Dodaj do ulubionych

The Voice of Poland

03.09.11, 20:11
Nergal pajacuje od samego początkusmile
--
--
a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
--
Edytor zaawansowany
  • anna_geras 03.09.11, 20:13
    Fryz Urbańskiego - omgsmile obawaim się,że wygasze ten programsmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 03.09.11, 20:17
    a szczot kataryznie co sie stalo w slepia?prawe oko m mniejsze od lewegowinknormalnie "prawy do lewego"wink
  • lezka_z_posen 03.09.11, 20:18
    a z dabrowskiej niezla rojda sie zrobilawink
  • lezka_z_posen 03.09.11, 20:21
    hubcio przy wyborze wizerunlku chiba kupiszem robertem sie inspirowalwink
    nocoty.pl/title,Robert-Kupisz-pokazal-klate,wid,13727432,wiadomosc.html?ticaid=6cf5c
  • anna_geras 03.09.11, 20:33
    Ciekawe kiedy powastanie w końcu program dla wyjców, którzy wjadą z własnym repertuarem tylko? to już się robi nudne.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 03.09.11, 20:39
    przelaczylam na chwile na MT, a tem bioenergoterapeuta prezentowal, jak sie na jego klacie czymajo lyzki - mega talentwink
    a dzis w ddtvn byl kozyra i chylinska i prezentowali uczestnika, ktorego talentem jest to, ze ma "rece, ktore pierdzo"winkno "zajebiste", naprawde.
  • lezka_z_posen 03.09.11, 20:43
    a nergOl chiba za duzo ze swoim frendziarzem mozilem czeslawem przebywa - bardzo podobna maniere mowienia ma, jak sie deko podjarawink
  • lezka_z_posen 03.09.11, 21:30
    ale kumoterstwo - piasek wybral do swojego teamu corka(wnuczke?) swojego nauczyciela spiewu sprzed lat, zenada.
  • lezka_z_posen 03.09.11, 21:35
    a gabreil fleszar, to juz chiba byl "sezonowa gwiazda", wiec co tam robi?moze za chwile rodowicz stanie do konkursuwink?
  • lezka_z_posen 10.09.11, 20:44
    odcinek drugi, a rojda dabrowska w tym samym kapelutku i tej samej pomietolonej, rozchlestanej koszuliniewink
  • anna_geras 10.09.11, 20:55
    lezka_z_posen napisała:

> odcinek drugi, a rojda dabrowska w tym samym kapelutku i tej samej pomietolonej
    > , rozchlestanej koszuliniewink

kayah tez w tycha samych szmatach,wiec to chyba to samo nagranie musiało byćsmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 10.09.11, 21:00
    pewnie tak bylo, ale przebrac w przerwie sie mogli - terA jak na nich pacze, to mam wrazenie, ze od tygla w tych samych ciuchach sie bujaja, az mi potem wali przez ekranwink
  • anna_geras 17.09.11, 19:47
    Ciekawe czy jurorzy juz ciuchy wywietrzylismileJade tym samym systemem co ostatnio czy live lukam DVOP a nagrywam MT, ktory potem odpalam z przwijaniem reklamsmile tak,wiem jestem nudnasmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 17.09.11, 19:53
    ja chyba dzis nergOla i reszte z DVOP sobie odpuszcze i "skupie sie" na MT - mam przesyt wyjcow, chociaz pewnie w MT tez sie trafia.
    jak dabrowska dzis znowu w czerwonym kapelutku bedzie, to wymieknewink
  • nobby_nick 17.09.11, 20:01
    A ja dziś voice luknę po raz pierwszy. Liczę na darcie biblii (sorry Biblii) i satanisyczny przekaz podprogowy
  • lezka_z_posen 17.09.11, 20:05
    jest czerwony kapelutek i rozchlestana koszula pink, niedobrze mi sie zrobilouncertain
  • anna_geras 17.09.11, 20:08
    lezka_z_posen napisała:

> jest czerwony kapelutek i rozchlestana koszula pink, niedobrze mi sie zrobilo:
    > /

no to juz jest zal.plsmile
    --
    --
    --
  • nobby_nick 17.09.11, 20:10
    Rafał Szatan nie trafił do 'timu' Nergala. Też żal
  • lezka_z_posen 17.09.11, 20:19
    ten tez ma niezle parcie na kariere, lata mijaja, a on ciagle w punkcie wyjscia:
    www.plotek.pl/plotek/1,116221,10301960,Piotr_Lato_z_Big_Brothera_wystapi_w_show_.html
  • nobby_nick 17.09.11, 20:24
    Jak na niego wołali? Picia? smile
    A do sedna wracając, żal, że tej panny od Sweet Child O'mine nie wybrali. A potem się tłumaczyli jeszcze. Ładna była...
  • lezka_z_posen 17.09.11, 20:29
    ta, picia - wiecznie zakapturzony byl i brzdekal na gitarce, taki dekadent nibywink
    a ta laska ladna byla i ladnie spiewala, gópie te jurorywink
  • nobby_nick 17.09.11, 20:39
    Picia nanawiał do nominowania jego osoby, niby że tak mu nie zależało. Poem wyjawił tajemnicę nominancji, wyjebali go i cała, powtrzam cała, Polska go 'żałowała'.
    To były czasy...
    P.S. Jak się te emotikony wstawia?
  • lezka_z_posen 17.09.11, 20:41
    nobby_nick napisał:

> Picia nanawiał do nominowania jego osoby, niby że tak mu nie zależało. Poem wy
    > jawił tajemnicę nominancji, wyjebali go i cała, powtrzam cała, Polska go 'żałow
    > ała'.
    > To były czasy...
    > P.S. Jak się te emotikony wstawia?

jak chcesz sie usmiechnac to dajesz : potem nawias i wychodzi smile
  • nobby_nick 17.09.11, 20:44
    smile
  • lezka_z_posen 17.09.11, 20:45
    nobby_nick napisał:

> smile

bravosmile
  • nobby_nick 17.09.11, 20:45
    Brawo Jasiu smile wink crying
  • dymiacy_piecyk 17.09.11, 20:50
    Adama Darskiego zaprosili na jurora do nowego teleturnieju: Jaka to religia
    --
    W moim poduszkowcu jest pełno węgorzy
  • nobby_nick 17.09.11, 20:52
    Na czas reklam przerzucam się na Diabeł ubiera sie u Prady. Lubię filmy o okuriweńcach ze świata modysmile Szkoda, że oryginlanej Brzyduli nie powtarzają
    Dawno fejsu Kayah nie widziałem - wygląda jakby to jej Kliczko ryło obijał w Mieście Spotkań smile
  • lezka_z_posen 17.09.11, 20:58
    nobby_nick napisał:

> Dawno fejsu Kayah nie widziałem - wygląda jakby to jej Kliczko ryło obijał w Mi
    > eście Spotkań smile

ja nie moge oderwac oczu od jej oczuwinkco jest przyczyna tej asymetrii w slepiach?wink
  • nobby_nick 17.09.11, 21:04
    lezka_z_posen napisała:

> ja nie moge oderwac oczu od jej oczuwinkco jest przyczyna tej asymetrii w slepiac
    > h?wink
    Które oko ma mniejsze?
  • lezka_z_posen 17.09.11, 21:09
    forum.gazeta.pl/forum/w,107912,128532040,128532166,Re_The_Voice_of_Poland.html
    plus prawe jakby bardziej uniesione do gorywink
  • nobby_nick 17.09.11, 21:14
    Kliczko sobie z tym poradzismile Wystarczy poprosić
    Nergal za mało szatański jest. Niechby chociaż wypinając język, odwrócny krzyż tam miał namalowanysmile
  • lezka_z_posen 17.09.11, 21:19
    na nergala nagonla polityczna jest, ze szatan w jury programu telewizji publicznej siedzi, wiec nie kozaczy-o stolek pewnie cykawinkten co teraz spiewa niezla mimike fejsu mawink
  • felek_flaszka 17.09.11, 21:29
    Pierwszy raz na to zerkam.
    "generalnie nie słucham takiej muzy" celna uwaga.
    Nergal słaby, nic nie satani, zawiedziony jestem wink
    --
    fotopolska.eu/
  • lezka_z_posen 17.09.11, 21:28
    lato robote rzucil,a z kariery znowu kicha.
  • nobby_nick 17.09.11, 21:32
    Picia popierdział, ośmieszył sie kapelutkiem i znów go nie ma. Ale wróci! wink

• felek_flaszka 17.09.11, 21:33
    Ten mikrofon w łapie, który jest przed wejściem do hali to kojarzy mi się z takim pomnikiem który postawił Kadafi - ręka chwytająca amerykański samolot
    http://grafik.rp.pl/grafika2/632049,654773,9.jpg
    --
    fotopolska.eu/
  • lezka_z_posen 17.09.11, 21:40
    trafne porownaniesmile
  • lezka_z_posen 17.09.11, 21:49
    grek_zorba jest mocnysmile
  • lezka_z_posen 18.09.11, 16:24
    mellera z tym hitlerem deko ponioslo:
    www.pudelek.pl/artykul/35125/meller_atakuje_nergala_hitler_tez_byl_sympatyczny/
    szkoda, ze nie widzialam programu, zawsze z uwaga przysluchuje sie opiniom eksperta zbigniewawink
  • anna_geras 24.09.11, 21:26
    O, a ta pani z reklamy byłasmile
    --
    --
    --
  • anna_geras 24.09.11, 21:42
    Dąbrowskiej brakuje mokrych plam pod pachami na tej wymiętej różowej koszuli, w ogóle oni muszą nieżle zajeżdzać w tych samych ciuchach p tylu godzinach przesłuchań. Wstyd dla tvp,że nie potrafili zadabać o "stronę estetyczną" smile występu jurorów.
    --
    --
    --
  • kred-ka 24.09.11, 21:51
    Ręce mi opadły jak ich dziś znowu w tych przepoconych szmatach zobaczyłam. No co za brak szacunku dla widza !! Wkurwiłam się na serio !
  • lezka_z_posen 24.09.11, 23:26
    przepocone lachy to jedno, ale jak mozna w jednym dniu przesluchac tyle potencjalnych talentow?przeciez po kilku godzinach to chyba juz w ogole nie kasali, co robia i gdzie sawink
  • anna_geras 27.09.11, 21:18
    www.pudelek.pl/artykul/35327/dlaczego_jury_the_voice_of_ponad_nie_zmienia_ubran/
    jest aferasmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 27.09.11, 21:29
    anna_geras napisała:

> www.pudelek.pl/artykul/35327/dlaczego_jury_the_voice_of_ponad_nie_zmienia_ubran/
    > jest aferasmile

smierdzaca sprawawink
  • lezka_z_posen 01.10.11, 20:17
    w wyobrazni widze wszy skaczace pod kapelutkiem abrowskiejwinkciekawe, czy na siku chodzili, czy szczali w pampersywink
  • anna_geras 22.10.11, 20:10
    Dąbrowską pojebało z tym kolorem rózowym chyba.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 22.10.11, 20:56
    w ogole jakas wymietolna, strasznie nieswiezo wyglada.
  • anna_geras 29.10.11, 21:41
    Ten koleś w okularach z niebieskimi oprawkami wygląda jak słynny rejpmen z wysp.
    --
    --
    --
  • anna_geras 05.11.11, 20:12
    Spiewała Kajah, Piasek, teraz Spiewa Dąbrowska, czyli w next tyglu będzie śpiewał Nergalsmile
    --
    --
    --
  • anna_geras 05.11.11, 20:42
    Laska z reklamy hortexu zmasakrowała moją ulubioną piosenkę właśnie.
    --
    --
    --
  • anna_geras 05.11.11, 20:52
    Chłopaczyna, który prowadzi prowadzi program z red room'u czy jak to tam sie pisze powinien zostać zdyskwalifikowany za wade wymowy.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 03.12.11, 20:23
    malo lukalam to show (moze w sumie z 30 minut), ale widze, ze trzyna poziom - mazak kayah coraz bardziej przerazajacy, dabrowska w pizamie,a nergal ze snopem - nergal mnie coraz bardziej wpienia.
  • anna_geras 03.12.11, 20:28
    lezka_z_posen napisała:

> malo lukalam to show (moze w sumie z 30 minut), ale widze, ze trzyna poziom - m
    > azak kayah coraz bardziej przerazajacy, dabrowska w pizamie,a nergal ze snopem
    > - nergal mnie coraz bardziej wpienia.

kayah z trudem się uśmiechasmile a nergol o co walczy z tym snopem?
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 03.12.11, 20:33
    anna_geras napisała:

> lezka_z_posen napisała:
    >
    > > malo lukalam to show (moze w sumie z 30 minut), ale widze, ze trzyna pozi
    > om - m
    > > azak kayah coraz bardziej przerazajacy, dabrowska w pizamie,a nergal ze s
    > nopem
    > > - nergal mnie coraz bardziej wpienia.
    >
    a nergol o co walczy z tym snopem?

moze chce sie oszpecic, zeby dodzinie ze lba wywietrzec do konca?wink
  • lezka_z_posen 03.12.11, 20:39
    te nitki wystajace z pizamy dabrowskiej - naprawde ladniejszej pizamy w szafie nie miala?wink
  • dymiacy_piecyk 19.12.11, 22:33
    Dziś w DDTVN gościła niejaka panna Zasiewska, czyli tzw. 'Wodzianka', znana także, jako narzeczona Nergala. Cisną się na usta dwa słowa - ciężka idiotka.
    --
  • lezka_z_posen 19.12.11, 22:47
    dymiacy_piecyk napisał:

> Dziś w DDTVN gościła niejaka panna Zasiewska, czyli tzw. 'Wodzianka', znana tak
    > że, jako narzeczona Nergala. Cisną się na usta dwa słowa - ciężka idiotka.

"ciezka idiotka" to eufemizmsmile
    bardziej durnego i ograniczonego babona ze wsi pod grojcem, to moje oczy dawno nie widzialy/uszy nie nie slyszaly.naprawde, dodzina przy tej "co wode nosi" to gejzer intelektuwink
  • anna_geras 20.12.11, 08:23
    lezka_z_posen napisała:

> dymiacy_piecyk napisał:
    >
    > > Dziś w DDTVN gościła niejaka panna Zasiewska, czyli tzw. 'Wodzianka', zna
    > na tak
    > > że, jako narzeczona Nergala. Cisną się na usta dwa słowa - ciężka idiotka
    > .
    >
    > "ciezka idiotka" to eufemizmsmile
    > bardziej durnego i ograniczonego babona ze wsi pod grojcem, to moje oczy dawno
    > nie widzialy/uszy nie nie slyszaly.naprawde, dodzina przy tej "co wode nosi" to
    > gejzer intelektuwink
    straszny,żal ze nie widzialam ale po jej wpisach na FB można wywnioskować,że żal.pl totalny z niej. Normalnie buzi nie powinna otwieraćsmile

--
    --
    --
  • dymiacy_piecyk 20.12.11, 09:03
    > straszny,żal ze nie widzialam ale po jej wpisach na FB można wywnioskować,że ża
    > l.pl totalny z niej. Normalnie buzi nie powinna otwieraćsmile
    >
    Ależ proszę bardzo!
    kobieta.gazeta.pl/kobieta/10,88991,10841948,Wodzianka___nie_jestem_dziewczyna_Nergala_.html
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka