Dodaj do ulubionych

Torebki - teczki na wiosnę

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.11, 12:21
boskie !!! ;) kocham je ;)
Edytor zaawansowany
  • Gość: portfelik.pl IP: *.ip.netia.com.pl 09.02.11, 08:31
    Wyglądają doskonale! Wiosenne kolekcje to te, na które czekamy zawsze najbardziej, choć to okres świąteczny i zbliżających się walentynek jest dla nas najgorętszy - wszyscy jak zwykle zostawiają zakupy na ostatnią chwilę :)
    -----
    portfelik.pl
  • Gość: :< IP: *.adsl.inetia.pl 09.02.11, 11:24
    tylko nie kupujcie teczki w veromodzie

nie dosc ze kosztue 150 zl, to ma slabe magnesy i klapa sie otwiera przy trzymaniu za raczke. do tego po bokach ma ciagle odpinajace sie paski sluzace do zwezenia torebki (wykonczone bolcami a nie magnesami/guzikami). a po 3 dniach urwal mi sie pasek. cudownie...
  • Gość: m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.11, 12:15
    ta pierwsza z topshopu jest okropna, ale większość mi się podoba. Poczekam jednak na wyprzedaże ;>
  • Gość: gfd IP: *.marketplanet.pl 09.02.11, 16:21
    Nie podobają mi się. Nie mój styl.
  • 05.04.11, 18:29
    ja osobiście polecam sklep internetowy www.zukko.pl maja fajne torebki w niskich cenach
  • Gość: Justa37 IP: *.eaw.com.pl 21.04.16, 10:19
    Chciałabym się zorientować jak wyglądają zakupy w sorante.pl, chodzi mi o sorante.pl/news/n/124/Teczki-meskie i sorante.pl/news/n/122/Torebki-skorzane-damskie, czy ktoś kupował w tym sklepie? jak jest z dostawą ?
  • 05.05.16, 23:21
    A ja z kolei polecam sklep Mironti, mają świetne teczki męskie, skórzane, jestem bardzo zadowolony: mironti.pl/pol_m_ON_Teczki-meskie-271.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.