25.02.06, 18:50
mam do was pytanie!Kiedy miałyscie pierwsze objawy ciazy i jakie one były???
Obserwuj wątek
    • kobietka301 Re: objawy 26.02.06, 11:28
      jesteś w ciązy??:)bo pamietasz ,we dwojke miałysmy 3 lutego ostatni okres,18dc
      było przytulanko!mnie boli jak na okres,więc chyba nie zaciążyłam.A co sie z
      Toba dzieje??dzisiaj mnie strasznie jajniki i podbrzusze boli a to
      24dc.Pozdrawiam
      • agusia2111 Re: objawy 26.02.06, 17:39
        własnie nie wiem czy jestem..mam podwyzszona temp.jest mi niedobrze i wogole
        jakos dziwnie sie czuje-jutro zamierzam zrobic test...i wtedy zobaczymy co
        dalej:)
          • kobietka301 Re: objawy 26.02.06, 18:00
            hmmm,może zaczyna sie coś już dziac-:)(w sensie pozytywnym)słyszałam ,ze
            czasami wystepuja takie plamienia,jak sie zagniezdza.Ale to tylko słyszałam:)a
            jajniki Cie bola jak na okres?miałas juz kiedys tak wczesnie okres??no ciekawe
            czy Ci wyjda 2 kreseczki:)napisz co U ciebie:)
            • marzenka0727 Re: objawy 26.02.06, 18:11
              dziewczyny,termin spodziewanej miesiączki mam na 05.03.modlę się żebym nie
              dostała,temp.37.1,a tak poza tym nic.Nic mnie nie boli,nic nie czuję,w piątek
              robiłam test,wiem za wcześnie ,myślałam że może...jedna kreska konkretna a
              druga prawie nie widoczna,narazie nie robię sobie nadzieji...Jutro idę do
              lekarza,niech ma da skierowanie na prolaktynę,przed pierwszą ciążą miałam za
              wysoką i brałam bromergon,pomogło
            • agusia2111 Re: objawy 26.02.06, 18:18
              tak wczesnie okresu jescze nie miałam.troszke mnie bola jajniki i piersi.temp
              mierzyłam przed chwilka i jest 37,7..rano robie tescik i na pewno ci napisze
              co wyszło:)
    • kobietka301 Re: objawy 26.02.06, 20:09
      ja jestem przerazona.Dziwnie sie czuje,bolą mnie jajniki,jakos cale podbrzusze
      i piersi i temp 37,2 temperatura swiadczy o ciazy??pisz agusiu jak test u
      Ciebie:)
    • iziula1 Re: objawy 26.02.06, 20:31
      Pierwsze objawy pojawiły sie ok. tygodnia po zapłodnieniu.
      Zawroty głowy, dretwienie rąk, kwaśny posmak w ustach.
      Kilka dni przed planowana @ wyrażnie powiększyły mi się piersi i sciemniały
      brodawki.
      Ale dopiero test w 36dc potwierdził,że te objawy były prawdziwe a nie wywołane
      ogromna chęcia na dziecko:)
      I codziennie badałam szyjke macicy.
      Była wysoko, miekka i rozpulchniona.To potwierdzało moje przypuszczenia,że @
      już nie przyjdzie!
      Pozdrawiam.
      Iza
      --
      "Prawdziwa,porządna ofiara losu w ogóle nie musi się starać.Wszystko przychodzi
      jej samo."
      • agusia2111 Re: objawy 28.02.06, 12:27
        Dzien dobry!Niestety..zrobiłam i wyszedł negatywny..Bylam wczoraj u lekarza
        i..dostałam lekarstwa do konca tygodnia mam lezec w łózku..objawy mam wzytskie
        jakbym była w ciazy ale lekarka powiedziała ze mam macice miekka i za niedługo
        okres bedzie..Przykro mi i strasznie mi sie płakac chce:(:(:(
        • agusia2111 Re: objawy 28.02.06, 12:31
          mam jeszce nadzieje ze moze za wczesnie było zeby test wyzał cize..ale lekarz
          raczej cos by zuwazył..a ja sie cora gorzej czuje-dzis nie byłam w stanie wyjsc
          z łóżka takie miałam zawroty głowy i mi nie dobrze było:(strasznie słaba jestem
          • kobietka301 Re: objawy 28.02.06, 14:06
            nic sie nie martw,na nastepny miesiąc zaszalejecie:).Zreszta uwazam,ze na test
            moze za szybko ,na badanie ginekologiczne rowniez,wiec gowa do góry:).Ja tez
            strasznie słaba jestem.A masz jakies jeszcze objawy ciązowe??pisz,bede kukaa
            tutaj:)
            • agusia2111 Re: objawy 28.02.06, 18:51
              nie mam rzadnych dodatkowych objawow..Od wczoraj nie moge nic jesc bo jak cos
              zjem to umieram z bólu brzucha i spie prawie cały cza:( masz juz okres i jak
              sie ty czujesz?
              • kobietka301 Re: objawy 28.02.06, 19:39
                ja nie mam jeszcze,ja tez strasznie senna jestem:),ale myśle,ze to na okres.Ja
                nie wiem jak to jest z tymi dniami płodnymi i nie płodnymi.1,5 roku temu nie
                miałam objawow oprocz senności i bolow piersi,zrobiłam test w 28 dc cyklu i
                wyszła jedna kreska,natomiast po paru dniach dopiero dwie kreski w
                33dc.Niestety ciązy niedonosiłam..:(:(
                • agusia2111 Re: objawy 28.02.06, 21:49
                  jejku strasznie mi przykro..to musi byc cos okropnego:(:( ja dalej nie dam rady
                  nic jesc bo tylko jak zjem to przeokropnie mnie brzuch boli..:( juz sama nie
                  wiem co mi jest
                  • agusia2111 Re: objawy 28.02.06, 22:11
                    mam jeszcze jedno pytanie:wczoraj lekarz mi powiedział ze mam macice na
                    krzyzach połozona czy orientujesz sie czy to jest mozliwe-do tego zabroniła mi
                    współzyc..??
                    • kobietka301 Re: objawy 02.03.06, 15:34
                      a co do Twojego pytania to nierozumiem tej lekarki.Twiedzi ,ze nie możesz
                      wsołżyc i twierdzi ,ze ciązy nie ma??nierozumiem tej kobiety!wpisz
                      wyszukiwarke ,moze Ci wyjdzie co znaczy miec macice na krzyzu położona bo ja
                      nie mam pojecia:(
      • agusia2111 Re: objawy 03.03.06, 09:29
        Witaj:( Niestety dostałam wczoraj okres:(:(Mam straszne bole brzucha, wymiotuje
        i czuje sie okropnie:(:(:( nie wiem co sie ze mna dzieje...co tak u ciebie??
        Jak ty sie czujesz??Szukałam na necie o tym ale nic nie mogłam konkretenego
        znalesc
      • aniolek977 Re: objawy 04.03.06, 12:15
        dziewczyny mam do was pytanie! czekałam na okres, w tym czasie kochałam sie z
        moim chłopakiem i akurat podczas współzycia zaczęłam krwawić. Czy mogłam zajść
        w ciąze??
        • kobietka301 Re: objawy 04.03.06, 19:16
          przepraszam ,ze sie nie odzywałąm ,ale nie było mnie!czuje sie nie
          zadobrze.Boli mnie strasznie brzuch jak na okres,zimno mi,i wogole do dupy
          jestem:)pierwszy raz tak mam.Czyli dostałas okres??hmmm.Ja miałam podobnie
          cykle jak Ty i w tym samym czasie przytulanko ,wiec pewnie okres dostane
          jutro.Odezwe sie,cały czas biore srodki rozkurczowe!piernik wie co to.A Ty jak
          sie czujesz??lepiej ?
          • agusia2111 Re: objawy 04.03.06, 21:02
            czuje sie strasznie...nie wiem czemu ale nie daje sobie z tym rady...wydaje mi
            sie ze mogłam zajsc w ciaze i mogła bym byc juz...okres trwał od czwartku do
            dzis-nigdy tak krotko nie mialam...tak bardzo bym chciała:(:(:(
            • kobietka301 Re: objawy 04.03.06, 23:11
              witaj!!wiesz co moze zrob sobie beta hcg,roznie sie lekarze mylą,bedziesz
              spokojna,dziwne ,ze tak krotko trwal okres i tak zle sie czulas.Bedziesz miala
              potwierdzone,czy byla czy jest ciaza.I usmiechnij sie ,za miesiac znowu
              zaszalejesz:)
              • agusia2111 Re: objawy 05.03.06, 20:33
                No smutno smutno..ale mam nadzieje ze sie nam w przyszłym miesiacu uda:)Dzis
                sie tesciowie mnie spytali kiedy beda mieli wnuczke i tak smutno mi sie tez
                zrobiło ze nie moge im powieziec ze juz niedługo...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka