Dodaj do ulubionych

mój sposób na stres

IP: *.play-internet.pl 08.02.17, 11:40
mam bardzo stresującą pracę. od jakiegos czasu korzystam z pomocy psychologa i jest lepiej. nauczyłam się łapać dystans do wielu spraw, które kiedyś wpędzały mnie w gonitwę. okazało się, że spojrzenie na wszystko chłodnym okiem, nie powoduje, że zaniedbuje prace, a wręcz przeciwnie, jestem wydajniejsza. To dzieki pracy z terapeutką Magdaleną Tartanus z fundacji razem. Wklejam link, może ktoś skorzysta razem-fundacja.org/psychoterapia/

ps. polecam także wysiłek fizyczny. nie ma to jak wyładować frustracje i emocje, a do tego z korzyścią dla zdrowia i figury ;) powodzenia
Edytor zaawansowany
  • depresanum 16.02.17, 00:50
    Jak najbardziej sport, gdyż podnosi poziom endorfin w organizmie, co jest ważne szczególnie podczas zimy. Gdy uprawiamy nordic walking czy jeździmy na łyżwach, zapominamy, że jest zimno czy ciemno. Wystarczy nawet 15-30 minut codziennego spaceru, z dzieckiem czy partnerem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.