Dodaj do ulubionych

Sama w domu z małymi dziećmi...... w nocy

29.10.16, 23:09
Kupiliśmy z mężem dom i mam dość duży problem bo boje się w nim zostawać sama na noc. (W ogóle czuję się w nim niepewnie w nocy) .Jeszcze nie było takiej sytuacji ale mąż wyjeżdża na delegacje i mam niezłego stresa. Mam 2 małych dzieci boję się że ktoś włamie się w nocy do domu i będzie chciał nas skrzywdzić/zabić a ja nie będę mogła obronić dzieci i siebie w ogóle nie wiem jak zareagować. Wiem może brzmi to komicznie ale niestety przecież takie rzeczy się zdarzają. Na mieszkaniu nie miałam żadnego problemu z lękiem bo mieszkaliśmy na 5 piętrze a dom jest duży niestety rodzina daleko i nie mam kogo poprosić żeby ze mną został :(. Z resztą mąż wyjeżdża często i przecież nikt się z tego powodu do mnie nie przeprowadzi:(

Czy są na forum osoby które miały podobne lęki? jak sobie radziłyście?
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.