Komentarze do artykułu

Nowa kolekcja biżuterii Swarovski

Piękne, kobiece, niezmiennie zachwycające.

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Nowa kolekcja biżuterii Swarovski Dodaj do ulubionych

• IP: *.dynamic.chello.pl 17.01.11, 00:18
    o co chodzi z tym svarowskim? przecież to zwykłe szkiełka, tak? czyli jakieś rozdęte medialnie, a nic nie warte świecidełka? a może to jest coś cennego? na czym zasadza się fenomen tych błyskotek i czemu wokół nich tyle wrzawy? pytam zorientowanych, może ktoś odpowie?
    Zaawansowany formularz
    • Gość: ET IP: *.dyn.optonline.net 17.01.11, 08:20
      To nie 'zwykle szkielka' a wysokiej klasy krysztaly, ze specjalnego szkla, precyzyjnie przyciete i pokryte srodkami chemicznymi w celu uzyskania charakterystycznego zalamania swiatla. Nie przepadam za bizuteria i rzadko kiedy nosze ale mam kilka sztuk marki Swarovski, ktore wole nawet od diamentow. Krysztaly S. sa zdecydowanie ladniejsze i czasem bardziej wartosciowe niz np. cyrkonie ale nie maja wartosci jako kamienie szlachetne. Najczesciej kolekcjonowane sa szklane figurki i rzezby, ktore odpowiednio podswietlone przepieknie mienia sie w swietle, te akruat moga byc drogie. Krysztaly SV sa takze pozadane na np. sukniach slubnych, gdzie zapewne zastapuja diamenty. Suknie wyszywane krysztalami moga kosztowac nawet kilkadziesiat tys. dol. Mozna je takze znalezc np torebkach, pokrowcach na telefony itp. Ja jednak najbardziej lubie je w bizuterii, maja niesamowity blask. Nie, nie wygladaja tandetnie, calkiem na odwrot: jeden krysztalek na lancuszku ze skromnej sukienki moze zrobic elegancka kreacje.
    • Gość: ha ha ha IP: *.customer.telia.com 17.01.11, 10:12
      no to po wpisie kolegi ET widze, ze dzial marketingu SV działa skutecznie :p
    • 17.01.11, 11:05
      Dlaczego Swarovski nas zachwyca? Dlaczego Swarovski wzbudza w nas zachwyt i miłość? Dlatego, panowie, że Swarovski wielkim szlifierzem był!
    • Gość: ET IP: *.dyn.optonline.net 17.01.11, 17:12
      Po pierwsze nie jestem kolegą a po drugie nie wiem co cie tak bawi. Akurat tak sie sklada ze bizuterie S otrzymalam jako prezenty. Swarovski wcale sie nachalnie nie reklamuje, na dobra sprawe nie przypominam ich reklam, za to w polskich mediach jest sporo o tej marce, a ja nawet nie mieszkam w PL.
    • Gość: liliana IP: *.ghnet.pl 22.01.11, 20:37
      niestety biżuteria Swarovski jest do kitu. Byłam wielkim jej fanem i w związku z tym posiadam wiele rzeczy ale się bardzo rozczarowałam-bardzo drogo jak na taką jakość i tyle zachodu w utrzymaniu.Pomimo tego że zawsze chroniłam przed wodą i tak metal zmienia kolor na obleśny zielono-brązowy, rysuje się, kryształki wypadają i obłupują( nawet przy wręcz pedantycznym dbaniu aby w coś nie uderzyć i nie codziennym noszeniu!)Poza tym od paru lat bazują na paru modelach tylko kolory się zmieniają. Swarovski powinien pozostać przy swej optyce, architekturze, ciuchach figurkach a biżuterie niech pozostawi prawdziwym jubilerom.Jakby ten kryształ pięknie nie błyszczał to zawsze będzie szkłem, a diament to diament. ET twierdząc że woli kryształki zamiast diamentów sprawia naprawdę wrażenie kogoś kto pracuje dla marki i szkolenia wziął za dosłownie. Czas zmienić prace chyba:)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.