Dodaj do ulubionych

Top-Dżoana-Model:)

07.09.11, 20:45
luklaliscie "pierwszy sezon".ja nie i nie wiem, czy warto "sie wciagac".tych ciot wolinskiego i tyszki nie dzierze, ale moze do pierwszego odcinka sie przymierzewink
Edytor zaawansowany
  • anna_geras 07.09.11, 20:57
    Ja nie widzialam i wiedzieć nie zamierzam, wychudzone modelki o męskich twarzach mnie nie obchodzosmile
    --
    --
    a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
    --
  • lezka_z_posen 07.09.11, 21:06
    w zajawkach widzialam, ze jedna "z boczkami" byla, luknijwink
  • anna_geras 07.09.11, 21:10
    lezka_z_posen napisała:

> w zajawkach widzialam, ze jedna "z boczkami" byla, luknijwink

może sama sie zgłoszę do nastepnej edycji?smile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 07.09.11, 21:11
    anna_geras napisała:

> lezka_z_posen napisała:
    >
    > > w zajawkach widzialam, ze jedna "z boczkami" byla, luknijwink
    >
    > może sama sie zgłoszę do nastepnej edycji?smile

esy na Twojo osobe wysle bez dwoch zdanwink
  • kred-ka 07.09.11, 21:21
    Luknę dziś jednym ślepiem. Pierwszą edyszyn w kratkę lukałam, przestałam po tym jak panny zaczęły sesję z wężami, pąjąkami i inną gadziną. Nie na moje nerwy takie widoki brrrrrr wink
  • anna_geras 07.09.11, 21:28
    Wrzucam do nagrywarki Rezydencję i idę spaćsmile jutro przy porannej kawce będzie jak znalazłsmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 07.09.11, 21:32
    anna_geras napisała:

> Wrzucam do nagrywarki Rezydencję i idę spaćsmile jutro przy porannej kawce będzie
    > jak znalazłsmile

rezydencja dzis startuje??w pompie mam top model w zwiazku z powyzszym, przelaczam na jedynkie-dzieki gieras za cynkwink
  • felek_flaszka 07.09.11, 22:05
    "Jesteś zajebysta" rzekł juror. Ta Rezydencja nim się na dobre zaczęła to już się skonczyła.

--
    fotopolska.eu/
  • lezka_z_posen 07.09.11, 22:09
    felek_flaszka napisał:

> "Jesteś zajebysta" rzekł juror. Ta Rezydencja nim się na dobre zaczęła to już
    > się skonczyła.
    >
    dokldnie, w "rezydencji" nie zdarzylo sie nic, porazka.
  • kazzol 08.09.11, 07:22
    jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesteśmy w MeeeeeeeeeeeeeeeedioaLANIE!! wink
  • anna_geras 08.09.11, 08:47
    lezka_z_posen napisała:

> felek_flaszka napisał:
    >
    > > "Jesteś zajebysta" rzekł juror. Ta Rezydencja nim się na dobre zaczęła t
    > o już
    > > się skonczyła.
    > >
    > dokldnie, w "rezydencji" nie zdarzylo sie nic, porazka.

no jak nic? wypadek byłsmile, ona wjechala rowerem pod jego samochod i pewnie sie zakochajo, a potem sie okaze,ze to jej bratsmile
    --
    --
    --
  • felek_flaszka 08.09.11, 09:52
    Kurde nadal grywa młodych zdolnych a już mu 4 krzyżyk stuknął.
    Żurek Leszek (Piesek Leszek) też ma jeszcze z 10 lat grania studentów i absolwentów.
    --
    fotopolska.eu/
  • felek_flaszka 14.09.11, 22:47
    Ania co "jest barwnom postaciom" i uczęszcza do szkoły technikum ale nie pamięta numeru jest boska. A narzeczony Janusz jest jeszcze lepszy.
    --
    fotopolska.eu/
  • kred-ka 15.09.11, 22:53
    felek_flaszka napisał:

> A narzeczony Janusz jest jeszcze lepszy

I szósty krzyżyk stuknął mu na bank ! wink

• lezka_z_posen 15.09.11, 23:04
    ja taka nienawiscia do cioty tyszki palam, ze nie jestem w stanie tegol ukacsad
  • kred-ka 15.09.11, 23:08
    ezka_z_posen napisała:

> ja taka nienawiscia do cioty tyszki palam, ze nie jestem w stanie tegol ukacsad

Mega hipokryta z Tyszki jest. Drze ryja do dziewuchy: " Ale z Ciebie jest sex bomba !", a przecież mu tylko na taką sex bombę z lontem z przodu staje wink
  • lezka_z_posen 29.09.11, 14:34
    ma nadzieje, ze dobiora sie tym pajacom z jury do dupy:
    www.pudelek.pl/artykul/35374/top_model_to_obrzydliwa_audycja_mobbing_zastraszanie_upokarzanie/
    akurat fragment, kiedy ten oblech wolinski rzucvil sie z lapami do kandydatki, aby sprawdzic, czy piersi sa prawdziwe widzialam - i tez mnie to mocno zniesmaczylo.ze laska mu nie dala w pysk, to sie dziwie.glupie te dziewuchy, zero poczucia godnosci.i obciachu.
  • lezka_z_posen 09.10.11, 12:15
    ten program jest obrzydliwy.pozowanie z rozneglizowana ciota i wspinanie sie na jej zad - no ludzie..
    www.lansik.pl/25674/wolinski-zalatwil-swojemu-partnerowi-prace-w-top-model-zdjecia/
  • anna_geras 07.12.11, 22:09
    Ogląda ktoś finał? Piróg to prawdzwie 1,50m w kapelusiesmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 09.12.11, 09:54
    prezentowanie mody meskiej - wreszcie pan michal trafil na swoje miejsce.dla mnie ciagle wyglada i zachowuje sie jak chlop, i ten meski glos do tego:
    www.lansik.pl/26485/michalina-bedzie-prezentowac-meska-mode/
  • lezka_z_posen 09.12.11, 15:47
    panu michalowi testosteron zaczyna buzowac i sie ciskawink
    www.pudelek.pl/artykul/36876/michalina_olga_nie_jest_pelnowartosciowa_modelka/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.