Dodaj do ulubionych

Polsat Cafe.

29.08.11, 18:57
stacja jest w 75% mega odmozdzajaca, aleje gwiazd, aleje slaw, sexy mama z cichopek itp..ale jest sporo naprawde zajebistych dokumentow.nawet gdy ostatnio chcielismy zmienic dostawce "kabla", to niestety wszytskie najbardziej atrakcyjne cenowo oferty odrzucilam, bo nie mialy polsat cafe.i pozostalismy przy UPC, tylko pakiet jakis inny i przejscie na to HD czy jak to sie tam zwie.
dzis o 20.00 polecam dokument "Polczlowiek".
Edytor zaawansowany
  • felek_flaszka 29.08.11, 19:15
    Zerkam czasem, szczególnie jak Horodyńska z Maliowską krytykują stylizacje "gwiazd" używając w każdym zdaniu słowa "modowy" i Aleję Gwaizd z rzadka. Tytuł dokument brzmi groźnie chyba się nie odważę.
    --
    fotopolska.eu/
  • nobby_nick 29.08.11, 22:02
    Gwizazdy na dywaniku były akceptowalne gdy żonę Oliviera zastępował ten pan
    Tekst linka
    I nawiajał z sensem i jako taki dystans prezentował.
    Bez niego mogę zerknąć do pierwszego razu przybrania charakterystycznej pozy przez Horodyńską - otóż, prawe biodro wypchnięte lekko do przodu, prawa ręka na tym biodrze a lewa na prawej. Z wielkiego świata mody widać to przyszłosmile
    A sama Horodyńska ma u mnie kredyt za prowadzony w wannie (przez nią) program Pieprz na Atomic TV. To było w czasach kiedy muzyką opłacało się wypełniać czas antenowy
  • lezka_z_posen 29.08.11, 22:05
    horoodynska to jest mega brzydki babon - wg mnie oćiwiscie - ale poze opisales idelanie."modelka malinowska" przybiera podobna, paczec sie na to nie dawink
  • kred-ka 29.08.11, 22:08
    nobby_nick napisał:

> Gwizazdy na dywaniku były akceptowalne gdy żonę Oliviera zastępował ten pan
    > Tekst linka

Jarek Szado jest cool. Bardzo lubię gościa i to nie tylko za poćciwy nafciarski fejs wink
  • nobby_nick 29.08.11, 22:18
    Wypraszam sobie, Horodyńska wcale nie jest brzydka! smile - to do Łezki
    Jarkiem Szado jestem zafascynowany jak O północy w Paryżu. Proszę, nie żądam aby go było więcej w tiviku. Z fejsu poczciwina, dusza człowiek po prostu i nawet pozę Horodyńskiej parodiował smile - to do Ciebie Kred-ka było
  • kred-ka 29.08.11, 22:28
    A Jarek Szado to ma żonę czy męża? Bo od zawsze mnie jego orentacja zastanawia.. wink
  • nobby_nick 29.08.11, 22:41
    Na żonę to on mi nie wygląda, za wrażliwy jest na takie klimaty he he smile
  • lezka_z_posen 29.08.11, 22:33
    nobby_nick napisał:

> Wypraszam sobie, Horodyńska wcale nie jest brzydka! smile - to do Łezki

no brzydal nie jest - ino mega brzydalwinki na bank ma wąsa, ktorego oćiwiscie depiluje, ale ja i tak swoje wiemwink)
  • kred-ka 29.08.11, 22:41
    Kiedyś , jeszcze w latach 90-tych była taka gazeta dla nastolatekwink pt. " Dziewczyna", tam właśnie pierwszy raz Horodyńską przylukałam. Coś mi wtedy w jej fejsie nie grało i dopiero przy którymś dokładniejszym luknięciu zauważyłam że to mech pod nosem ! Także łezka rację masz w stu procentach ! wink Teraz czasy się zmieniły, więc Joanna zapewne raz w tygodniu u kosmetyczki z woskiem pod nosem na kozetce leży wink
  • nobby_nick 29.08.11, 22:43
    Brzydszych nie widziałaś? Jaki wąs? Wąs to mi się z Brodzik kojarzy, ew. z Lourdes smile
  • kred-ka 29.08.11, 22:46
    nobby_nick napisał:

> Brzydszych nie widziałaś? Jaki wąs? Wąs to mi się z Brodzik kojarzy, ew. z Lour
    > des smile

Mech napisałam! Mech a wąs różnią się między sobą jakimiś kilkoma milimetrami wink)
  • lezka_z_posen 29.08.11, 22:47
    kred-ka napisała:

> nobby_nick napisał:
    >
    > > Brzydszych nie widziałaś? Jaki wąs? Wąs to mi się z Brodzik kojarzy, ew.
    > z Lour
    > > des smile
    >
    > Mech napisałam! Mech a wąs różnią się między sobą jakimiś kilkoma milimetrami ;
    > ))

n_n na mnie paszcze darl apropopo wasa, luzwink)
  • kred-ka 29.08.11, 22:57
    lezka_z_posen napisała:

> n_n na mnie paszcze darl apropopo wasa, luzwink)

Zamiast kimać o tej porze i ciało żony do snu tulić, pięściami w obronie Horodyńskiej macha wink
  • kred-ka 29.08.11, 23:00
    Już wiem dlaczego n_n tak za Joanną stoi winkhttp://www.forum.banzaj.pl/files/joanna_horodynska_nago_naga_ckm_2_150.jpg
  • lezka_z_posen 29.08.11, 23:03
    wielkie stopy ma, ale wąs wydepilowany strannie, chyle czolawink
  • lezka_z_posen 29.08.11, 22:46
    nobby_nick napisał:

> Brzydszych nie widziałaś? Jaki wąs? Wąs to mi się z Brodzik kojarzy, ew. z Lour
    > des smile

nie upieraj sie, kred-ka tez snopa widziala, musisz sie z tym pogodzicwink
  • nobby_nick 30.08.11, 08:54
    lezka_z_posen napisała:

> nobby_nick napisał:
    >
    > > Brzydszych nie widziałaś? Jaki wąs? Wąs to mi się z Brodzik kojarzy, ew.
    > z Lour
    > > des smile
    >
    > nie upieraj sie, kred-ka tez snopa widziala, musisz sie z tym pogodzicwink
    O małe -przejściowe- niedoskonałości się wykłócacie. Każdemu się może zdarzyć, to tak jak niewyjściowe ubranie założyć raz na jakiś czassmile
    Co do zarzutów, że staję w obronie wątpliwej dla Was, urody Horodyńskiej (kto może wręcz powiedzieć, że i czci smile) ) rzekomo zaniedbując 'obowiązki małżeńskie' to prostuję - nie o płeć to chodzi a o przekonania i obronę swojej opinii.
    Równie dobrze mogę postawić i bronić tezy, że Jarek Szado ma bardziej nafciarski fejs niż Jacek Wszoławink))
  • lezka_z_posen 30.08.11, 14:38
    apropopo dokumentow - to na tvn style 7.09 historia "aniolka charliego-farrah fowcet - i jej walki z rakiem.kiedy bylam dzieckiem, farrah to byl dla mnie ideal piekna, te piekne wlosy, zęby, w tamtych czasach nie bylo jeszcze rozpowszechnionego zageszczania/przedluzania kudlow i nagminnego udoskonalania kielni poprzez licowki/porcelane/implanty itp..wierze, ze farrah byla dzielem Boga, od a do zet, a nie tworem chirurgii plastycznej i stomatologicznych zabiegow.nawet jesli bylo inaczej, slyszec o tym nie chcewink)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka