Dodaj do ulubionych

Botki z kożuszkiem 2011

25.10.11, 18:47
niewątpliwie trendem tej zimy będą dziunie oraz zbalzowane hipsterki w botkach z kożuszkiem, od chuja ich na mieście, spójrzcie pod nogi wink
http://papilot3.mykmyk.pl/img/660/0/11144892.JPG
Edytor zaawansowany
  • anna_geras 25.10.11, 20:12
    Oooo jest nasz ekspertsmile

--
    --
    a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
    --
  • kazzol 25.10.11, 20:32
    anna_geras napisała:

> Oooo jest nasz ekspertsmile
    >

otwierając Twój komentarz bardziej liczyłem na wpis: mam takie!! smile
  • lezka_z_posen 25.10.11, 20:43
    te laczki sa chyba inspirowane obuwiem roboczym konserwatorek powierzchi plaskich lub ewentualnie obuwiem ortopedycznymwink
  • kazzol 25.10.11, 20:44
    lezka_z_posen napisała:

> te laczki sa chyba inspirowane obuwiem roboczym konserwatorek powierzchi plaski
    > ch lub ewentualnie obuwiem ortopedycznymwink

konserwatorki chyba miały jeszcze wywiew na 3 palce stóp smile
  • lezka_z_posen 25.10.11, 20:48
    no bo to nie jest wierna kopia, tylko "wariacja na temat"wink
  • kazzol 25.10.11, 20:49
    lezka_z_posen napisała:

> no bo to nie jest wierna kopia, tylko "wariacja na temat"wink

to czekam na wariacje na temat fartuchów nylonowych smile
  • lezka_z_posen 25.10.11, 20:53
    a tak serio to ja w azji jakos nie przycielam tych futrzakow (musze sie dokladniej przygladac)-ale pewnie lada moment trend z europy do azji dotrzewink
  • kazzol 25.10.11, 20:56
    lezka_z_posen napisała:

> a tak serio to ja w azji jakos nie przycielam tych futrzakow (musze sie dokladn
    > iej przygladac)-ale pewnie lada moment trend z europy do azji dotrzewink

'wywinięty kożuszek' bo o to w zasadzie chodzi, może też być na 'traperkach'
  • lezka_z_posen 25.10.11, 21:30
    a "w zime" mozemy liczyc na wariacje na temat tych kultowych papciwink
    gadzetomania.pl/2011/06/02/kultowe-buty-relaks-wracaja-na-rynek
    kazzola chyba jeszczena swiecie nie bylosmile
  • kazzol 25.10.11, 21:42
    normalne kalosze już chiba na nikim wrażenia nie robią, ale ostatnio przylukałem w sklepie na pólce takie eleganckie kalosze botki, co można je do getrów i torebki kazar ubrać. na nogach u jednej damy już teżwidziałem
    http://stylio.pl/members/sales/250/250386_l.jpg
  • lezka_z_posen 25.10.11, 21:46
    jeszcze ino grabie w lape, chustka na leb i mozna smigac w oborzewink
  • kazzol 25.10.11, 21:47
    oczywiście, jeśli któraś z forumowych Dam nosi opisywane przeze mnie produkty, to jej to nie dotyczy smile
  • lezka_z_posen 25.10.11, 21:56
    kazzol napisał:

> oczywiście, jeśli któraś z forumowych Dam nosi opisywane przeze mnie produkty,
    > to jej to nie dotyczy smile

za pozno kazzol - jesli ktoras z forumowych dam nosi takie lacze, to juz zdazyla zajebac fochawink
  • anna_geras 25.10.11, 21:59
    U mnie klasyczne. czarne kozaki już odpalone. A te botki to buty jak buty, szału nie ma, wiochy też imo, nie wiem co by sie musiało stać,żebym musiała się wierze na giry gapićsmile
    --
    --
    --
  • kazzol 25.10.11, 22:03
    anna_geras napisała:

> U mnie klasyczne. czarne kozaki już odpalone. A te botki to buty jak buty, szał
    > u nie ma, wiochy też imo, nie wiem co by sie musiało stać,żebym musiała się wie
    > rze na giry gapićsmile

każdy ma prawo do swojego 'hobbi' Anno smile)
  • lezka_z_posen 25.10.11, 22:06
    anna_geras napisała:

> U mnie klasyczne. czarne kozaki już odpalone. A te botki to buty jak buty, szał
    > u nie ma, wiochy też imo, nie wiem co by sie musiało stać,żebym musiała się wie
    > rze na giry gapićsmile

przymusu gapienia sie nie ma (chociaz ja bardzo lubie wiare obcinac "od stop do glow", zwlaszcza te smutne mordy w metrze), ale papcie z kozuszkiem sa naprawde wyjatkowo masakryczne.
  • anna_geras 25.10.11, 22:13
    U mnie mega tolerancja w każdym temacie chyba, co kto nosi na sobie zwłaszcza. Sama często mam wyjebane. Te botki u mnie by nie przeszły ze względu na obcas - za wygodna na obcasy jestemsmile w ogóle botki do mnie nie przemawiajo- ale wiara niech se nosi jak jej sie podoba.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 25.10.11, 22:18
    anna_geras napisała:

> U mnie mega tolerancja w każdym temacie chyba, co kto nosi na sobie zwłaszcza.
    > Sama często mam wyjebane. Te botki u mnie by nie przeszły ze względu na obcas -
    > za wygodna na obcasy jestemsmile w ogóle botki do mnie nie przemawiajo- ale wiara
    > niech se nosi jak jej sie podoba.

zgadza sie, tez uwazam: niech kazdy nosi co lubi, na co go stac itp.ale chyba stwierdzic, co jest (subiektywnie)ladne lub brzydkie - moznawink
  • anna_geras 25.10.11, 22:21
    lezka_z_posen napisała:

> anna_geras napisała:

> zgadza sie, tez uwazam: niech kazdy nosi co lubi, na co go stac itp.ale chyba s
    > twierdzic, co jest (subiektywnie)ladne lub brzydkie - moznawink

a ja gdzieś napisałam,ze nie można?smile btw kaaz musi być szczęsliwym młodym człowiekiem, skoro takie ma fajne problemysmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 25.10.11, 22:27
    anna_geras napisała:

> lezka_z_posen napisała:
    >
    > > anna_geras napisała:
    >
    > > zgadza sie, tez uwazam: niech kazdy nosi co lubi, na co go stac itp.ale c
    > hyba s
    > > twierdzic, co jest (subiektywnie)ladne lub brzydkie - moznawink
    >
    > a ja gdzieś napisałam,ze nie można?smile

a czy ja gdzies napisalam, ze Ty tak napisalaswink?
  • anna_geras 25.10.11, 22:30
    lezka_z_posen napisała:

> anna_geras napisała:
    >
    > > lezka_z_posen napisała:
    > >
    > > > anna_geras napisała:
    > >
    > > > zgadza sie, tez uwazam: niech kazdy nosi co lubi, na co go stac itp
    > .ale c
    > > hyba s
    > > > twierdzic, co jest (subiektywnie)ladne lub brzydkie - moznawink
    > >
    > > a ja gdzieś napisałam,ze nie można?smile
    >
    > a czy ja gdzies napisalam, ze Ty tak napisalaswink?

a czy ja gdzieś napisałam,że Ty napisałassmile no dobrasmile chujowe te botkismile ale niech se noszo + kaszkiet albo czapka z nausznikami + futerkosmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 25.10.11, 22:33
    > > >
    > > > > anna_geras napisała:
    > > >
    > > > > zgadza sie, tez uwazam: niech kazdy nosi co lubi, na co go st
    > ac itp
    > > .ale c
    > > > hyba s
    > > > > twierdzic, co jest (subiektywnie)ladne lub brzydkie - moznawink
    > > >
    > > > a ja gdzieś napisałam,ze nie można?smile
    > >
    > > a czy ja gdzies napisalam, ze Ty tak napisalaswink?
    >
    > a czy ja gdzieś napisałam,że Ty napisałassmile no dobrasmile chujowe te botkismile ale
    > niech se noszo + kaszkiet albo czapka z nausznikami + futerkosmile

i w takim zestawie do kina na "listy do m." - plus zabawa do rana, az sie botki zagrzejo i nauszniki spadnowink
  • kazzol 25.10.11, 22:34
    anna_geras napisała:

btw kaaz musi być szczęsliwym młodym czło
    > wiekiem, skoro takie ma fajne problemysmile

eh Anno smile Jakby to powiedział poseł Miller z twojego okregu - józiolisz smile
  • kazzol 25.10.11, 21:59
    lezka_z_posen napisała:

> kazzol napisał:
    >
    > > oczywiście, jeśli któraś z forumowych Dam nosi opisywane przeze mnie prod
    > ukty,
    > > to jej to nie dotyczy smile
    >
    > za pozno kazzol - jesli ktoras z forumowych dam nosi takie lacze, to juz zdazyl
    > a zajebac fochawink

Sori Gieras smile
  • n_x 25.10.11, 21:54
    takie kalosze (a nawet brzydsze, bo w kratkę) nosi jedna moich pracowych "koleżanek" (baba po 50). byłam mocno zdziwiona kiedy to zauważyłam, bo ta koleżanka ubrana zawsze klasycznie i elegancko.
    botków z futerkiem nie widziałam, do nas na prowincję dotrą może pod koniec sezonu wink
  • n_x 25.10.11, 22:30
    kazzol napisał:

> niewątpliwie trendem tej zimy będą dziunie oraz zbalzowane hipsterki w botkach
    > z kożuszkiem, od chuja ich na mieście, spójrzcie pod nogi wink
    > http://papilot3.mykmyk.pl/img/660/0/11144892.JPG

tak sobie uświadomiłam, że one są bardzo w typie mojej "światowej" siostry - zjeżdża za kilka dni do Polski na Wszystkich Świętych to dokładnie obadam wink
  • n_x 27.10.11, 16:21
    w związku z tym ze zjebało mi się auto do roboty jeżdżę komunikacją miejską. nie cierpię zbytnio z tego powodu bo połowę drogi pokonuję pieszo a połowę autobusem/tramwajem - lubię spacery, bo oglądam sobie co zmieniło się w mieście od czasów kiedy jeżdżę autem + dokonuję ciekawych obserwacji modowych. dzisiaj przylukałam 4 lole w botkach na obcasie z futerkiem + jedna w moim biurowcu. 3 z nich ubrane tandetnie, niedomyte, chujowy makijaż + włosy farbowane domowymi metodami (takie studentki najgorszych prywatnych uczelni), jedna neutralna i tylko jedna z nich poza butami resztę prezentowała ciekawą.
  • kazzol 27.10.11, 21:33
    no widzisz, botki są zajebiste tej zimy smile

są jeszcze dwa tredny, które przylukalem - połaczenia kalosza ze skórą, tzn. dół jest na połysk kaloszowy, a potem do kolana taka pomarszczona skóra. Kilka dam przyuważyłem.

natomiast dziś przylukałem połączenie baletek z wysokim butem - tzn dół to jest zrobiona na połysk baletka, która jest połączona z materiałem idącym do samego kolana. Czyli taki baletko-kozak, baletka z ocieplaczem itd smile
  • lezka_z_posen 30.10.11, 12:56
    zadnej lyzwiarki jeszcze w azji nie zaobserwowalamwink
    www.pudelek.pl/artykul/36037/kto_zalozyl_buty_z_lyzwami_foto/
  • anna_geras 30.10.11, 14:47
    lezka_z_posen napisała:

> zadnej lyzwiarki jeszcze w azji nie zaobserwowalamwink
    > www.pudelek.pl/artykul/36037/kto_zalozyl_buty_z_lyzwami_foto/

pewnie zajebiście wygodnesmile pamiętam jak fajnie się w łyżwach chodzismile
    --
    --
    --
  • n_x 05.11.11, 09:21
    zapomniałam napisać - mój prywatny, rodzinny jacyków na pytanie o botki z futrem odpowiedział "phi, w londynie takie buty nosiło się w zeszłym sezonie" wink
    przez ten wątek wszędzie widzę teraz te cholerne buty wink ohydne są.
  • lezka_z_posen 12.11.11, 10:21
    botki z kozuszkiem majo konkurencjewink
    www.pudelek.pl/artykul/36296/buty_louboutina_z_lwimi_lapami_zdjecia/
  • n_x 12.11.11, 11:18
    a propos louboutinów - żałosna jest ta popularność czarnych szpilek na platformie z czerwoną podeszwą. moja koleżanka z pracy dumnie paraduje w podróbach z ryłko, kupiła OSTATNIĄ PARĘ, bo schodziły podobno jak świeże bułeczki.
    a te z łapami mi się podobają, są śmieszne, sama bym taki chciała gdyby mnie było stać wink
  • lezka_z_posen 24.11.11, 10:36
    slicznosciwink
    pomponik.pl/zdjecia/zdjecia-dnia/zdjecie,iId,406266,aAId,21192

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka