Dodaj do ulubionych

Kołatanie serca w nocy

12.11.14, 16:12
Witam,
dzisiaj w nocy przebudziłam się z ogromnym waleniem serca, myślałam, że zaraz mi ono eksploduję, co się mogło stać? Taka zdenerwowana jestem przez cały dzień. Nie pamiętam, żeby mi się coś śniło....
Edytor zaawansowany
  • 13.11.14, 11:32
    Zbadaj tarczycę - miałam podobne objawy - tylko porządnie tzw trójka tarczycowa i przeciwciała samo tsh to za mało.
  • 13.11.14, 16:24
    też mi się kiedyś to w nocy zdarzyło, ale nie aż tak mocno chyba... później juz sie nie pojawiało a to było dobrze ponad rok temu
  • 14.11.14, 09:33
    Tego typu dolegliwości wymagają konsultacji u internisty-przyczyn może być kilka-zaburzenia elektrolitowe-zbyt niski poziom potasu ,magnezu,wapnia,witaminy D3,zaburzenia hormonalne,zaburzenia rytmu serca,ale mogą to być również nagromadzone emocje,które organizm w ten sposób uzewnętrznił.Zachęcam do wizyty u internisty.Zofia Lorens-Litka.Lekarz chorób wewnętrznych.
  • Gość: Ola IP: *.dynamic.chello.pl 04.07.16, 11:25
    Ja mam tak bardzo często.... do tego stopnia, że kiedyś wezwałam karetkę - myślałam, że mam zawał serca...
    Lekarze nie potrafią tego wyjaśnić.... wręcz myślą, że coś sobie ubzdurałam.... a ja czasami przez kilka dnia nie jestem w stanie spać... oczywiście podczas badania holterem to mi sie nie przytrafiło ;(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.