Dodaj do ulubionych

intuicja- sny

14.02.05, 13:52
Mam pytanie. Czy którejś z Was- zaciążonej, śniło się, że jest w ciąży zanim
jeszcze o tym wiedziała lub przyśniła się płeć dziecka i potem to się
sprawdziło. Wydaje mi sie, że kiedyś czytałam o tym na tym forum. Będę bardzo
wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.
Badam czy to w ogóle możliwe, żebym miała proroczy sen w tej kwestii...
To być może tylko pragnienie.
Obserwuj wątek
    • luna333 Re: intuicja- sny 14.02.05, 13:57
      mi się przyśniły II kreseczki :) i oczywiście tego dnia pognałam do apteki a
      następnego dnia z rańca miałam już te 2 na teście :) później mi się przyśniło
      że to bliźniaki - ale to nie były dwojaczki tylko mi się krwiak zrobił -
      później mi się śniło że urodziłam dzieciątko - patrzę ojej jakie śliczne -to
      pewnie dziewczynka - odchylam pieluszkę a tam siusiak, mojemu mężowi też się
      śnił chłopczyk, zanim zaszłam w ciążę - w poprzednim cyklu śniło mi się że mam
      synka i próbuję go nakarmić piersią.
      A tak na marginesie - my chcemy dziewczynkę :)
      a kto to siedzi u mnie w brzuszku to i tak się okaże trochę później :)
      pozdrowionka :)
      mam nadzieję że Twój sen się spełni :)
      --
      nasze maleństwo :)
      src="lilypie.com/days/050729/2/0/1/+1"
    • radowinkaala Re: intuicja- sny 14.02.05, 15:49
      Mnie się śniło i się sprawdziło. Córcia była już poczęta, ale jeszcze za
      wcześnie było na test - przez ten sen nie mogłam się doczekac dnia, kiedy bede
      mogła test wykonac. I zrobiłam w pierwszym dniu spodziewanej miesiaczki - były
      2 grube różowe krechy!
      Oto elementy, które w moim śnie się pojawiły i ich znaczenie:
      krew - DOBRE WIADOMOŚCI
      własne dziecko - SZCZĘŚCIE
      szlafrok - PRZYROST RODZINY
      lekarz - DOBRA NADZIEJ
      Życzę powodzenia :)
      --
      lilypie.com/baby1/051018/2/13/1/+1/.png[/img][/url]
      A to moja Ania - nowe fotki
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=17846554&a=19038666
    • basoni Re: intuicja- sny 14.02.05, 16:29
      Cześć tromyszko,
      Odkąd się zaczęliśmy starać nie zdarzały mi się sny że jestem w ciąży, albo
      urodziłam dziecko, a wcześniej i owszem.
      W naszym szczęśliwym cyklu zaraz po owu śniła mi się miesiączka (zawsze śniło
      mi się to na 2-3 dni przed @), a tydzień później śniło mi się że moje brodawki
      były tak ogromne że zajmowały powierzchnię całej piersi. Ale testy nigdy mi się
      nie śniły.

--
      Nasza kruszynka
      • ma.ry.ja.ne Re: intuicja- sny 14.02.05, 16:51
        Ja też miałam niedawno podobny sen.Śniło Mi się,że mieliśmy drugiego
        dzidziusia.Za kilka dni moja mama miała podobny sen.Chyba nasz sen się
        spełnił,ponieważ minął 9 dzień a @ nie ma:)
        • ledzeppelin3 Re: intuicja- sny 14.02.05, 18:50
          cześć. Mi w miesiącu, kiedy zaszłam w ciążę, ale jeszcze o tym nie wiedziałam,
          przyśniło się bardzo wyraźnie, że zaciążyłam. Za tydzień były dwie
          kreski...Pozdrawiam
    • wij-drewniak Re: intuicja- sny 17.02.05, 20:06
      Mi i mojemu mężowi śniło się, że jestem w ciąży. Nie wiem jeszcze czy to
      prawda, raczej wątpię. Ale jeśli miałoby się to sprawdzić to co powiecie na to:
      dzień po śnie z ciążą przyśniło mi się, że podczas wyjazdu do Trójmiasta na
      ulicy spotkałam Tadeusza Mazowieckiego i ten pokazując mi dwójkę małych dzieci
      powiedział, że muszę je zabrac do siebie, bo to są pobite dzieci z
      patologicznej rodziny a on ma ważne sprawy. Dzieci były posiniaczone.
      Dziewczynka miała na imię Małgosia a chłopczyk Mundzio.
      ???
      Nie mówcie, że to może być też proroczy sen
      • wij-drewniak Re: intuicja- sny 25.02.05, 19:07
        Pamiętamy te sytuacje, kiedy sen się sprawdził. "No tak, przecież mi się
        sniło". Chciałam jednak powiedzieć, żeby nie przywiążywać się do tych snów. Bo
        mój się nie sprawdził. A pamiętałam o nim tylko dlatego, że się tu wpisałam
    • beta755 Re: intuicja- sny 22.02.05, 10:46
      Tak Pewnej nocy przysniły mi się już dreptające bliźniaki z tym że dziewczynka
      była dużo wieksza od chłopca ale o dziwo on miał imię a ona nie; jak się
      obudziłam włanczam "pytanie na sniadanie" a tam program o blixniakach :/ jestem
      w strasznym szoku nie planowałam żadnego baby :( jeszcze u lekarza nie byłam a
      ciążę jak na razie potwierdziłam tylko testem... aha miałam jeszcze jeden sen
      jakoś 2 tygodnie po pierwszym przysnił mi się @ i co ja mam o tym mysleć :?
    • dziub3 Re: intuicja- sny 22.02.05, 11:07
      Od pewnego czasu wierzę w takie prorocze sny. W ub roku byłam w 9tc,
      zachorowałam na anginę ropną, miałam wysoką gorączkę i ledwie żyłam. Pewnej
      nocy przyśniło mi się, że moja sąsiadka goniła mnie samochodem
      wykrzykując: "nie urodzisz tego dziecka!!!". Minęło parę dni, miałam wizytę u
      gina. Następnego dnia czekałam już na łóżku szpitalnym na zabieg. Moje dzidzi
      nie żyło.
      Natomiast w styczniu tego roku przyśniło mi się słodki maleństwo, które leżało
      na naszej kanapie. żwróciłam się do męża z prośbą, żeby GO popilnował a w tym
      czasie zrobie mu mleko. W trzy tygodnie po proroczym śnie zobaczyliśmy z mężem
      2 grube krechy na teście. Teraz nie mogę się doczekać kiedy zobaczę naszą
      kruszynkę na USG. Możę faktycznie coś jest w tych snach. Pozdrawiam wszystkie
      przyszłe mamusie.
    • as38 Re: intuicja- sny 22.02.05, 11:12
      Witam,

Ja jestem w 16 tc i jak kazda zatroskana przyszła mama, czesto mam różne sny -
      zazwyczaj juz o maleństwie które sie urodziło. Przewaznie towarzyszą mi we śnie
      różne niepokoje i problemy - np, ze nie mam ubranek albo mleka alo łużeczka itp...
      Dziś miałam inny sen - sniło mi sie ze podglądałam dzidzie w brzuszku - tak jak
      na usg tylko było je widac bardzo dokładnie. Usmiechało sie, pływało i okazało
      sie ze to chłopiec a ja cały czas mam przeczucie ze to będzie dziewczynka ;) Czy
      taki sen moze okazac sie proroczy? - jest na to 50% szans ;))

A Tak na poważnie - przeciez sny sa odzwierciedlaniem wszystkich naszych silnych
      emocj, lęków i pragnień czyli procesów z któymi czasami na codzień nie jestesmy
      sobie w stanie poradzic a moze raczej nasza swiadomość nie jest w stanie. W
      związku z tym, ze nasz organizm zawsze dąży do utrzymania równowagi i wszelkie
      nadwyżki lub niedobory( w tym przypadku emocjonalne) redukuje bądź uzupełnia.
      Sen odgrywa w tym przypadku zbawienna role - jest katalizatorem naszych emocji.
      Jest to oczywiście duzo bardziej złożony proces niz to co tu napisłam w skrócie,
      ale mechanizm jest włąśnie taki.

Co do mojego snu w tym kontekscie? - mysle, ze po prostu w rzeczywistości nie
      dopuszczam do siebie myśli, ze "Obcy" ;-) w moim brzuszku to chłopiec. Nie
      dlatego, ze nie chce chłopca, tylko dla tego, ze jestem pewna ze jest to
      dziweczynka. Moja swiadomosc ma z tym jednak jakis problem i spycha ten problem
      do podswiadomosci która rozwiazuje go sobie w czasie snu.

Sny maja zbawianna role w naszym życiu ;)

Serdecznie pozdrawiam
      ;)
      • goczis Re: intuicja- sny 22.02.05, 12:02
        Hej!
        Coś w tych snach musi być. Mi, zanim się zorientowałam,że ktoś mieszka w moim
        brzuszku, przyśniła się moja była pani gin, w kontekście,że należy ją bardzo
        szybko zmienić na innego lekarza, gdyż do prowadzenia ciąży się zupełnie nie
        nadaje. Dwa dni później 2 piękne kreseczki na teście, bo regularna co do dnia
        miesiączka spóźniała się już 3 dni. Mijają kolejne 2 dni - a ja panią gin
        znajduję na czarnej liście ginekologów z bardzo złymi opiniami co do opieki w
        ciąży... (wcześniej nie wiedziałam w ogóle,że taka lista istnieje; przypadkiem
        w necie się natknęłam, gdy na gg wyświetliła się reklama)...
        A co do intuicji - mam przeczucie,że to chłopaczek... ale na jakąś konkretną
        info to muszę jeszcze poczekać.
        Pozdrowienia
        --
        Prosiłam Anioła Stróża Żeby Cię Pilnował Ale On Uśmiechnął Się Tylko i Odparł:
        Anioł Anioła Pilnować Nie Musi
        --
        Mój Dzidziulek
        • lena_28 Re: intuicja- sny 23.02.05, 08:44
          A mi się kilka dni temu śniło, że urodziłam dwóch chłopców ;-)))
          dzisiaj 14 dzień cyklu, pracujemy intensywnie, więc kto wie???;-)))
          pozdrawiam ciepło
      • agator3 Re: intuicja- sny 24.02.05, 13:44
        Mi sie przysnil mòj maz ktòry trzymal w rekach malego niemowlaka i za
        kilkanascie dni dowiedzielismy sie ze bedziemy rodzicami.Co do plci przysnila
        mi sie moja przyjaciòlka co nie chciala bawic swojego nowo narodzonego dziecka
        bo mòwila ze ona chciala chlopaka a nie dziewczynke a ze to byla dziewczynka to
        powiedziala ze to nie jej i nie bedzie bawic.A tak w rzeczywistosci to ma tylko
        jedna còrke,ale mysli tez i o drugim.
        --
        Nasza pociecha Julcia czy Kubus?

gg 3729159
    • irmyna Re: intuicja- sny 23.02.05, 11:26
      a mi się śniło dziecko że było już duże a ja płakałam że przegapiłam jego
      pierwsze dni, dziecko niby się urodziło a już chodziło, potem śniła mi sie
      dziewczynka z długimi nogami była malutka a miała takie długie nogi, chłopak też
      mi się śnił już gadał i też dopiero po porodzie, no i urodziłam dużą dziewczynkę
      4700g ale rozwija się prawidłowo ma już 3 tyg. i waży 5125g pozdrawiam
      --
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=20838302
          • pocahontas_kw Re: intuicja- sny 23.02.05, 18:25
            Krótko po tym jak się dowiedziałam,że ejstem w ciązy dwa razy sniło mi się moje
            dziecko i za kazdym razem był to chłopiec, ostatnio na usg ginka twierdziła,że
            dziecko wyglada dziewczynkowato, ale jej nadal nie dowierzam, bo koniec końców
            maluch nie rozłozył nożek, a to dopiero 24 tydzien więc wszystko się jeszcze
            może okazac zgodne ze snami.;)

pocahontas
    • paula.kr2 Re: intuicja- sny 25.02.05, 15:39
      Ja już dwa razy miałam sen że urodziłam chłopca.Mamy już chłopca w domu i
      marzymy o dziewczynce.Mój mąż jest prawie pewny że w brzuszku noszę dziewczynkę
      tak samo mama i prawie wszyscy wokoło.A ja nie wiem co myśleć o tych moich
      snach.
      Sniło mi się też ,że koleżanka urodziła dziewczynkę a wiem że miała urodzić
      chłopca.Ostatnio dowiedziałam się że właśnie urodziła chłopca.Więc może te sny
      sprawdzają się na odwrót??? /moja mama twierdzi że sny odtczytuje się na odwrót/
      Pozdrawiam.
      Paula i 18tc niespodzianka.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka