Dodaj do ulubionych

Baby boom:)

01.09.11, 21:07
www.pudelek.pl/artykul/34778/reni_jusis_jest_w_ciazy/ eko mama powije kolejne eko dzieckosmile ciekawe czy nie oszukuje i dzień w dzień spiera gówna z tetry, no i jak takie 4 lata babrania się w gównie odbijają sie na psychesmile
--
--
a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
--
Edytor zaawansowany
  • lezka_z_posen 01.09.11, 21:16
    dobrze, ze sezon na orzechy idzie, to bedzie miala latwiej te tetry oporzadzac - bo ona niby w orzechach pierzewink
    juz nie ogarniam tych arbuzow:
    www.plotek.pl/plotek/56,79592,10215526,Baby_boom_w_szolbiznesie_cz__2.html#opinions
  • n_x 01.09.11, 22:26
    Reni pewnie ochoczo bierze udział w spędach CHUSTOMAM oraz uczęszcza na zajęcia tańca z chustami.
    tak, tak, są takie wink
  • lezka_z_posen 01.09.11, 22:31
    n_x napisała:

> Reni pewnie ochoczo bierze udział w spędach CHUSTOMAM oraz uczęszcza na zajęcia
    > tańca z chustami.
    > tak, tak, są takie wink

kitranie dzieciioka w chuscie na osiedlu obserwuje i popieram - przynajmniej taka chusto-mama nie wjezdza do ciasnego skelpu z wozkiem i nie blokuje skelpowych arteriiwinkale taniec z chustami?nie znamwink
  • n_x 01.09.11, 22:39
    swoje też w chuście nosiłam, nawet po domu - zajebiście wygodna sprawa. ale na wizytę w klubie kangura czy taniec z chustami nie miałam odwagi wink
  • n_x 01.09.11, 22:42
    mąż mnie prosił, żebym zdecydowała się i przynajmniej raz zaszczyciła takie zajęcia tańca z chustami i nagrała wszystko komórką - był bardzo ciekawy jak te chustowe lole dają czadu wink
    a tak serio - chusta - bardzo wygodna rzecz, ale dorabianie do tego ideologii jest śmieszne.
  • anna_geras 01.09.11, 22:24
    taka modasmile i zarobic w gali moznawink
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 07.09.11, 08:46
    podobno krupa darek zostal ojcem - coreczka bedzie miala na imie lee lub leawink
  • lezka_z_posen 07.09.11, 08:48
    www.lansik.pl/25264/darek-krupa-ma-corke/
    lea krupa - git majonezwink
  • lezka_z_posen 07.09.11, 09:25
    lisza z emma:
    www.plotek.pl/plotek/1,78649,10240700,Pierwsze_zdjecia_corki_Liszowskiej.html#opinions
    23.09 wraca do pracy i bedzie grac w spekaklu "Fredro dla doroslych-mezow i zon"-bylam na tym spektaklu i lisza tam biega w samej bieliznie.ciekawe, czy w wersji XL tez przywdzieje koronkowe majty i podwiazkiwink
  • n_x 07.09.11, 09:52
    wygląda po ciąży tak jak sobie wyobrażałam. biedna Lisza, nie każdy ma takie szczęście jak Mołek.
    6 tygodni po porodzie chodziłam jeszcze w spodniach ciążowych, w przychodni spotkałam lolę z dzieckiem w wieku mojego dziecka i z brzuchem płaskim jak deska - chujowe uczucie wink
  • lezka_z_posen 08.09.11, 11:21
    czyzby nastepny arbuz?wink
    www.lansik.pl/25285/kozuchowska-w-wielkiej-sukience-zdjecia/
  • lezka_z_posen 10.09.11, 14:31
    a mucha w ktorym jest miesiacu?bo bebzol ma, jakby za chwile miala sie zaczac akcja porodowawink
    www.plotek.pl/plotek/51,79592,10264926.html?i=0&bo=1#opinions
  • anna_geras 10.09.11, 15:04
    Termin ma na połowę listopada,wiec 7 miesiąc. Dobrze wygląda.
    --
    --
  • lezka_z_posen 10.09.11, 15:09
    anna_geras napisała:

> Termin ma na połowę listopada,wiec 7 miesiąc. Dobrze wygląda.
    > --
    > a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
    > --

no to w 9 miesiacu juz chyba z krzesla nie wstaniewink

• anna_geras 10.09.11, 15:19
    lezka_z_posen napisała:

> anna_geras napisała:
    >
    > > Termin ma na połowę listopada,wiec 7 miesiąc. Dobrze wygląda.
    > > --
    > > a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
    > > --
    >
    > no to w 9 miesiacu juz chyba z krzesla nie wstaniewink
    >

możliwesmile niektóre kobiety w 9 to się ledwo tocząsmile ale Mucha akurat, mimi wcześniejszej nagonki chyba duzo nie przytyła, tzn na buzi nie wiedac i nogi też ma spoko, nie to co Skrzynka.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 10.09.11, 15:26
    nie zapominajmy, ze mucha z 10 lat mlodsza od skrzynki jest, to i giczaly w lepszym staniewinkco nie zmienia faktu, ze skrzynka strasznie sie posypala, ciekawe dlaszszego?mowia, ze ciaza w "dojrzalym wieku" odmladza, ale skrzynka zaprzecza tej teorii.
  • lezka_z_posen 28.09.11, 09:55
    nie wiiem dlaszszego, ale ciagle mam nieodparte wrazenie, ze arbuz skrzynki jest wypchany:
    www.lansik.pl/25546/skrzynecka-nie-zdradzi-plci-dziecka/
  • lezka_z_posen 29.09.11, 14:39
    baby boom trwawink
    www.pudelek.pl/artykul/35371/lapiccy_planuja_dziecko/
    "Biorąc pod uwagę, że ośrodki adopcyjne zwykle przestrzegają zasady, aby różnica wieku między rodzicami i dzieckiem nie przekraczała 40 lat, proste obliczenie wykazuje, że Łapiccy mogą wkrótce zostać szczęśliwymi rodzicami... jakiegoś 47-latka."-dobresmile

• lezka_z_posen 12.10.11, 20:06
    na siwat przyszedl jazzon - wnuk korywink
    www.fakt.pl/Kora-zostala-babcia-Wnuk-ma-oryginalne-imie,artykuly,133536,1.html
  • kred-ka 17.10.11, 08:50
    Jazzon jp !!!
  • lezka_z_posen 17.10.11, 11:14
    walka o arbuza skrzynki trwa:
    pomponik.pl/news/szczegoly-porodu-skrzyneckiej,1708926
    ciaza jej nie sluzy, bardzo sie postarzala.
  • lezka_z_posen 17.10.11, 11:22
    pies leo jest rowniez zaangazowany w akcje porodowawink
    pomponik.pl/news/skrzynka-przygotowuje-psa-do-porodu,1704367
    no ale gdyby mial zagryzc bobasa, to moze lepiej, ze wczesniej polezy u psychologa na kozetce.
  • n_x 17.10.11, 13:57
    też musiałabym skorzystać z pomocy zwierzęcego psychologa, może Skrzynka ma namiary wink
    jeśli nie ma mnie w pobliżu to mój kot atakuje moją mamę lub teściową zajmującą się dziećmi. każda próba wzięcia dziecka na ręce kończy się kotem wbitym pazurami i zębami w nogę, dlatego jeśli wychodzę i zostawiam dzieci pod opieką którejś z nich to kot zostaje oddelegowany do "kolegi" - kota sąsiadów.
    przy mnie takie ekscesy się nie odbywają, ale kot uważnie śledzi ruchy każdej osoby (poza mną i mężem) która zbliża się do moich dziewczyn.
  • lezka_z_posen 22.10.11, 19:15
    a paskudzka nie jest przypadkiem zbrzuchacona?bo jakos podejrzanie zaokraglila sie na mazaku:
    www.pudelek.pl/artykul/35865/rubiki_maja_juz_nowy_dom/
  • anna_geras 22.10.11, 19:22
    lezka_z_posen napisała:

> a paskudzka nie jest przypadkiem zbrzuchacona?bo jakos podejrzanie zaokraglila
    > sie na mazaku:
    > www.pudelek.pl/artykul/35865/rubiki_maja_juz_nowy_dom/

za robote by się wzięła lepiej to by schudłasmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 22.10.11, 19:26
    no przeciez studia skonczyla, ale na razie "nie ma pomyslu na siebie")
  • lezka_z_posen 27.10.11, 10:26
    muszysko nawet na bebzolu kase czepie:
    www.pudelek.pl/artykul/35966/mucha_pozuje_z_brzuchem_na_okladce_foto/
    za okladke z misiem grafik chyba premie dostal za wydluzenie giczalowwink
  • kazzol 27.10.11, 21:38
    to fakt, że giry na zasadie kopiuj wklej zrobione, ale musze przyznac ze Ania bardzo sexy wygląda z tym brzuchem smile podoba się mojej osobie
  • lezka_z_posen 25.11.11, 18:53
    uprzejmie donosze, ze alika ilia (?!) jest juz na swiecie:
    www.pudelek.pl/artykul/36586/wow_skrzynecka_tez_urodzila_miesiac_przed_terminem/
    imie pewnie po sp.kocie jaroslawawink
  • lezka_z_posen 20.12.11, 10:44
    trzeba przyznac, ze w 3 tygle po porodzie mucha w swietnej formie:
    www.pudelek.pl/artykul/37093/ania_mucha_jako_sexy_mama_zdjecia/
  • anna_geras 20.12.11, 20:08
    lezka_z_posen napisała:

> trzeba przyznac, ze w 3 tygle po porodzie mucha w swietnej formie:
    > www.pudelek.pl/artykul/37093/ania_mucha_jako_sexy_mama_zdjecia/
    bebzonik jest i podpaska pewnie jeszcze tezsmile

--
    --
    --
  • n_x 20.12.11, 21:01
    ja zaraz po ciąży tez wyglądałam nieźle, niekontrolowane tycie zaczynało mi sie jakieś 3 miesiące później -dziwne kombinacje hormonów jeszcze długo buzują w babie po porodzie - czego wrednie życzę Musze (nie lubię jej i nic na to nie poradzę)
  • lezka_z_posen 20.12.11, 22:02
    z kronikarskiego obowiazku donosze, ze imie coreczki: stefania - pewnie inspirowala sie stefkiem burczyMuchawink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka