pobolewa mmnie brzuszek i czasami jajnik zakłuje, ale wyczytałam
          że to normalne, więc staram się tym nie przejmować.
          Pozdrawiam Cię serdecznie -teraz musimy się trzymać razem;) Odpisz co u Ciebie?
          • kubusia1 Re: Kto ma termin na pażdziernik? 03.02.05, 08:47
            Cześć,
            Jak napisłam wcześniej panikowałam i poszłam wczoram wczoraj do gin. Oczywiśćie
            niczego konkretnego się niedowiedzialam bo jeszcze za wcześnie. Miałam badanie
            ręczne, ale że miałam baaaardzo twardy brzuch (mięśnie) lekarka "tylko"
            stwierdziła że jest macica ;). Wyczuła torbiel po lewej stronie - stare dzieje.
            Mam zrobić badania krew, morfologie, toxo, WR, HBS, grupe krwi i zgłosić się za
            2 lub 3 tygodnie. Gdybym miała jakieś nasilające się bóle czy plamienia to mam
            zgłościć się wcześniej.
            A i jeszcze jedno jak będę się dalej tak stresować to będę miała zakaz
            zaglądania do internetu.
            Kasiulek czy rodzina wie o fasolce?. Ja jeszcze nikomu nie powiedziałam a język
            swędzi. Narazie wie tylko mężusia i wszyskie forumkowiczki.
            Termin sobie wyliczyłam na ok. 7 października, a kalkulator pokazuje 11.10.2005.
            Pozdrowienia
            • kasiulek81 Re: Kto ma termin na pażdziernik? 03.02.05, 09:39
              Z tym zakazem forum to pewnie byłaby dobra rzecz;) - lektura forum z rana i już
              gotowe... człowiek wynajduje w sobie jakieś dziwne objawy i przypisuje je sobie
              do przerażających chorób 8) brrrrr.... Ale co najgorsze - forum UZALEŻNIA!!!

A u mnie oczywiście rodzinka jeszcze nic nie wie (oprócz męża rzecz jasna) -
              chcę być na 100% pewna zanim im powiem. Wiem, że to będzie mały szok dla
              wszystkich (mam nadzieję że pozytywny), gdyż nikomu nawet przez myśl nie
              przeszło że się już staramy... -a u nas właściwie to był pierwszy cykl starań,
              i byłam poprostu przekonana, że na pewno nic z tego nie będzie, no bo jak to
              możliwe żeby niektórzy starali się pól roku - rok, a nam udało się za pierwszym
              strzałem:))) -....a jednak, natura płata figle.

Przyznam się, że mam straszne obawy - nie wiem czy na pewno chciałam, aby to
              było już i teraz? W czerwcu bronię pracę magisterską i boję się, że w związku z
              jakimiś komplikacjami (TFU TFU - na pewno ich nie będzie) nie będę mogła
              skończyć studiów i się obronić:((
              Bleeee -złe myśli na bok!
              ...ale się wyżaliłam:)

Pzdr
              • eris79 Re: Kto ma termin na pażdziernik? 03.02.05, 12:10
                Widzę, że ja mam podobnie ;) Byłam przekonana, że z 2 lata nam zejdzie na
                poczęcie baby i to był pierwszy dzień od 4 lat w dni płodne kiedy poszliśmy z
                mężęm na całość. Wczoraj powinna być @ .... ale na test za wcześnie... może
                lepiej że ominęła nas ta szarpanina wyczekiwania ... tylko teraz co z moją
                ukochaną pracą ?... ale tak naprawdę gdy się okaże że jednak TAK to będę bardzo
                bardzo szczęśliwa.... pomimo zaskoczenia Pozdr
                P.S. Kto ma termin na 15-20 października?
      • bvl Re: Czy też tak macie? 03.02.05, 15:02
        a ja tez jak sie sprawdza testy mam termin na około 10 pazdziernika i
        ostatnia@miaąłam tez 31.12 ehhh zrobiłam 3 testy od wtorku -jedem bardzo pozno
        w nocy w sumie i była kreska bladziutka ale była mwczoraj kolejny- to samo inny
        test i inna kreska bardziej widoczna i dzis rano to samo ten sam test co we
        wtorek i tez jest kreska -DRUGA :) ale te drugie kreski duzo bladsze sa niz ta
        kontrolna
        sikam mniej więcej co godzinę... piersi bolą zwłaszcza sutki no i brzuch
        pobolewa i tez ciągle biegam sprawdzac czy nie ma plamienia - i nie ma!!!
        półtora roku staran i az mi sie wierzyc nie chce
        pewnie za mało hormonów jeszcze co? dlatego takie blade? pliss powiedzcie ze
        tak z eskoro 3 testy wyszły z 2 kreskami....
        • bvl Re: Czy też tak macie? 03.02.05, 15:10
          a jaka kreska wyszła na tescie Tobie? bo te moje kreski sa na kazdym ale bl;ade
          takie

jejku oszaleję chyba dzis kupuje kolejny tes spac nie moge nerwy mam jak nie
          wiem ale moge napisac z eteraz czuje ze to jest ta fasolka moja chocia zpo tych
          moich urojeniach... ale nigdy kresek na tescie nei było
          do gina za wczesnie jeszcze
          ale dlaczego sa takie jasne? buuu wszystkie piszecie GRUBA KRECHA a moje sa
          cieniutkie
          • kinguniaw Re: Czy też tak macie? 03.02.05, 16:25
            U mnie w pierwszym teście -trzy-cztery dni po planowej @ wyszła jedna mocniejsza
            a druga (ta testowa) bladziutka.Aż się bałam, że sobie ją wymyśliłam-ale mój mąż
            też ją widział ;). A w nastepnym teście, po paru dniach, obie były dobrze
            widoczne!A od dwóch dni zaczęły się poranne mdłości...Idę do gina w przyszłym tyg.
            Trzymaj się, a ja trzymam kciuki!!!
            • jenifer1 Re: Czy też tak macie? 03.02.05, 16:32
              Może jeszcze za wcześnie na grube krechy.Podobno to nie ma znaczenia ,ważne ,że
              są.
              Ja mam termin na 1.10 już po usg serduchO bije, mam się oszczędzać i tyle.
              SUPERRR!!! dOKĄD NIE ZROBIŁAM TEGO USG TEZ SIE TAK ZACHOWYWALAM TERAZ MI TYLKO
              TROSZKĘ PRZESZŁO.TRZYMAJCIE SIĘ I DUŻO ODPOCZYWAJCIE
          • kasiulek81 Re: Czy też tak macie? 03.02.05, 16:29
            Ojjj... -nie panikuj! Trzeba być dobrej myśli! U mnie też wcale nie jest
            to "gruba krecha" jak to ktoś powiedział i druga oczywiście jest dużo
            bledsza... Ale wydaje mi się, że to normalne, iż parę dni po spodziewanej @
            poziom hcg jest jeszcze niski, więc kreska testowa nie będzie
            taka "wypasiona";) Zrób teścik za 2 tygodnie - to wtedy zobaczysz "dwie tłuste
            krechy":))))
            Pocieszam Cię, a prawdę mówiąc sama mam takie obawy jak Ty;))) Ale musimy się
            nawzajem wspierać - wtedy na pewno będzie wszystko OK.

Pzdr
            • kasiapor Re: Czy też tak macie? 04.02.05, 15:23
              Cześć ja mam na październik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!Ostatni @ miałam
              29.12.04r. Wizytę u Gina mam 14.02- fajna data. Wtedy będę pewna wszystkiego.
              To prawda czytając to wszystko mozna oszaleć. Myślałam ze to tylko ja tak
              biegam do kibelka sprawdzac czy nie ma palmienia, a tu prosze, jest nas juz
              kilka :). Ja trochę się bałam bo miałam egzaminy i obronę, ale jak na razie
              wszystko jest oki. Jutro nastęony egz. :(. Już bym chciała iśc do
              gina....Rodzice i babcie widzą, szaleją z radości.
              Ja to od początku czułam ze będzie bobasek. To był nasz pierwszy cykl
              starań...Piszcie kochane jak sie czujecie. Moze któras ma ochote pogadac na GG
              3060157 - zapraszam i życzę pozytywnego myślenie ( wiem jednak że to trudne).
      • anioryca Re: Kto ma termin na pażdziernik? 10.02.05, 12:22
        Witaj hja dzisiaj mam 35dc i nic @ nie widać a test wczoraj negatywny temp.36.8-
        36.9 i też jestem jakaś senna nawet zbytnio to mnie brzuch nie boli i przyznam
        się że nie czuję się tak abym miała dostać @.
        A ty jak się czujesz?
    • angelka Re: Kto ma termin na pażdziernik? 08.02.05, 22:37
      ja tez będę miała na październik :):):) Ależ się cieszę, tzn mam nadzieje ze
      bede miała bo jeszcze nie bylam u gina ale ostatnią @ miałam 27.12.04 i na
      teście dwie krechy :) Dziewczny powiedzcie kiedy najlepiej iść pierwszy raz do
      gina, tak żeby juz jednoznacznie okreslił ze jestem w ciązy? I może jest tu
      ktos z Kielc i podpowie jakiegos dobrego specjal i szpital, please
      • szymma Re: Kto ma termin na pażdziernik? 09.02.05, 22:02
        Hej dziewczyny- fajnie ze zalozylyscie taki watek- Ja(my) tez szykujemy sie na
        pazdziernik. II kreski zobaczylam w niedziele- w pon. polecialam do gina, zeby
        potwierdzic ciaze,ale niestety....za wczesnie i nic nie dalo sie stwierdzic.

Takze jeszcze jedna panikara dolacza sie do WAS!!! :))))

My powiedzielismy juz najblizszej rodzince:) Nie moglismy sie powstrzymac:)

Tak samo jak Wy sparawdzam czy nie ma plamienia i kazde zaklucie mnie niepokoi,
        jeju strasznie mnie to stresuje:(
        Jutro bedzie 38 dc. zazwyczaj mialam 28 cykle.

POZDRAWIAM I ODZYWAJCIE SIE:)
    • pomme Re: Kto ma termin na pażdziernik? 10.02.05, 13:51
      :-) ja podobnie jak dziewczyny na górze ostatnią @ miałam 31.12. U lekarza
      byłam wczoraj i było jeszcze za wczesnie:-(. Dostałam mase róznych skierowań (
      USG, krew mocz białko itd)i gin kazała mi wybrać sie do zakaźnego zrobić
      toxoplazmozę bo wyniki sprzed ciąży były ujemne. Ale skierowania mi nie dała,
      więc musze zapłacić ( ona twierdziła że tego typu badabnia nie sa refundowane -
      a to kłamstwo) . A tak poza tym to od 22.02 bedzie mnie prowadziła dr Mazur i
      mam nadzieję,że wszystko bedzie dobrze.
      A i melduje jeszcze że mdli mnie z dnia na dzień coraz bardziej
      pozdrawiam wszystkie fasolkowe mamy ( strączki jak mówi mój mąż) i ich fasolki
      --
      " Nie mówcie o mnie źle, widać chodzi nam nie o to samo "

lilypie.com/days/051010/0/21/1/+1/.png
    • kubusia1 PAZDZIERNIK :o) 10.02.05, 14:09
      Październikowe mamusie, mijaczek załozył specjalne forum dla październikowych
      mamuś, nazwa jak wyżej. W/w forum znajduje się w forum ....Dziecko tylko trzeba
      zjechać niżej na dół ekranu. Ewentualnie można wpisać
      forum.gazeta/forum/71,1.html?f=25774
      Pozdrowienia dla mamuś a w szczególości październikówek 2005.
    • sybi2 Re: Kto ma termin na pażdziernik? 13.02.05, 21:07
      Ja mam termin na 09.10.2005. Siedzę w domu, czuję się okropnie, a jeszcze
      bardziej się boję, bo zaczęłam plamić od piątku. Jakby tego było mało mam
      wysoki poziom hcg - tj ponad 20000. Czy ktoś wie czy to może sugerować ciążę
      mnogą. Odpiszcie proszę!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka