Dodaj do ulubionych

negatywny test a @ brak

06.05.05, 12:57
Nie wiem co o tym myslec.dzis drugi dzień opóżnionej @. Wvzoraj robilam test ale niestety negatywny. MAm jednak jeszcze nadzieje, bo temperature mam lekko podwyzszona i zadnych innych objawów, poza lekko bolącymi piersiami, bolem podbrzusza i prawej strony boku.MAm podwyzszione OB krwi. No jescze jestem trochę bardziej senna niz zwykle ale moze sobie wmawianm upragniona ciąze.
Obserwuj wątek
    • cytrusowa Re: negatywny test a @ brak 06.05.05, 15:28
      no cóz, ja ci niestety nic nie poradze - pisze po to, by sie do ciebie
      przylaczyc:-) bo jestem w dokladnie takiej samej sytuacji z wyjatkiem
      podwyzszonej temp. i ob.
      nie mam termometru:-)
      dwa dni mi sie spoznia, ostatnie pol roku bylo regularne, ale pewnie dlatego,
      ze to po odstawieniu pigulek. a zycie przed pigulkami to byla ciagla zagadka -
      kiedy dostane @ i jak bardzo bedzie bolalo...

bylam ostantio u gina, trafilam akurat o okolice owulacji, pani dr zrobila mi
      usg i powiedziala, ze za kilka dni peknie pecherzyk i kiedy najlepiej sie
      kochac. oczywiscie tak zawsze sie uklada, ze jak chcesz to nie mozesz;-), i
      kiedy teoretycnzie mial pęknąc w niedzielę, to wtedy sie kochalismy.
      ale od pani dr wiem, ze lepiej kochac się przed niz po owu - większe
      prawdopodobienstwo zajcisia:-)

no w kazdym razie ja owu mialam dosc pozno - taki juz moj urok, no a teraz
      widac bylo na tyle pozno, ze mi sie wszystko przesunelo.
      owu mialam w 19-20dc przy 28dniowych. a dzis jest 30dc

objawy - pobolewa mnie w dole brzucha, nagle mma takie uczucie mokrosci, jakbym
      dostala @, piersi zeszly - tzn. juz nie bolą tak sakramencko jak bolaly, no i
      jestem senna, dzis przyspialam. od dwoch - trzech dni wciaz mi sie chce spac.
      ale to akurat wina pogody:-)

Ja @ na pewno dostane, ale Tobie życze mimo wszystko, by pokazaly sie dwie
      kreski.

aha, test tez robilam, ostatni dzis, i tez negatywny

pozdrawiam
      --
      Ja i Ty. Ty i Ja - jedna całosć. Na zawsze!

Coś takiego ciekawego
    • grosik121 Re: negatywny test a @ brak 06.05.05, 15:56
      Cześć, ja jestem w takiej sytuacji.Moje cykle kolejno wynosiły:
      1-28 dni
      2-29 dni
      3-28 dni
      4-28 dni
      5-33 dni(choroba, antybiotyki, więc się spóżniło)
      Teraz jestem w 35 dniu cyklu, test negatywny, ale pociesza mnie
      temperatura:37,2- 37-6.Boli mnie brzuszek, ale nie wiem , czy na @, czy na
      ciążę.Reszta objawów jak u Ciebie, nie wiem tylko, czy nie urojone?
      • cytrusowa Re: negatywny test a @ brak 06.05.05, 16:00
        no my sobie juz uroilysmy jak sądzę:-)
        a objawy jakie są, takie są - czy to ciązowe czy spoznionego okresu, ale są -
        nie wypre sie bolu w podbrzuszu, bo czuje - kluje i pobolwa:-)

wiesz, najgorsze jest to, ze ja wiem, ze to nie ciąza - gdyby takowa byla, test
        by pokazal.
        no a moj organizm przyzwyczail mnie przez ostatnie 6 mcy do regularnosci,
        zachlystnelam sie tym, bo przedtem nigdy tak nie mialam.
        no i dostawac @ z zegarkiem w reku to takie fajne...
        a tu sie znow musialo zepsuc:-(
        co do tempki to chyba i dobrze, ze se nie zmierzylam, bo nie mam czym---tylko
        bym sie niepotrzebnie nakrecala
        --

Coś takiego ciekawego
        • grosik121 Re: negatywny test a @ brak 06.05.05, 16:26
          Życie lubi sprawiać niespodzianki, a nuż za kilka miesięcy będzie Cię brzuszek
          wyprzedzał...
          Podobno z tymi testami też różnie bywa, tyle dziewczyn już pisało, że miało
          wynik negatywny, a były w ciąży.Ja sobie tłumaczę, że co ma być to będzie, ale
          sama się nakręcam, a przez to stresuję. Na przykład nie wiem, czy ten mój
          następny cykl nie powinien trwać jak poprzednie 28 dni? Czy już teraz ma trwać
          33?Jeśli pierwsza ewentualność to już mam 7 dni spóźnienia.
          Będzie dobrze, w końcu się doczekamy!
        • magicmad Re: negatywny test a @ brak 06.05.05, 16:27
          Ja czuje ze to ciąża, przynajmniej tak bardzo się pocieszam. Jesli do
          poniedziałku nie dostane @ (a mam nadzieje ze nie), to zrobie test krwi na
          bete..Podobno to najlepsze rozwiazanie.. Życze Wam, drogi
          wspolniczki,dzidziusia. Musi byc wkońcu dobrze
    • kasik1982r Re: negatywny test a @ brak 06.05.05, 16:32
      Hej, ja też nie mam @. Powinna być 1., więc mam pięć dni opóźnienia. Najgorsze
      jest to, że nie wiem kiedy nadejdzie i czekam...czekam. Oczywiście wynik testy
      negatywny. Czy to naprawdę często się zdarza? Myślałam, że testy są bardzo
      czułe, ale wiadomo, pewnie zdarza im się mylić. Nie w każdym organizmie we
      wczesnej ciąży może być taka liczba hormonów, żeby wykrył to test.
      • cytrusowa Re: negatywny test a @ brak 06.05.05, 16:41
        wiecie co se mysle?
        ze jesli nam sie spoznia, to czesto jest to wina przeciez zaburzen
        hormonalnych,a my to bierzemy za ciaze.
        wiem, wiem, piszac to obdzieram was ze zludzen - ale chce na to parzec realnie.
        moze tez dlatego, ze mimo wszystko jestem w stanie sobie wyobrazic zaburzenia
        hormonalne ale nie ciaze. ja i ciaza???

--

Coś takiego ciekawego
            • agang Re: negatywny test a @ brak 06.05.05, 20:45
              no to ja się dołącze
              37 d.c., średnio cykle po 31 dni
              testy negatywne

do tego kupa nerwów, bo nie cierpie takiej niepewności i czekania

ciekawe jakie są kliniczne opisy ciąży urojonej???
              bo zaczynam siebie o taką podejżewać!!!

Aga
                • grosik121 Re: no i co dziewczyny 07.05.05, 13:57
                  Cześć, u mnie nic się nie wyjaśniło, dalej wysoka temperaturka, nie ma @.
                  Kupiłam dzisiaj pre test, jutro rano zrobię.Najbardziej wkurza mnie fakt, że
                  jeśli @ nie ma zamiaru się pojawić, to tam w środku coś się dzieje niedobrego,
                  stąd te spóźnienia, ból jajników, brzucha. Nawet przed okresem nigdy tak długo
                  mnie nie bolało.Pozdrawiam
                    • magicmad Re: no i co dziewczyny 07.05.05, 18:11
                      CZeść dziewczynki!
                      U mnie też cisza. Z jednej strony bardzo się ciesze ze jeszcze nie dostalam @,
                      mam taką nadzieje ze w brzuszku mam maleńka istotkę. Ale z drugiej strony
                      bardzo sie boje ze moze być cos nie tak. Nie mam az takich wielkich objawów ani
                      na ciąże ani na @. Dzis temperatura spadla mi o jedna dziesiąta, ale to i tak
                      troche wyzej niz zwykle. Nie wiem co o tym myslec, bo gdyby to była ciąża to
                      już na piąty tydzień coś mało objawów. Boje sie ze moj organizm moze nie zdawac
                      sobie sprawy ze ma dzidziusia, choc to pewnie bardzo glupio brzmi..
                      • grosik121 Re: no i co dziewczyny 07.05.05, 19:23
                        A nie bolą Was brzuchy? bo ja jak siedzę przy kompie to muszę co jakiś czas się
                        wyprostować, coś mnie kłuje w podbrzuszu, w prawym jajniku.Nie wiem, czy to coś
                        oznacza.No i nadal nic, nie ma @, tempka 37,5 w pochwie.
                        • magicmad Re: no i co dziewczyny 07.05.05, 19:48
                          Czasem czuje tak jakby miala przyjsc @, ale zawsze tydzien przed mialam
                          naprawde silne bole. Teraz tylko od czasu do czasu cos zakluje, poboli.Wiem ze
                          mam powiekszony jeden jajnik-czuje to... Co do temp. to gin. powiedzial ze nie
                          zawsze jest podwyzszona mimo ciazy. Wiem troche sie pocieszam bo u mnie nigdy w
                          drugiej czesci cyklu nie przekraczala 37, a teraz od kiklu dni wacha sie w
                          granicach 36,7- 37,1
                          • cytrusowa Re: no i co dziewczyny 07.05.05, 20:45
                            no moje sampoczucie to ja bym raczej okresila, ze takie jakby za chwileńke
                            miala nadjesc @: pobolewa mnie podbrzusze tak cyklicznie, jakby skurcze - od
                            dwoch dni, ale dzis juz zdecydwoanie mocniej.
                            no i moje cycki - wciaz duze, i na jednym pelno zylek sie porobilo - ale
                            ostatnio tez tak mialam.
                            w jak przyszlam z pralni z praniem, to mi sie krecilo w glowie i z lekka
                            zaslablam. ale z tym to u mnie czeste, jak niewyspana jestem lub niskie
                            cisnienie na dworzu. No i taka oslabiona to ja jestem zawsze przed okresem lub
                            na pcozątku.

tempki nie mierze, pisalam juz ze nie mam czym.

a czy macie jakis sluz czy wydzieline? sory za doslownosc:-)

--

Coś takiego ciekawego
                            • grosik121 Re: no i co dziewczyny 07.05.05, 21:29
                              Ja mam raz mleczny a raz ciągnący jak przy jajeczkowaniu, w każdym
                              razie "mokro".Jak mi ten test jutro nie wyjdzie to pędzę do gina w
                              poniedziałek, pisałam już , ze mnie nigdy tak przed @ brzuch nie bolał.
    • zielonakropka Re: negatywny test a @ brak 07.05.05, 21:25
      Witajcie !! Czytam sobie i muszę napisać... @ miałam dostać 20 kwietnia, 22
      kwietnia - test negatywny, 26 kwietnia - dwie krechy :)) wizyta u gin. 27
      kwietnia jeszcze nic nie wyjaśniła... za wcześcnie, USG mam w przyszłą środę...
      trzymam kciuki za Was ( no i za siebie )... jak widać wszystko jest możliwe...
      na dodatek wogóle na te dwie krechy w tym miesiącu nie liczyłam bo zaledwie raz
      czy dwa męża dopadłam i to kompletnie nie w terminie owu :))

• magicmad Re: 07.05.05, 22:47
            Juz nic nie wiem.. Co do śluzu to kilka dni po owu.mialam mleczny, potem taki
            jakby plodny, a teraz od kiklu dni nic-susza.. I co wy na to? A brzuszek czasem
            boli i piersi ale bardzo malo ...
            • grosik121 Re: negatywny test a @ brak 08.05.05, 00:02
              Najważniejsze to nie dać się stresowi, on może wszystko popsuć- sama sobie tak
              powtarzam, nie zawsze skutecznie to do mnie dociera. Czasami czytam o
              dziewczynach, które próbują 9 mies., 2 lata, 5 lat i wymiękam. Jak to jest, że
              te , co nie chcą dzidziusia, zachodzą w ciążę po 1 razie? Tak już chyba musi
              być, ale nie myślałam nigdy, że ja będę miała z tym jakiś problem.Niestety, to
              nie takie łatwe. W końcu może się uda, tyle dziewczyn już nz tym forum pisało.,
              że są w ciąży po wielu próbach.Bardziej będziemy doceniać kiedyś nasze
              szczęście.
              • cytrusowa Re: negatywny test a @ brak 08.05.05, 11:29
                no dziewczyny, cos sie zmienilo w materii>?
                ja wciaz czekam na @, dzis jakos nie czuje, zebym miala dostac:-(
                jak jutro nie dostane, to po zajeciach ide po test i robie.
                po raz kolejny.
                ale 5 dni po terminie to juz chyba dobry termina na robienie - i moze teraz
                wyjdzie?
                --

Coś takiego ciekawego
                • magicmad Re: negatywny test a @ brak 08.05.05, 12:54
                  U mnie też bez zmian. @nie dostalam, ale troche bardziej bola mnie piersi i brzuszek. Jednak to nie taki bol jak na @ wiec tez mam jeszcze nadzieje na dzidzie...Czy tez was troche kluje jajnik badz brzuch, bo co jakis czas czuje sie tak jakby ktos wbijal mi igielke...
                    • cytrusowa agang i reszta 08.05.05, 13:44
                      no ale pocieszaj sie, ze masz 1dc i znow mozesz zaczac starania:-)

hmmm, jesli chodzi o mnie, to znow mam bol podbrzusza, taki tępy...i siku mi
                      sie znow chce. oprocz tego krzyz pobolewa...

wkurzam sie, bo juz mnie to męczy:-( takie oczekiwanie. tym bardziej, ze mam
                      strasznie bolesne @ i dla mnie lepiej, jak jestem wtedy w domu. jak dostane na
                      zajeciach, to musze sie urywac, i czolgam sie do domu:-(

--

Coś takiego ciekawego
                    • kasik1982r Re: negatywny test a @ brak 08.05.05, 13:45
                      Dziewczyny, a ile czasu już się staracie? Ja miesiąc temu przestałam brać
                      pigułki, więc nie wiem czy miałam cykl bezowulacyjny, czy nie. @ przyszła
                      wczoraj. U mnie nie jest o tyle łatwo ze staraniem się, bo mój mąż często jest
                      poza domem.;(Powiedzcie mi, w które dni najlepiej się starać przy cyklach 28-30
                      dniowych? I tak wiem, że mąż nie zawsze będzie w "te" dni, ale warto wiedzieć,
                      a nuż się uda? Ciekawa jestem ile będę czekać. Sama nie wiem.:(
                      • cytrusowa Re: negatywny test a @ brak 08.05.05, 14:06
                        zielonakropka - bedzie dobrze, trzymam kciuki!!!

jesli chodzi o moje starnaia, to wlasciwie jakos tak konkretnie sie nie
                        staramy, wychodzimy z zzalozenia, ze jak sie uda to fajnie, jak nie - trudno.
                        pigulki odstawilam w grudniu, odczekalam tak z trzy miesiace, a potem juz nie
                        uzywalismy gumki i szlismy na zywiol.
                        dopiero w zzeszlym m-cu trafilam tu do ginka poskiego, od razu zrobila mi
                        monitoring i wyznaczyla dni, kiedy probowac (bo bylam kilka dni przed owu).
                        no i probowalismy akurat w terminie po teoretycznie peknietym pecherzyku, tak
                        jeden dzien.
                        ale ja mysle, z eu mnie teraz dopiero wychodza te piguly i sie rozregulowala
                        druga faza. bo od ok. dwoch m-cy od owu mam wielkie i bolące cycki, brak ochoty
                        na srx i ogolnie.

do tego cylku mialam 28 dniowe mnie wiecej. tzn. od grudnia 04 do kwietnia 05 @
                        przychodzila co 27 lub 28 dni. owu teoretycznie winna bbyc najpozniej 14 dni
                        przed nastepną @, ale jak wyzej napsalam u mnie cos sie pokickalo i mam ktorsza
                        druga faze, owu dosc pozno.
                        ale jesli masz regularne @, to 14 dni przyd kolejną 2 winna byc owu. i wtedy
                        mowia ze chyba trzy dni przed owu i dwa po, cos takiego. po szczegoly
                        musialabys zajrzec na strony npr lub inne forum - zapraszam na to, gdzie jestem
                        codziennie kilka razy, hihi czyli Dla starajacych się. Dziewczyny chetnie
                        odppowiedzą Wam na wszystkie pytania:-)
                        --

Coś takiego ciekawego
                        • zielonakropka Re: negatywny test a @ brak 08.05.05, 14:16
                          o forum dla starających wiem ale nie bywam :)) wogóle tylko tu zajrzałam przez
                          przypadek !! po ostatniej ciąży wiem, że tylko z tego czytania się stresowałam
                          i tyle !!

co do owu to zawsze wiedziałam kiedy mam !!! zawsze - ale nie w tym miesiącu bo
                          się dokładnie pokićkało ze względu na ogromniasty stres... no i proszę :)) taki
                          mam efekt jak widac:) dodam, ze na pierwszą ciążę czekałam ponad 18
                          miecięcy... teraz trzy :))

Rację masz jeśli chodzi o podejście do "sprawy" - nic na siłę... a będzie
                          dobrze... !!

• zielonakropka Re: negatywny test a @ brak 08.05.05, 13:44
      jejku już pisze.. przepraszam, że tak długo ale byłam odseparowana od komp.

objawów zadnych, no może lekkie, bardzo lekkie mdłości (bez wymiotów) i teraz
      lekko bolą mnie piersi i brodawki ale to pestka przy tym jak bolały w 1 ciąży (
      zakonczonej poronieniem w 18-tym tyg.) ... czuję się jak "nieciężarna", boje
      się przed środwoym USg - ale co ma być to będzie !! trzymam się nadzieji, że
      jest OK.

pozdrawiam !!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka