15.09.11, 10:05
Jest naczelna ekomama z koleżankami. Bobomigi - nazwa mega miazga. Tym babom musi sie nudzić.
--
--
a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
--
Edytor zaawansowany
  • lezka_z_posen 15.09.11, 10:19
    porzadek mial byc na forumwink
    forum.gazeta.pl/forum/w,107912,128486841,128486841,Telewizja_smiadaniowa_.html
  • anna_geras 15.09.11, 10:24
    lezka_z_posen napisała:

> porzadek mial byc na forumwink
    > forum.gazeta.pl/forum/w,107912,128486841,128486841,Telewizja_smiadaniowa_.html
    tyle watków najebalismy,ze juz sie gubie i nie pamietam co bylo a co niesmile

--
    --
    --
  • anna_geras 19.09.11, 09:09
    Olga Lipińska wypowiadała się na temat Nergala, mówiła mądrze ale i ją demencja chyba dopadała. Ciężko było dotrwać do końca jej wywodów " yyyyy eeee, yyyy ooo eeeee yyyyyyyyyyyyyy" masakra.
    Kasia Krupa jako pogodynka bardzo mi się widzi.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 27.09.11, 10:36
    dzis w dtvn goscili antonio banderas i salma hayek - jestem pod wrazeniem, co za sympatyczni i niezamnerowani ludzie.salma wygladala przepieknie, a ma juz 45 lat.nasze "gwiazdy" na ich tle wygladaja jak blazny.
  • lezka_z_posen 06.10.11, 10:43
    matolek jednak jeszcze nie doszla do formy po ciazy, hormony ostro ja nadal wala w dekiel:
    vipnews.pl/spelniamy-zadanie-pelnomocnika-prawnego-magdy-molek/
  • anna_geras 09.10.11, 09:09
    No jak widzę Kingę Rusin i Węglarczyka to nie mogie normalnie na to patrzeć. Pokatuję się chwilę tvn24.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 09.10.11, 10:38
    weglarczyk wyjatkowo opblesny dziad - 160 w kapelusie i zapasiony, a o tym, ze sie odchudza, to juz chyba z rok nadaje - efektow brak.ochnik w ladna skorzana sukienke kinge przyobleklwink
  • anna_geras 15.10.11, 09:08
    Dlaczego Mołek prowadzi program wtakim brzydkim swetrze?
    --
    --
    --
  • kazzol 16.10.11, 01:41
    anna_geras napisała:

> Dlaczego Mołek prowadzi program wtakim brzydkim swetrze?

nie bądź taką kreaturą mody Gieras wink

btw - widzieliście ddtvn z Justyną z od Bartka Okowitego? Porażająca choroba ;/
  • kred-ka 17.10.11, 08:37
    kazzol napisał:

> anna_geras napisała:
    >
    > > Dlaczego Mołek prowadzi program wtakim brzydkim swetrze?
    >
    >
    > nie bądź taką kreaturą mody Gieras wink
    >
    > btw - widzieliście ddtvn z Justyną z od Bartka Okowitego? Porażająca choroba ;/

Widziałam ją kiedyś w jakimś programie, faktycznie wyglądała na umierającą i strasznie chorą. Bardzo przykre sad
  • anna_geras 23.10.11, 09:55
    I znowu głupkowata Kinia i obleśny Węglarczyk, blee.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 23.10.11, 14:22
    weglarzyk chyba jest swiadomy swojej oblesnosci, bo bardzo przepytywal gąsa, jak mu sie udalo zrzucic 15 kegsowwink
  • dymiacy_piecyk 23.10.11, 15:32
    przepytywal gąsa, ja
    > k mu sie udalo zrzucic 15 kegsowwink

To się da zrobić. U mnie wygląda to tak. Jem to samo, co wcześniej, tylko znacznie mniej i prawie zupełnie bez pieczywa i ziemniaków. A jak już pieczywo, to takie małe, suche deseczki pełnoziarniste, do tego codziennie pół kilo surowych warzyw i owoców oraz to. Na razie tylko 4 kilo, ale walczę.

--
    W moim poduszkowcu jest pełno węgorzy
  • lezka_z_posen 23.10.11, 15:57
    dymiacy_piecyk napisał:

> przepytywal gąsa, ja
    > > k mu sie udalo zrzucic 15 kegsowwink
    >
    > To się da zrobić. U mnie wygląda to tak. Jem to samo, co wcześniej, tylko znacz
    > nie mniej i prawie zupełnie bez pieczywa i ziemniaków. A jak już pieczywo, to t
    > akie małe, suche deseczki pełnoziarniste, do tego codziennie pół kilo surowych
    > warzyw i owoców oraz to. Na razie tylko 4 kilo, ale walczę.
    >
    wszystko da sie zrobic, jesli sa checi i determinacja - 4 kilosy na poczatek wery lelwink!
  • lezka_z_posen 30.10.11, 09:22
    dodzina z noje bzykaczem bedzie dzis goscicwink
  • anna_geras 30.10.11, 09:52
    lezka_z_posen napisała:

> dodzina z noje bzykaczem bedzie dzis goscicwink

była juz?
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 30.10.11, 10:10
    chyba nie (chwile w sklepie bylam) - taka gwiozde jak dodzina to cyba na koniec zostawiaja, jako wisienke na torciewink
  • lezka_z_posen 30.10.11, 10:23
    dodzina siedzi na kanapie i czeka na wystep - wlasnie jezor wywalilawink
  • lezka_z_posen 30.10.11, 15:41
    ten gach dozdziny nawet w miare rozgarniety (bardziej, niz wskazuje na to jego mulowaty fejs), przynajmniej w miare potrafi sie wyslowic, nie to co pakier biednej skrzynkiwink
    www.pudelek.pl/artykul/36042/doda_raczej_nie_zostane_w_polsce/
  • kazzol 30.10.11, 21:34
    kurwa, ten Błażej to przecież napakowany brachol Nergala z mazaka. Jota w jotę. http://e3.pudelek.pl/p2766/237284c5000a28b04ead56ba

nawet szkoda mi Pani Dody, że ją ten satanista tak w chuj zrobił. Widać, że dziewczyna nie pozbierała się od tego czasu.
  • anna_geras 30.10.11, 22:48
    kazzol napisał:

> kurwa, ten Błażej to przecież napakowany brachol Nergala z mazaka. Jota w jotę.

bardziej niż do nergala to do Ciebie jest podobnysmile
    a dode wyjebał równo, cel swój osiągnął i dobrze się bawi. Dody mi nie jest zal nic a nic.

--
    --
    --
  • kazzol 31.10.11, 11:27
    anna_geras napisała:

> kazzol napisał:
    >
    > > kurwa, ten Błażej to przecież napakowany brachol Nergala z mazaka. Jota w
    > jotę.
    >
    > bardziej niż do nergala to do Ciebie jest podobnysmile
    > a dode wyjebał równo, cel swój osiągnął i dobrze się bawi. Dody mi nie jest zal
    > nic a nic.
    >
    >

no Gieras pojechałas po bandzie. Rozumiem, że napakowany jak ja, rozumiem, że tak wysoki, ale kurwa takie placki łyse na głowie? smile
  • lezka_z_posen 11.11.11, 12:00
    gienek wczoraj musial niezle dac w czajnikwink
    vipnews.pl/gienek-loska-zaspal-do-dzien-dobry-tvn/
  • lezka_z_posen 09.01.12, 09:47
    katarzyna kolenda-zaleska nigy nie byla pieknoscia, ale kiedy ja zobaczylam po dluzszej przerwie przerazilam sie - wyglada jak zapuchnieta żulica z czerwona twarza, straszny widok, az mi sie zrobilo jej zal, ostro musi "odreagowywac stresy".
  • anna_geras 22.01.12, 10:03
    Widzieliście Kubę Poradę? Pierun jakiś w niego walnął?
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 22.01.12, 10:14
    anna_geras napisała:

> Widzieliście Kubę Poradę? Pierun jakiś w niego walnął?

chyba stara mu eksmisje z chaty zrobila i gdzies po kanalach kimawink
  • lezka_z_posen 24.02.12, 20:22
    to by byla cudowna wiadomosc, ze sucha, wredna i nadeta jola znika z tvn-u:
    www.se.pl/rozrywka/plotki/jolanta-pienkowska-straci-prace-w-tvn_229600.html?cpage=22&#comment_list_container
    ale watpie, dopoki stoja za nia miliony czarneckiego jest nie do ruszenia
  • lezka_z_posen 17.06.12, 09:45
    chryste, co kinia - primo voto lis - ma z brwiami??
  • lezka_z_posen 17.06.12, 09:46
    i jakie giry ma krzywe, dzis ma pory i bardzo to sie rzuca w oczy!
  • lezka_z_posen 17.06.12, 09:47
    a dzieciok, ktory towarzyszy piotrowi karpieni, ma na imie barnaba - czy rodzice naprawde musza imiona dla swoich pociech wymyslac po pijoku????
  • anna_geras 25.08.12, 10:22
    W poranku tvn 24 współprowadząca Anna Seremak właśnie zajebiście się ośmieszyła, stwierdzając po zastanowieniu, i wykonaniu sobie szybkiego rysunku,że słońce kręci się w okół ziemismile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 25.08.12, 20:15
    ta sama seremak zagadnieta o spiaca krolewne stwierdzila, ze ta mieszkala z 7 krasnoludkami w lesie.glupawy babon, do tego sepleni i za duzo gada-ma czytac serwisy, a nie wyglaszac swoje "zlote mysli".
  • lezka_z_posen 04.09.12, 10:21
    plaga rozwodowa trwa:
    www.lansik.pl/30024/monika-mrozowska-rozwodzi-sie/
    ciekawe, czy po rozwodzie nadal beda razem gotowac w ddtvn?
  • lezka_z_posen 11.03.13, 14:33
    podobnie jak gieras, tv mam wygaszone i nie pacze prawie na nic.ale wczoraj luknelam na ddtvn i rece mi oDpadly!mlody gąs robi za jakiegos reportera czy ch. wie co.mega brzydki, nudny, pierdolniety, no ale hania i piotrus synalka do tvn wepchneli.ciekawe, czy tez jest "trojnogiem", jak tatussmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.