Dodaj do ulubionych

TzG-czynastka:)

28.08.11, 18:15
jeszcze sie nie zaczelo, a juz krew sie lejewink
www.pudelek.pl/artykul/34687/szpak_zlamal_nos_na_scenie_wideo/
Edytor zaawansowany
  • anna_geras 28.08.11, 18:36
    Jak Szpaka nie trawie to już tej edycji się nie moge doczekaćsmile którego września startuje tzg?
    --
    --
    a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
    --
  • lezka_z_posen 28.08.11, 18:40
    nie wiem dokladnie, ale tez czekam z wielko niecierpliwoscio, kibicuje kolosowiwink
    www.kozaczek.pl/plotka.php?id=31804
  • lezka_z_posen 28.08.11, 18:49
    start juz za tygiel - 4.09:
    www.koktajl24.pl/Taniec-z-gwiazdami-13-uczestnicy
  • anna_geras 28.08.11, 18:59
    A Kordek to już nie tańczył;???
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 28.08.11, 19:00
    anna_geras napisała:

> A Kordek to już nie tańczył;???

kilka starych capow juz dylalo, ale kordek nie - drugi raz chiba nie mozna dylacwink
  • lezka_z_posen 30.08.11, 14:07
    "biedny szpak"-nie dosc, ze kluk zlamany, to jeszcze "wyrocznia kozyra" odgwizal koniec jego kariery - kozyra sam sobie grabi, bo sra w tvn-owskie gniazdo, ktore go karmiwink
    www.pudelek.pl/artykul/34734/kozyra_koniec_kariery_szpaka_juz_nastapil/
  • lezka_z_posen 01.09.11, 11:34
    prawie pelna lista uczestnikow, woal tajemnicy okrywa jeszcze patnerow kolosa i wendzikowskiej:
    tanieczgwiazdamixiii.socjum.pl/subpage/10
  • lezka_z_posen 01.09.11, 13:10
    i juz wszysstko wiadomo - wedzikowska i kolos beda mialy nowe tancerskie twarze za partnerow - michal stukan i blanka zebrowska:
    www.plotek.pl/plotek/56,111485,10077392,Kazimierz_Mazur,,13.html
  • lezka_z_posen 01.09.11, 18:32
    szpak jak hrabia dracula, partnerka tez "twarzowa"wink
    www.pudelek.pl/artykul/34782/prezentacja_par_prowadzacych_i_jury_tanca_z_gwiazdami_13/
  • anna_geras 02.09.11, 07:28
    Może obstawimy finał? Ja na dziś moge powiedziec,ze w finale bedzie Billguun i Olenasmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 02.09.11, 08:58
    ciezko mi na razie obstawic, musze to przemyslecwink
  • lezka_z_posen 02.09.11, 09:09
    olena mierzyla w jurorski stolek, ale niestety..wink
    www.pudelek.pl/artykul/34786/marczuk_chciala_zostac_jurorka_tzg/
    pudel jest swietny z tym wywlekaniem fot z czasow jej wystepow w "grupie baletowej"wink
  • lezka_z_posen 02.09.11, 09:20
    a stary cap jozek juz wygraza paluchemwink
    www.lansik.pl/25211/zdjecie-dnia/
  • anna_geras 02.09.11, 09:25
    lezka_z_posen napisała:

> a stary cap jozek juz wygraza paluchemwink
    > www.lansik.pl/25211/zdjecie-dnia/
    jp ale fotasmile ciekawe czy Sraszka lanie w domu dostajesmile

--
    --
    --
  • lezka_z_posen 04.09.11, 17:45
    dzis odpada "gwiazda meska" - obstawiam kordka albo urbanskiegowinka maserak ma zdrowie - prosto z murawy meczu charytatywnego nagina na parkietwink
  • lezka_z_posen 04.09.11, 20:07
    nataszka mega wystraszona, ciagle zerka na starego capa jozkawinkdo tego dziwne ruchy ramionami wykonuje.szkoda biednej_skrzynki..
  • lezka_z_posen 04.09.11, 22:03
    no i bardzo sie ciesze, ze moje przewidywanie bylo trafne i urbanski wylecial - mam nadzieje, ze biedna_skrzynka tez jest zadodowlonawinkjanochowskiej mi brakowac nie bedzie, bo jej kaczkowatego glosu nie dzierze.jozek mega sztywny, a urbanska jako prowadzaca - dramat.ten kto ja wsadzil "na konferansjerke" niezle za to bekniewink
  • anna_geras 04.09.11, 22:49
    lezka_z_posen napisała:

> no i bardzo sie ciesze, ze moje przewidywanie bylo trafne i urbanski wylecial -
    > mam nadzieje, ze biedna_skrzynka tez jest zadodowlonawinkjanochowskiej mi brakow
    > ac nie bedzie, bo jej kaczkowatego glosu nie dzierze.jozek mega sztywny, a urba
    > nska jako prowadzaca - dramat.ten kto ja wsadzil "na konferansjerke" niezle za
    > to bekniewink

zajebiscie, Urbańskiemu pa pasmile Nataszka wkurwiająco się podsmiechuje i mnie wnerwia.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 05.09.11, 13:24
    w tiviku jakos nie przycielam, ze te maski to byly mordy jozka, co za zenada..
    www.pudelek.pl/artykul/34850/koszmar_nataszy_urbanskiej_foto/1/
  • lezka_z_posen 05.09.11, 19:36
    "Myślałam, że w czasie próby wszystkiego spokojnie się nauczę, ale potem, w czasie odcinka, okazało się, że pan zasłaniał mi monitor i myliły mi się mikrofony - wyznała nowa prowadząca." - niech lepiej juz nataszka_sraszka nie robi sobie obciachu tymi tlumaczeniami.ciekawe, czy spocony jozek jej manto spuscil za te konferansjerska wtopewink

• anna_geras 06.09.11, 07:49
    Wykończą Nataszkę "Dlaczego Urbańska położyła "Taniec z gwiazdami"?
    www.plotek.pl/plotek/56,79592,10234336,Dlaczego_Urbanska_polozyla__Taniec_z_gwiazdami__.html
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 06.09.11, 08:34
    w ogole mi jej nie zal.ze stremowana byla, to jestem w stanie zrozumiec, ale ze kompletnie nieprzygotowana - tego juz nie.mogla tych kilku kwestii na pamiec sie nauczyc, a nie nerwowo szukac kartek.powinni ja od razy wywalic i zawezwac biedna_skrzynke, chocaz na to juz chiba za pozno, bo skrzynka juz jakies lody w polsat cafe kreci.
  • anna_geras 07.09.11, 06:43
    www.fakt.pl/Jozefowicz-wstydzi-sie-za-zone,artykuly,113916,1.html juz nie mogie doczekać się nastepnego odcinka smile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 07.09.11, 08:22
    anna_geras napisała:

> www.fakt.pl/Jozefowicz-wstydzi-sie-za-zone,artykuly,113916,1.html juz nie mogie doczekać się nastepnego odcinka smile

wpierdol od miszcza na bank bylwink
  • kazzol 08.09.11, 07:31
    jak ktoś jeszcze nie czytał sobotnich WO z Pakosińską to polecam, bardzo zdrowa babka. Mam nadzieję, że wygryzię Kasię Wysokie Czoło Z. wink

www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53662,10214249,Cztery_rozwody_z_wesola_panna.html
  • kazzol 08.09.11, 07:41
    www.kozaczek.pl/plotka.php?id=32557
    Szkoda, że nie pokazali jak wracam Górnik Kliment, bo on chyba stracił prawko, co nie?
  • lezka_z_posen 08.09.11, 08:18
    olenie dali klimenta do pary, bo czechoslowacki cygan jest lubiany wiec jest szansa, ze na jego plerach zajdzie dalekowinka juz zaczeli ja lansowac - kiedy tanczyly grupowa salse, galinski stwierdzil, ze byla najlepsza.a mnie wlasnie trzucilo sie w oczy, ze dylala wyjatkowo pokracznie.
  • kazzol 08.09.11, 08:21
    lezka_z_posen napisała:

> olenie dali klimenta do pary, bo czechoslowacki cygan jest lubiany wiec jest sz
    > ansa, ze na jego plerach zajdzie dalekowinka juz zaczeli ja lansowac - kiedy tanc
    > zyly grupowa salse, galinski stwierdzil, ze byla najlepsza.a mnie wlasnie trzuc
    > ilo sie w oczy, ze dylala wyjatkowo pokracznie.

no wiadomo, że Olene promowac bedą, bo to jeden portfel. Nie jestem wielbicielem teorii spiskowych, ale w tym biznesie ręką rękę myje i kto ma dostać głosy dostanie. Wiadomo
  • lezka_z_posen 08.09.11, 09:16
    nogi to nie jest mocny atut zieliny:
    www.pudelek.pl/artykul/34910/zielinska_boi_sie_pakosinskiej/
  • kazzol 08.09.11, 09:17
    polecam spojrzeć na nogi kalaty, tak poza tematem wink
  • kazzol 08.09.11, 09:20
    proszę porownać proporcje głowa-łydka i okolice kolana wink

http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634157492291375643.jpg
    http://img.interia.pl/pomponik/nimg/i/f/Impreza_imieninowa_Anny_5361392.jpg
  • anna_geras 08.09.11, 09:20
    kazzol napisał:

> polecam spojrzeć na nogi kalaty, tak poza tematem wink

o jej słupach kiedyś już była mowasmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 08.09.11, 09:40
    a jak Wam sie widzi byla tancerka TzG Kasia Krupa w roli pogodynki?mnie bardzo - naturalna, sympatyczna - ale nie przeslodzona - wyluzowana, ma mil glos, daje rade.i fuche dobra ma, postoi przy mapie i hajs leci, nie musi potow wyciskac na sali treningowejwink
  • lezka_z_posen 08.09.11, 19:34
    te PiS-uary to so jednak zacietrzewionewink
    www.pudelek.pl/artykul/34933/pis_nie_chce_marczulajtis_w_tancu_z_gwiazdami/
  • lezka_z_posen 11.09.11, 20:04
    dzis odpada kisio albo marczulajtiswink
  • lezka_z_posen 11.09.11, 20:09
    a nataszka_sraszka znowu zapomniala sie uczesacwink
  • anna_geras 11.09.11, 20:43
    lezka_z_posen napisała:

> a nataszka_sraszka znowu zapomniala sie uczesacwink

co ona ma na sobie? ta kieckama cos nie tak od pasa w góre i po bokach, a poza tym wygląda jakby miała plecaczek swojej córki założony.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 11.09.11, 21:06
    cycki sraszka ma beznadziejne..wink
    to lansowanie przewalaczki oleny, ze z jej tanca bije uczciwosc, to przesada.
  • anna_geras 11.09.11, 21:23
    A stary cap Józefowicz się wymadrza i mnie wkurwiasmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 11.09.11, 21:31
    anna_geras napisała:

> A stary cap Józefowicz się wymadrza i mnie wkurwiasmile

i do uczestnikow zwraca sie per "pan, pani" - wielki qrwa hrabia z jajkowicwink
  • lezka_z_posen 11.09.11, 21:51
    kisio wary_do_kluka byla blisko wylotu, ale niestety wylatuje marta krupa - szkoda mi jej, chcialam, zeby ta oblesna kisio wyleciala.
  • anna_geras 11.09.11, 21:53
    lezka_z_posen napisała:

> kisio wary_do_kluka byla blisko wylotu, ale niestety wylatuje marta krupa - szk
    > oda mi jej, chcialam, zeby ta oblesna kisio wyleciala.

pogonili amerykanke jak w "Ranczu" smile polskiego niech sie nauczy najpierw marta_z_dupy normalniesmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 11.09.11, 22:02
    anna_geras napisała:

> lezka_z_posen napisała:
    >
    > > kisio wary_do_kluka byla blisko wylotu, ale niestety wylatuje marta krupa
    > - szk
    > > oda mi jej, chcialam, zeby ta oblesna kisio wyleciala.
    >
    > pogonili amerykanke jak w "Ranczu" smile polskiego niech sie nauczy najpierw marta
    > _z_dupy normalniesmile

z takiej samej dupy jak staszek_karpiel_bulecka czy kisiowinka jak na osobe urodzona w stanach, to i tak dobrze sobie radzi, niektorzy po 2 latach spedzonych w usa gadaja gorzejwink
  • lezka_z_posen 12.09.11, 08:30
    pudlowi tez rzucila sie "na uszy" uczciwosc olenywink
    www.pudelek.pl/artykul/34991/krupa_odpadla_z_placzem/
  • lezka_z_posen 13.09.11, 09:05
    pani felicja o jozku:
    "Siedzi za stołem jak stary ułan. Patrząc na niego, tęskni się za przemiłym Zbigniewem Wodeckim, za jego radością życia, dowcipem i elegancją." - stary ulan, dobresmile
    nocoty.pl/title,Taniec-z-gwiazdami-Widzowie-chca-powrotu-Skrzyneckiej,wid,13775959,wiadomosc.htm
  • anna_geras 16.09.11, 18:55
    www.plotek.pl/plotek/1,78649,10300000,Urbanski_o_jurorach__TzG___To_bylo_wiadro_pomyj.html rzuca się jak superniania, po co tylko?
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 16.09.11, 19:05
    anna_geras napisała:

> www.plotek.pl/plotek/1,78649,10300000,Urbanski_o_jurorach__TzG___To_bylo_wiadro_pomyj.html rzuca się jak superniania, po co tylko?

emerytowi-celebrycie popiedolilo sie pod kopulowinkgdyby nie biedna skrzynka, to by z tych 2 kola emerytury szkiela musial wiazac koniec z koncem, ewentualnie dorobic na kasie w tescowink
  • anna_geras 16.09.11, 19:12
    lezka_z_posen napisała:

> emerytowi-celebrycie popiedolilo sie pod kopulowinkgdyby nie biedna skrzynka, to
    > by z tych 2 kola emerytury szkiela musial wiazac koniec z koncem, ewentualnie d
    > orobic na kasie w tescowink

albo na taksówcesmile ciekawe czy już się najebał na smutno.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 18.09.11, 20:55
    stary_cap_jozek chyba cos walnal dla kurazu, bo dzis jest mega kozak z niego - juz nie zerka na oceny "iwonki", ino swoje zdanie jako "dżury" mawinknawet zjebka tancerzom (nie gwiazdom) sie dostala.
  • nobby_nick 18.09.11, 21:01
    Kolejna wpadka Sraszki to perła dzisiejszego odcinka: "Staszek Karpiel BułeCZka" smile
  • lezka_z_posen 18.09.11, 21:03
    nobby_nick napisał:

> Kolejna wpadka Sraszki to perła dzisiejszego odcinka: "Staszek Karpiel BułeCZka
    > " smile
    i nawet mie zauwazyla, ze gąs przedstwaiajac dżury pominal starego_capa_jozka, do dupy ta sraszka i znowu nieuczesanawink
  • nobby_nick 18.09.11, 21:08
    BułeCZka, jp smile
    Nie zapomnę jej tego
  • lezka_z_posen 18.09.11, 21:12
    nobby_nick napisał:

> BułeCZka, jp smile
    > Nie zapomnę jej tego

cap z iwonka na jurorskie kosy idawinkona "2", on "6"wink
  • lezka_z_posen 18.09.11, 21:10
    stary cap nie tylko cos walnal, ale chyba tez cos wciagnal - strasznie sie rzuca, jak karp na stole przed wigiliawink
  • nobby_nick 18.09.11, 21:20
    Łee, Staszek gwarą nie mówi
    Podkład do dylania Zaczesa git
  • lezka_z_posen 18.09.11, 21:22
    nobby_nick napisał:

> Łee, Staszek gwarą nie mówi

pewnie nie umIwinktaki z niego buleCZka jak z koziej dupy trabkawink
  • nobby_nick 18.09.11, 21:29
    lezka_z_posen napisała:

> nobby_nick napisał:
    >
    > > Łee, Staszek gwarą nie mówi
    >
    > pewnie nie umIwinktaki z niego buleCZka jak z koziej dupy trabkawink
    Może umie ale się wstydziwink Przeczytam z nim wywiad w Vivie (albo Gali, nie pamiętam) to wyjdzie szydło z worka.
    A wracając do podkładu Zaczesa, nucę sobie 'rozpalę serce twoje swoim pocałunkiem'. Szkoda VV, oj szkoda... sad
  • lezka_z_posen 18.09.11, 21:34
    > > pewnie nie umIwinktaki z niego buleCZka jak z koziej dupy trabkawink
    > Może umie ale się wstydziwink Przeczytam z nim wywiad w Vivie (albo Gali, nie pa
    > miętam) to wyjdzie szydło z worka.
    > A wracając do podkładu Zaczesa, nucę sobie 'rozpalę serce twoje swoim pocałunki
    > em'. Szkoda VV, oj szkoda... sad

zaczes pewnie cos pod stolem dal, zeby mu taka ladna melodie do dylania przydzielili - mnie rowniez tlucze sie po jurach*wink

jury - po poznasku uszywink

• nobby_nick 18.09.11, 21:44
    lezka_z_posen napisała:

> jury - po poznasku uszywink
    >
    Jak widać forum jest instytucją misyjną. Bawiąc uczy smile
  • lezka_z_posen 18.09.11, 21:26
    stary cap juz nie tylko jak karp sie rzuca, ale i okoniem staje - dżury 3x10, spocony_jozek ino "8"wink
  • nobby_nick 18.09.11, 21:31
    Wygłupił się i tyle
  • lezka_z_posen 18.09.11, 21:55
    czy stary cap jozek, do tego pijok, naprawde nie moglby kielicha-brudzia wychylic z gwiazdami/tancerzami?bo to "pan-pani" jakies takie śtućne jest, wszyscy na 'ty", ino stary_hrabia_cap_z_jajkowic wciaz per pan/pani.
  • lezka_z_posen 18.09.11, 21:59
    czy ten stary_cap (pijok do tego) nie moze sie zdobyc na brudzia z uczestnikami (chocby laciatym 0%) - wszyscy na "ty" - a hrabia_z_jajkowic do usranej smierci na pan/pani chyba bedzieuncertain
  • nobby_nick 18.09.11, 22:10
    Tango by Szpak wyglądało jakby baba z babą dylałasmile
    Józek z pełną konsekwencją kontestuje oceny Mamby.
  • lezka_z_posen 18.09.11, 22:12
    taniec szpaka i zenujaca reklama nie mniej zenujacego serialu "uklad warszwaki" plus zurek na widowni - normalnie goraco mi sie zrobilo ze wsytdusadzurka wygaszaszam po wsze czasy (tez mu bylo wstyd, ze tam siedziec musi,to fakt ale trudno, sprzedal sie).a iwonka znowu ze starym capem "wymienila poglady"winkiwonka "1", cap_jozek "10"winkale jajasmile
  • kred-ka 18.09.11, 22:25
    Cap_jozek jaki dziś wyżarty hehe wink pomyslałby kto wink Faktycznie, coś musiał przyjąc na odwagę i jedzie po bandzie z tą punktacją jak szurnięty. Szpak jak się wypowiadał przed tańcem bez make-upu i z wyprostowanymi kłakami wyglądał jak całkiem ładna dziewczyna, jp, co za dziwadło natury ! wink
  • nobby_nick 18.09.11, 22:33
    kred-ka napisała:
    Szpak jak się
    > wypowiadał przed tańcem bez make-upu i z wyprostowanymi kłakami wyglądał jak c
    > ałkiem ładna dziewczyna, jp, co za dziwadło natury ! wink
    Delikatną urodę ma jak Maddoxsmile
    A piór prostować nie powinien. Za takie włosy Nergal 10 Dód/Dodów do burdelu by oddał. Może to już pisałem ale lubię ten - autorski - tekstsmile
  • kred-ka 18.09.11, 22:34
    Kazimierz Kolos out.
  • lezka_z_posen 18.09.11, 23:01
    kred-ka napisała:

> Kazimierz Kolos out.

szkoda kolosa, calowania sochy w ust korale ciemny lud nie kupilwink
  • anna_geras 18.09.11, 23:07
    Ja sobie tylko wyobrażam jak ten jebnięty Jozek musi pierdolić na chacie aż mi Nataszki szkoda się robi, qrwa ile on ma do powiedzenia, najmądrzejszy jest i z fochem siedzi non stop, co za niemiły, okropny człowiek.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 18.09.11, 23:14
    anna_geras napisała:

> Ja sobie tylko wyobrażam jak ten jebnięty Jozek musi pierdolić na chacie aż mi
    > Nataszki szkoda się robi, qrwa ile on ma do powiedzenia, najmądrzejszy jest i z
    > fochem siedzi non stop, co za niemiły, okropny człowiek.

to raczej sraszka jest jebnieta, ze tak sie uczepila ( w wieku lat 16-stu) tego starego capa, jak rzep ogona reksiawinkszesnastce moglo odpierdolic na tle miszcza, ale jako czydziestka powinna sie ogarnac.
  • anna_geras 19.09.11, 09:21
    lezka_z_posen napisała:

> to raczej sraszka jest jebnieta, ze tak sie uczepila ( w wieku lat 16-stu) tego
    > starego capa, jak rzep ogona reksiawinkszesnastce moglo odpierdolic na tle miszc
    > za, ale jako czydziestka powinna sie ogarnac.
    to prawda i może jeszcze sie ogarnie. Wczoraj jak Zielina skonczyła dylać to Nataszka zaytała, coś w stylu "jak ty to robisz,ze tak dobrze prowadziszisz partnera" bo ja tez bym chciała - zjebki pewnie od capa dostała i plakała znowu za kulisami.

--
    --
    --
  • anna_geras 19.09.11, 09:47
    www.pudelek.pl/artykul/35146/widzialem_filmik_jak_tanczylas_w_klubie/ u jurora capa ma juz przejebanesmile
    --
    --
    --
  • dymiacy_piecyk 20.09.11, 10:31
    Kulturalni panowie, nie ma co

Gdy tylko kamery przestały pracować, Józefowicz rzucił do "Gąsa": - K...! Nie lubię, jak mi się przerywa.

- Musiałem k... przerwać, bo w słuchawce mówili mi, że mamy dwie minuty do reklam - bronił się Gąsowski.

- Ja pier..., ja niczego nie słyszałem. Można chyba do kur... zrobić tak, abym to wiedział - wściekał się Józefowicz.

--
    W moim poduszkowcu jest pełno węgorzy
  • lezka_z_posen 20.09.11, 10:36
    dymiacy_piecyk napisał:

> Kulturalni panowie, nie ma co
    >
    > Gdy tylko kamery przestały pracować, Józefowicz rzucił do "Gąsa": - K...! Nie l
    > ubię, jak mi się przerywa.
    >
    > - Musiałem k... przerwać, bo w słuchawce mówili mi, że mamy dwie minuty do rekl
    > am - bronił się Gąsowski.
    >
    > - Ja pier..., ja niczego nie słyszałem. Można chyba do kur... zrobić tak, abym
    > to wiedział - wściekał się Józefowicz.
    >
    chyba ogladalnosc poszla down, ze takie slowne ustawki robia, hajs musi plynacwink
  • lezka_z_posen 21.09.11, 11:07
    stary cao niezle sobie grabi:
    www.lansik.pl/25452/jozefowicz-wezwany-na-dywanik/
    gosc lansika dobrze go podsumowal:
    "macie wrażenie ze na antenie wygląda tak jakby wczoraj zachlał, wrócił do domu nad ranem, i prosto pojechał w tym samym garniturze na nagranie programu?smile nieogolony włosy takie dziwne ( klikudniowy żel)smile)
    no ale może on ma taki stylsmile"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka