Dodaj do ulubionych

wątek pogodowy

28.08.11, 19:43
trzeba złożyć, bo zawsze chętnie zaglądałam jaka pogoda w innych rejonach Polski.
przed chwilą pani w polsatowych niusach podsumowała lato jako chłodne, kapryśne i deszczowe - dla mnie lato w tym roku było zajebiste - wakacje co prawda w Polsce ( Podlasie, nad Serwami) ale nawet kiedy lało i były burze to temperatura nie spadała poniżej 25 (w Katowicach w tym czasie w deszcze non stop i 15 stopni, hehe). poza tym czas spędzałam głównie na placach zabaw, więc na nogach, rękach i plecach mogę się pochwalić śródziemnomorską opalenizną. zupełnie nie odczułam zeby to lato było kiepskie i mało słoneczne. w ostatnim tygodniu z upałami walczyłam wożąc dzieci na wodny plac zabaw - zajebista sprawa - nie znosze moczenia dupy w jeziorach czy morzu, na basen chodzę żeby popływać a na takim placu zabaw jest w chuj różnych natrysków i psikawek i jest naprawde git - trzeba tylko skombinować jakieś dziecko, które jest pretekstem do wejscia na taki plac zabaw, bo samotna stara baba raczej tam nie pasuje.
no i ciesze sie, ze lato powoli się żegna - na starość pokochałam jesien ( nawet wiem dlaczego - jako gówniara nie znosiłam jesieni, bo wtedy zaczynała się szkoła, która była dla mnie wielką traumą, teraz bez stresu mogę doceniać zalety rześkich poranków, krótszych wieczorów, babiego lata i kolorowych drzew).
poza tym od października wracam do roboty po dwuletniej przerwie - stres w chuj, bo podczas mojej nieobecności wiele sie w firmie zmieniło, poza tym we wrześniu po raz pierwszy dzieci wysyłam do żłobka i przedszkola, ale to wszystko nic w porównaniu z radością, że w końcu pożegnam sie z ksywą "matka polka" jaką dostałam od koleżanek z roboty no i wracam do gry - biurowe plotki, buty na obcasie, ciuchy biurowe no i mam nadzieje podwyzki i awanse wink ciesze sie na tę jesien jak małe dziecko wink
Edytor zaawansowany
  • anna_geras 28.08.11, 19:51
    To jest najbrzydsze lato jakie pamiętam ale w sumie dobrze,że upałów nie było. Wczoraj na moim termometrze było 39 stopni a chacie taki upał,że zejść można było. W zeszłym roku było dużo więcej takich dni, kiedy chodziłam po chacie na golasa prawie a w tym chyba dopiero wczoraj.
    --
    --
    a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
    --
  • n_x 28.08.11, 19:55
    anna_geras napisała:
    W zeszłym roku było dużo więcej takich dni, kiedy chodziłam po chacie na go
    > lasa prawie a w tym chyba dopiero wczoraj.
    koniec czerwca i lipiec takie były - moje świeżo urodzone dziecko zaczynało drzeć mordę koło 14 (wtedy w mieszkaniu temperatura przekraczała 30 stopni) a zamykała się koło 1 w nocy - kurwa, dziękuję za takie przyjemności.
  • lezka_z_posen 28.08.11, 19:59
    no ja tez na lato zlego zlowa nie powiem - i na suwalszczyznie, i nad morzem pogoda mi dopisala.w azji tez git, nawet bym stwierdzila, ze to lato wyjatkowo cieple jest, bo w zadnej lekkiej kurteczce nawet dnia nie popierdalam, wiec nie wiem o c kaman z tym "kaprysnym latem".a jesien uwailbiam (kiedys tez nie znosilam), ale moze dlatego, ze ja niestety w cholere depresyjna nature mam i ta jesien z moja psyche mi sie git komponuje - szaro, ponuro, mgla, nic tylko siasc i plakac (plus ewentualnie cos wypic)
  • anna_geras 29.08.11, 09:16
    No cóż wakacje się kończą, dzieciaki do szkoły a niebo błękitne jak nigdy tego latasmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 29.08.11, 09:28
    weekend byl piekny, pewnie ostatnie podrygi na lonie natury w tym sezonie zaliczylam.dzis pogoda tez lux, bez upalu, ala klara swieci i ani jednej chmurki na niebie.a w tym tygodniu temperatura ma osyclowac miedzy 20-23 stopnie, wiec jak na przelom sierpnia i wrzesnia calkiem eleganckowink
  • n_x 29.08.11, 12:27
    i jeszcze uwielbiam jesień w Beskidach. w czasach studenckich obowiązkowo kilka późno wrześniowych dni spędzałam w Szczyrku - rude góry zasnute mgłą i rześkie powietrze pachnące górami- czad nie do opisania.
  • anna_geras 29.08.11, 18:27
    Rano gorąco, potem chłodnawo a teraz ulewasmile strach rano w sandałach wychodzić.
    A tak btw to mam awarię samochodu i od zeszłego tygodnia poruszam się komunikacją miejską. Zapomniałam już jak ludzie potrafią capić.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 29.08.11, 18:34
    a w azji caly dzien klara i wygar - aktualnie 27 stopni.
  • n_x 29.08.11, 19:25
    lezka_z_posen napisała:

> a w azji caly dzien klara i wygar - aktualnie 27 stopni.

u nas podobnie. a obiecywali znaczne ochłodzenie uncertain
  • lezka_z_posen 29.08.11, 19:29
    te ich prognozy to se mozna wsadzic w ..pod pachewink
  • felek_flaszka 29.08.11, 19:30
    Ładnie jest. Błękitne niebo, lekkie chmurki, łagodna bryza wink. W piątek było 35 stopni, najgorętszy dzień w roku. Bez lodu ze stockiem i cytryną nie dałbym rady.
    --
    fotopolska.eu/
  • lezka_z_posen 30.08.11, 08:26
    ale pizgawica sie zrobila - temperaturowo inby w miare ok - 18 stopni - ale powietrze ostre i przeniliwy wiatr, tak ze odczuwalnosc chiba z 10 stopniwinkwiara w kurtkach nagina.
  • kazzol 30.08.11, 08:28
    ja rano (po 6) też bluza + kurtka, ale wiedziałem, że chuj z zimna będzie i już wychodzi słońce smile
  • lezka_z_posen 30.08.11, 08:30
    wlasnie u mnie rowniez przebija sie kalra, moze nie bedzie tak zlewink
  • lezka_z_posen 30.08.11, 20:00
    20.00 a za oknem juz egipskie ciemnosci i przyjemny chlod..
  • kred-ka 30.08.11, 23:17
    ezka_z_posen napisała:

> 20.00 a za oknem juz egipskie ciemnosci i przyjemny chlod..

Jak dla mnie może być tylko chłód, bo wszechogarniające ciemności o coraz szybszej porze nie działają na mnie zbyt optymistycznie, tak ? wink
  • kazzol 31.08.11, 07:25
    11 na liczniku, baaardzo zimno i chujowo
  • n_x 31.08.11, 07:31
    w Katowicach tez 11, niebo bezchmurne. zza okien wygląda przyjemnie, ale nie mam okazji sprawdzenia na własnej skórze.
  • anna_geras 31.08.11, 08:26
    Jak wychodzilam po 7:00 to był 12, kurtke założyłam ale zapomniałam o skarpetkach i w giry troche ciągłosmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 31.08.11, 09:50
    u mnie aktualnie 18 stopni, balkon otwarty na cala epe, przyjemny chlod na razie ciagnie po girachwinkale klara swieci, wiec pewnie w ciagu dnia bedzie cieplo, jak wczoraj.
  • lezka_z_posen 01.09.11, 07:52
    po 7.00 14 stopni, ale klara nie odpuszczawink
  • anna_geras 01.09.11, 22:21
    Przy otwartym oknie z letka piździ.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 01.09.11, 22:27
    anna_geras napisała:

> Przy otwartym oknie z letka piździ.

jesien idzie, rady na to nie ma..
    www.youtube.com/watch?v=l5pnWS04EAg
  • anna_geras 01.09.11, 22:32
    lezka_z_posen napisała:

> anna_geras napisała:
    >
    > > Przy otwartym oknie z letka piździ.
    >
    > jesien idzie, rady na to nie ma..
    > www.youtube.com/watch?v=l5pnWS04EAg

nichuja, nie masad
    --
    --
    --
  • anna_geras 02.09.11, 07:29
    Znowu 12 stopnisad
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 02.09.11, 09:00
    aktualnie 16 stopni,klara zastrajkowala sad
  • anna_geras 02.09.11, 09:03
    lezka_z_posen napisała:

> aktualnie 16 stopni,klara zastrajkowala sad

a u mnie właśnie sie rozpogodziło, niebo błękitne stopni 17.
    --
    --
    --
  • felek_flaszka 02.09.11, 12:14
    We WRO jesień na razie się wycofała, słonecznie, 25,5C wilgotność 49%
    --
    fotopolska.eu/
  • kazzol 02.09.11, 12:16
    felek_flaszka napisał:

> We WRO jesień na razie się wycofała, słonecznie, 25,5C wilgotność 49%

masz stację meteo na biurku? wink
  • felek_flaszka 02.09.11, 12:23
    W domu
    --
    fotopolska.eu/
  • lezka_z_posen 02.09.11, 12:40
    u mnie tez calkiem przyjemnie - klara sie przebudzila, 22 stopnie.
  • anna_geras 04.09.11, 09:51
    Są już jakieś przecieki jakie pierdolnięcie zima będzie miała?
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 04.09.11, 10:24

anna_geras napisała:

> Są już jakieś przecieki jakie pierdolnięcie zima będzie miała?

fakt donosil, ze zima przyjdzie w pazdzierniku.poki co jestem juz odziana w bikini, czekam az pralka zakonczy pranie i wyruszamy na natury lonosmile
  • lezka_z_posen 04.09.11, 10:43
    tak ze gieras - szykuj szuflewink
  • lezka_z_posen 04.09.11, 17:47
    piekny cieply,sloneczny dzien dzis byl - opalenizne podrasowalam jak czawink
  • anna_geras 04.09.11, 18:27
    lezka_z_posen napisała:

> piekny cieply,sloneczny dzien dzis byl - opalenizne podrasowalam jak czawink
    szarpnę się na stwierdzenieże to najpiękniejszy dzień tego latasmile pogoda idealna, zaliczyłam zlot żaglowcówsmile

--
    --
    --
  • lezka_z_posen 04.09.11, 18:30
    zlot widzialam w ddtvn - zawiszcze, ze live widzialaswink
  • anna_geras 04.09.11, 18:55
    lezka_z_posen napisała:

> zlot widzialam w ddtvn - zawiszcze, ze live widzialaswink
    byłam, żaglowce zwiedzałamsmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 04.09.11, 19:11
    a okret podwodny zwiedzilas?bo bylwink
  • anna_geras 04.09.11, 19:52
    lezka_z_posen napisała:

> a okret podwodny zwiedzilas?bo bylwink

na zlocie żaglowców;? nie natknęłam sięsmile tak w ogóle wiary było w chuj, dostac się gdziekolwiek cięzko, kolejki, tlumy, zadnej wolnej ławki, o miejscu do parkowania można było pomarzyć ale pogoda pięknie dopisała i zal,że jesień idzie.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 04.09.11, 19:55
    tak, byl 1 okret podwodny.to trzeba bylo sie wybrac okolo 9.00 - wtedy bartek jedrzejak nadawal i byly puchy, az sie zdziwilam, ze takie male zainteresowanie.
  • n_x 05.09.11, 15:25
    a miał już być koniec lata. u mnie na balkonie w słońcu 27 stopni, pranie pięknie schnie wink
  • felek_flaszka 05.09.11, 18:06
    Nadeszła zapowiadana od rana burza, temp. 20,5C wilgotność 79% wskazuje stacja pogodowa (z Lidlawink
    --
    fotopolska.eu/
  • lezka_z_posen 05.09.11, 19:32
    przed 17.00 u mnie na balkonie, w sloncu, byly 33 stopnie.ale teraz niebo jakies podejrzane, moze faktycznie idzie zmiana.
  • n_x 08.09.11, 09:47
    za oknem 12 stopni i siąpi deszcz. o takiej pogodzie marzyłam w czasie upałów.
  • kazzol 08.09.11, 09:49
    moze to śmieszne, ale dla mnie jest już tak zimno (11C), że rozważam noszenie boba na głowie wink
  • n_x 08.09.11, 09:55
    kazzol napisał:

> moze to śmieszne, ale dla mnie jest już tak zimno (11C), że rozważam noszenie b
    > oba na głowie wink

a jak temp spada poniżej 0 to już pewnie kalesony idą w ruch ? wink
  • kazzol 08.09.11, 10:08
    n_x napisała:

> kazzol napisał:
    >
    > > moze to śmieszne, ale dla mnie jest już tak zimno (11C), że rozważam nosz
    > enie b
    > > oba na głowie wink
    >
    > a jak temp spada poniżej 0 to już pewnie kalesony idą w ruch ? wink

kalesony z kieszonką w zasadzie nigdy, ale głowa zawsze w bobie wink
  • lezka_z_posen 08.09.11, 10:20
    kazzol napisał:

> moze to śmieszne, ale dla mnie jest już tak zimno (11C), że rozważam noszenie b
    > oba na głowie wink

bobY, a nie boba - no chyba, ze na jesien rozwazasz fryz na tzw.boba:
    fryzury.qever.com/katalog-fryzur/fryzura-bob
  • kazzol 08.09.11, 11:10
    lezka_z_posen napisała:

>
    > bobY, a nie boba - no chyba, ze na jesien rozwazasz fryz na tzw.boba:
    > fryzury.qever.com/katalog-fryzur/fryzura-bob

nie bądź taki Bralczyk, dla mnie bob wink
  • lezka_z_posen 08.09.11, 11:17
    kazzol napisał:

> lezka_z_posen napisała:
    >
    > >
    > > bobY, a nie boba - no chyba, ze na jesien rozwazasz fryz na tzw.boba:
    > > fryzury.qever.com/katalog-fryzur/fryzura-bob
    >
    > nie bądź taki Bralczyk, dla mnie bob wink

no to nos bobA - "i w lato, i w zime"wink

• kazzol 08.09.11, 11:24
    lezka_z_posen napisała:

> kazzol napisał:
    >
    > > lezka_z_posen napisała:
    > >
    > > >
    > > > bobY, a nie boba - no chyba, ze na jesien rozwazasz fryz na tzw.bob
    > a:
    > > > fryzury.qever.com/katalog-fryzur/fryzura-bob
    > >
    > > nie bądź taki Bralczyk, dla mnie bob wink
    >
    > no to nos bobA - "i w lato, i w zime"wink
    >

bobY to może byc np. Brown, maż Whitney Houston
  • lezka_z_posen 08.09.11, 11:25
    ex maz, jak juz
  • kazzol 08.09.11, 11:30
    lezka_z_posen napisała:

> ex maz, jak juz

biorac pod uwage ostatnią formę Whitney, to chyba wciąż razem dają do nosa wink tak btw, to porazajacy przyklad obok AW, co dragi robią z utalentowanymi ludzmi
  • lezka_z_posen 08.09.11, 10:22
    u mnie po 7.00 bylo 12 stopni, od rana "chmury wisza nad miastem"wink
  • anna_geras 08.09.11, 21:49
    Idzie zima, poździ po girach przy otwartym balkonie.
    --
    --
    --
  • anna_geras 11.09.11, 17:25
    37 stopni u mnie aktualnie. Podobno ostatni ciepły dzień w tym sezonie.
    --
    --
    --
  • anna_geras 11.09.11, 19:38
    Burza pizga aż strach.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 11.09.11, 20:05
    a u mnie po pieknym dniu cudownie cieply wieczor..
  • anna_geras 16.09.11, 09:21
    No to już chyba mamy jesien. Piździ konkretnie, u mnie aktualnie 13 stopni.
    --
    --
    --
  • anna_geras 17.09.11, 16:46
    Rano dzsiaj 5 stopni było, teraz w miare przyzwoicie ale czuć jesień w powietrzu.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 17.09.11, 17:33
    w azji wygar i klara caly dzien, normalnie upal - aktualnie 24 stopnie (w cieniu).jutro ma byc jeszcze cieplej, jade jeszcze podrasowac opalenizne, chociaz myslalam, ze sezon na opalanie juz zakonczony - lato jednak nie odpuszczawink
  • kred-ka 17.09.11, 17:40
    Ładny dziś dzień. W spodenkach mykam od rana. Oby jeszcze jutro, bo grill jest w planach.
  • n_x 17.09.11, 18:26
    u mnie bezchmurne niebo, ciepło, prawie lato, tylko lekki chłód ciągnący po nerach w cieniu przypomina ze już jesień.
  • anna_geras 22.09.11, 17:16
    To od jutra jesieńsad chyba bede musiała sie upićsmile
    --
    --
    --
  • anna_geras 24.09.11, 17:24
    Jeszcze słońce świeci ale już czuć chłód w powietrzu mimo 18 stopni ciągnie po girach. W lesie pierwsze zółte liście zaliczyły glebesmile no i w końcu pokazały się grzyby. Wczoraj przy okazji spaceru z psami nazbierałam troche ale w sumie tyle,żeby nazbierać duzy słoik suszonych. Dzisiaj też 2 znalazlam i już poplasterkowane leża w ciepłym miejscu, na robienie sznurow nie mam melodiismile
    --
    --
    --
  • kred-ka 24.09.11, 19:05
    anna_geras napisała:

> Jeszcze słońce świeci ale już czuć chłód w powietrzu mimo 18 stopni ciągnie po
    > girach. W lesie pierwsze zółte liście zaliczyły glebesmile no i w końcu pokazały s
    > ię grzyby. Wczoraj przy okazji spaceru z psami nazbierałam troche ale w sumie t
    > yle,żeby nazbierać duzy słoik suszonych. Dzisiaj też 2 znalazlam i już poplaste
    > rkowane leża w ciepłym miejscu, na robienie sznurow nie mam melodiismile

Nigdy nie lubiłam nawlekać grzyby na sznury, a będąc gówniarą mama goniła mnie do tego bezlitośnie. Czarne paluchy musiałam potem doczyszczać cytryną. Never ever ! wink
  • lezka_z_posen 25.09.11, 16:25
    klara i mega cieplo - aktualnie 29 stopni, jesien ma w azji slabe przebiciewink
  • anna_geras 25.09.11, 17:20
    Faktycznie pogoda przepiękna. Cały dzień spędziłam u kuzynki w ogrodzie, na takiej mini wiosce, za ogrodzeniem konie i polasmile relax na całegosmile leżaki i słońce mmmmm, piękny początek jesieni.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 25.09.11, 17:23
    anna_geras napisała:

> Faktycznie pogoda przepiękna. Cały dzień spędziłam u kuzynki w ogrodzie, na tak
    > iej mini wiosce, za ogrodzeniem konie i polasmile relax na całegosmile leżaki i słońc
    > e mmmmm, piękny początek jesieni.

i caly next tygiel taki ma byc - slonecznie i temperatura w granicach 20 stopni.
  • anna_geras 25.09.11, 17:24
    lezka_z_posen napisała:

>
    > i caly next tygiel taki ma byc - slonecznie i temperatura w granicach 20 stopni
    > .

oby jak najdłużejsmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 25.09.11, 17:35
    anna_geras napisała:

> Faktycznie pogoda przepiękna. Cały dzień spędziłam u kuzynki w ogrodzie, na tak
    > iej mini wiosce, za ogrodzeniem konie i polasmile relax na całegosmile leżaki i słońc
    > e mmmmm, piękny początek jesieni.

a tych klimatow konno-polnych to Ci zawiszcze, od razu moja ukochana suwalszczyzne mam przed oczami..
  • anna_geras 25.09.11, 17:39
    lezka_z_posen napisała:

> anna_geras napisała:
    >
    > > Faktycznie pogoda przepiękna. Cały dzień spędziłam u kuzynki w ogrodzie,
    > na tak
    > > iej mini wiosce, za ogrodzeniem konie i polasmile relax na całegosmile leżaki i
    > słońc
    > > e mmmmm, piękny początek jesieni.
    >
    > a tych klimatow konno-polnych to Ci zawiszcze, od razu moja ukochana suwalszcz
    > yzne mam przed oczami..

zazdrościc można mojej kuzyncesmile piękny domek z bardzo duzym ogrodem i widokiem na pole az z dwóch stron, cisza i spokoj i w sumie tylko 20 km od miasta i nie zapowiada się,żeby pole zmieniło się w hipermarket. Te konie za ogrodzeniem robią wrażeniesmile a ona jeszcze marudzi,że tyle trawy do koszeniasmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 25.09.11, 17:49
    dokladnie wiem, jak to wyglada - kumpela, do ktorej od 10 lat nad wigry jezdzimy, ma chate w kompletnej gluszy , w otulinie wigierskiego parku narodowgo, tak wiec o zadnych markietach nawt mowy nie ma(a do suewalk ze 20 kilosow, wiec luz), same lasy i pola dookola. ma bardzo duza "dzialke", ale ogrodzona na niewielkim obszarze i za tym ogrodzonym terenem pasa sie koniki soltysa pobliskiej wioski - uwielbiam wstac skoro swit, kiedy jeszcze taka lekka mgielka sie unosi, usiasc na schodach i popaczec na te przestrzenie i konie, lepiej niz % robi na psychewinka konie tez jako kosary robia, bo wpierdalaja trawe, a unia za niekoszenie trawy bardzo goniwink
  • anna_geras 25.09.11, 17:53
    Ja bardzo bym chciała w podobnych okolicznościach przyrody swoj czas na emerytalny spędzić i póki co mam taki plansmile mam nadzieje,ze sie uda.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 25.09.11, 18:19
    kumpela ma 57 lat (moja szefowa z poprzedniej firmy) i juz odlicza godziny do emerytury, kiedy tam na stale osiadziewinktroche strach, jak np. zawal "w zime" czlowieka dopadnie, bo bez plugu po opadach snieznych dojechac sie tam nie da, ale coz - ryzyk-fizykwink
  • anna_geras 25.09.11, 18:23
    lezka_z_posen napisała:

> kumpela ma 57 lat (moja szefowa z poprzedniej firmy) i juz odlicza godziny do e
    > merytury, kiedy tam na stale osiadziewinktroche strach, jak np. zawal "w zime" cz
    > lowieka dopadnie, bo bez plugu po opadach snieznych dojechac sie tam nie da, al
    > e coz - ryzyk-fizykwink

ja na emeryturze zamierzam pić, palić zawałem sie nie martwićsmile wszystko oczywiście w pięknych okolicznościach przyrodysmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 25.09.11, 18:29
    ale zamieszkac w pienych okolicznosciach i po dwoch miechach na zawal zejsc-bo zaspy byly-to na chuj z taka zabawawink
  • anna_geras 25.09.11, 18:33
    lezka_z_posen napisała:

> ale zamieszkac w pienych okolicznosciach i po dwoch miechach na zawal zejsc-bo
    > zaspy byly-to na chuj z taka zabawawink

myśle, że jak te zaspy dla zdrowotności w czas poodśnieżam to zawału nie będziesmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 25.09.11, 18:37
    to nie sa gieras zaspy jak na chodniku przed chata, ino na dobrych kilkaset metrow, jesli nawet w kilometry nie idasmile
  • anna_geras 25.09.11, 18:44
    lezka_z_posen napisała:

> to nie sa gieras zaspy jak na chodniku przed chata, ino na dobrych kilkaset met
    > row, jesli nawet w kilometry nie idasmile

ale to zależy od miejsca, ja nie potrzebuję puszczy ino dużą działkę z dobrym widokiem z jednej stronysmile z drugiej może być w miarę cywilizacjasmile poszukam to znajdęsmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 25.09.11, 18:50
    nie zgadzam sie, dzicz ma niepowtarzalny czar i urok, substytuty mnie nie robio- jeli bedzie mi dane lykne takie dzikie kllimaty bez popitywink
  • anna_geras 01.10.11, 23:00
    Wczoraj upał, dzisiaj też fajnie ciepło i słonecznie, piękna wiosnasmile tfu jesieńsmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 02.10.11, 09:57
    wczoraj relaksowalam sie jak w pelni sezomnu, w stroju kapielowym - klara jeszcze opalawink
  • ewosia 02.10.11, 11:52
    dzisiaj poszłam pobiegać - upał jak cholera, jak w sierpniu.
    nieźle, wczoraj na plaży w orłowie ludzie w kostiumach, szczyt sezonu normalnie

--
    ---
    a ja właśnie wiem, czego chcę w życiu. ale wszystko jest k.... nieosiągalne...
  • lezka_z_posen 02.10.11, 16:26
    dzis wystepow w bikini ciag dalszy plus gryl - zajebista pogoda.
  • anna_geras 05.10.11, 06:39
    Dla niezorientowanych taka info,ze o 6:00 jest ciemno jak w dupie. Myślalam,ze budzik,zele ustawiłamsmile Pogoda dalej ładna, chociaż coś.
    --
    --
    --
  • n_x 05.10.11, 19:55
    anna_geras napisała:

> Dla niezorientowanych taka info,ze o 6:00 jest ciemno jak w dupie.

a przed 7 zaskakująco ciepło - szpile na gołych nogach, krótki rękaw + kurtka skórzana i nie marznę nic a nic (a jestem raczej ciepłolubna)
  • lezka_z_posen 05.10.11, 20:46
    u mnie tez gira gola plus polbut na szpili i rekaw krotki w drodze do metra (5 minut)- z chaty odpalam 7.40, wiec nawet kurtki nie biore, "za dnia" sie przeciez ociepliwink
  • anna_geras 07.10.11, 08:22
    www.se.pl/wydarzenia/kraj/kura-przepowiada-ostra-zime-kura-zdzisia-zniosla-ogromne-jajo-bez-skorupki-to-zapowiedz-mrozow_208736.html może się sfermentowanych jabłek nadziobała;?smile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 07.10.11, 10:24
    mondra kóra - niech w koncu przypizdziwink
  • anna_geras 08.10.11, 18:06
    U blokowych podbno już grzejo? Za mną pierwsza noc bez otwartego okna, nad ranem było mi duszno ale zasypianie w piździawie już nie przechodzismile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 08.10.11, 18:13
    nie wiem, czy juz grzejo, bo ja przez calom zime kalafiora nie odpalam.okno w nocy mamy otwarte nawet przy -20, ale wlasnie przed chwila zamknelam drzwi balkonowe, bo chlodno mi sie zrobilo w giry - golewink
  • anna_geras 08.10.11, 18:15
    Ja tez własnie balkon zamkłam, w giry w skarpetkach ciągłosmile dzsiaj bedzie spanie przy oknie otwartym ale bedzie też koc na kołdrze.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 08.10.11, 18:19
    anna_geras napisała:

> Ja tez własnie balkon zamkłam, w giry w skarpetkach ciągłosmile dzsiaj bedzie span
    > ie przy oknie otwartym ale bedzie też koc na kołdrze.

a w kwestii pogodowej dodam jeszcze, ze dzis u mnie napierdalal grad!
  • anna_geras 08.10.11, 18:24
    lezka_z_posen napisała:

> anna_geras napisała:
    >
    > > Ja tez własnie balkon zamkłam, w giry w skarpetkach ciągłosmile dzsiaj bedzi
    > e span
    > > ie przy oknie otwartym ale bedzie też koc na kołdrze.
    >
    > a w kwestii pogodowej dodam jeszcze, ze dzis u mnie napierdalal grad!

u mnie deszcz i ogólnie niepokój naturze.
    --
    --
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka