Dodaj do ulubionych

35.000.000:)

23.09.11, 10:32
jak jedna osoba trafi, to chyba ochujeje w czy minutywink
Edytor zaawansowany
  • kred-ka 23.09.11, 12:06
    Lubię sobie czasem przed snem pomarzyć na co wydałabym milion wygrany w totka wink ale 35 baniek już by chyba moja wyobraźnia nie objęła ;P
  • lezka_z_posen 23.09.11, 12:12
    a u mnie wlasnie gosci moj Siostrzeniec i mnie wzruszyl, bo stwierdzil, ze gdybyby trafil 35 baniekm to 7 by dam nam ( w sensie mnie i dpch)winknawet troche mi sie glupio zrobilo, bo ja planowalam w razie wygranej dac Mu tylko dwiewink
  • n_x 23.09.11, 20:58
    spokojnie dałabym rade takiej kasie wink mój dom budowany przed snem po kazdym postawieniu w totka przeszedł już wiele udoskonaleń i zmian wystroju wink
  • anna_geras 23.09.11, 22:07
    Najzdrowiej połowę z tej kwoty od razu rozdać, potem można kombinowaćsmile
    --
    --
    a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
    --
  • kred-ka 24.09.11, 19:23
    Niedawno na głównej onetu był cały artykuł o losach ludzi, którzy wygrali miliony w loteriach. Geberalnie skupili się na tym, żeby pokazać jak to każdy z nich roztrwonił kasę na hulanki i swawole, a potem skończył pod mostem lub na zasiłku. Ja wierzę, że byli i mądrzy, którzy wiedzieli jak pokierować takim prezentem losu wink
  • anna_geras 24.09.11, 19:26
    Właśnie przed chwilą, kupując browary na wieczór, postanowiłam zainwestować całe 9 zeta w 3 zakłady na chybił trafiłsmile a nóż się udasmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 24.09.11, 23:24
    3 dychy wtopione i nulwinkale szostka nie padla, przyczajam sie na next losowaniewink
  • lezka_z_posen 25.09.11, 13:51
    we wtorek 50 baniek jest do wyjecia, niezlesmile
  • anna_geras 25.09.11, 17:21
    lezka_z_posen napisała:

> we wtorek 50 baniek jest do wyjecia, niezlesmile

i jakies 20 milionów ludzi, ktorzy maja nadzie,ze to własnie oni wygrajasmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 25.09.11, 17:25
    ale ktos wygra, wprawdzie sznsa na trafienie 1:14.000.000, ale jednak jestsmile
  • anna_geras 25.09.11, 17:29
    lezka_z_posen napisała:

> ale ktos wygra, wprawdzie sznsa na trafienie 1:14.000.000, ale jednak jestsmile

podobno szansa ta sama,ze człowieka piorun trafismile a znajac moje szczęściesmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 25.09.11, 17:41
    a ja lubie jak jest kumulacja (no takiej to jeszcze nigdy nie bylo) i widac, ze w koljece do lotto stoi wiara, ktora naprawde biede klepie.a kazdy liczy na szczescia lut - niektora wiara bardzo cienko przedzie, mysle, ze taka nadzieja "a moze to wlasnie ja dzis trafie" jakos czyma ich przy zyciu.
  • anna_geras 25.09.11, 17:50
    Ja to nawet nie wiem czy 50 baniek to jest dobry pomysl dla mniesmile szczerze mogę napisać,że poł bańki by mi styknęło,żeby poprawić sobie byt ale nie zwariować i żyć dalej tak jak żyję.
    --
    --
    --
  • anna_geras 27.09.11, 21:23
    Ile ksay wtopiliście na dzisiaj? Ja 3 zetysmile zaszalałąmsmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 27.09.11, 21:33
    anna_geras napisała:

> Ile ksay wtopiliście na dzisiaj? Ja 3 zetysmile zaszalałąmsmile

dzis redaktor rembiszewsdki byl w ddtvn i mowil, ze wiekszosc szostek to tarfienia na chybil-trafil z jednego zakladu (zadne tam systemy)-tak ze gieras powoli planuj, ile mi odpalisz, bo zapomnielismy wyslacwink
  • felek_flaszka 27.09.11, 22:01
    Trzy zakłady za 9 PLN łącznie, ale samodzielnie kreślone. Nie wierzę Rembiszewskiemu
    --
    fotopolska.eu/
  • kazzol 27.09.11, 22:23
    Gieras mam nadzieje, że coś tam ugrałaś tym swoim kuponem, bo u mnie Ziobro smile
  • kazzol 27.09.11, 23:36
    dwie osoby trafiły. Gieras już od godziny się nie odzywa... wink
  • anna_geras 28.09.11, 06:23
    kazzol napisał:

> dwie osoby trafiły. Gieras już od godziny się nie odzywa... wink

ani jednej trafnejsmile cili dalej wstajemy o 6 do pracysmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 28.09.11, 09:38
    jedna szostka padlaw kolekturze, w ktorej nabylismy los - tesco przy al.ken:
    www.fakt.pl/Padly-dwie-quot-szostki-quot-Gdzie-,artykuly,125624,1.html
    niestety- nie do nas usmiechnelo sie tym razem szczescie, a byo tak blisko, 5 minut drogi z kwadratuwinkpewnie ktos z osiedla trafil.
  • lezka_z_posen 28.09.11, 09:44
    a chlop mnie zrobil w jajo, ze niby zapomnial wyslac- pewnie czul, ze bedzie "6" i bedzie dla zony niespodzianka - i prawie Mu sie udalosmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka