Dodaj do ulubionych

Sezon ogórkowy.

06.06.12, 20:49
smutek i żal mnie ogarnia,że to już. Jeszcze to euro na otarcie łez a potem posucha, kiła i mogiłasad
--
--
a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
--
Edytor zaawansowany
  • felek_flaszka 06.06.12, 20:52
    No jak to, po euro będzie przecież olimpiada.
    --
    fotopolska.eu/
  • lezka_z_posen 06.06.12, 20:55
    sezon ogorkowy na forum to trwa non stop, ja nie odczuje roznicywink
  • anna_geras 06.06.12, 20:58
    lezka_z_posen napisała:

> sezon ogorkowy na forum to trwa non stop, ja nie odczuje roznicywink

ja o tivi myślałamsmile forum może dzięki temu ożyjesmile z nudów może pisać zacznę he he.
    --
    --
    --
  • anna_geras 11.07.12, 22:25
    Przy okazji podpisywania nowej umowy z UPC dostałam gratis HBO smile leci dużo zajebistych filmów, dziś na ten przykład można było zobaczyć "Bitwę Warszawską 1920" smile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 12.07.12, 18:24
    anna_geras napisała:

> Przy okazji podpisywania nowej umowy z UPC dostałam gratis HBO smile leci dużo zaj
    > ebistych filmów, dziś na ten przykład można było zobaczyć "Bitwę Warszawską 192
    > 0" smile
    zawiszcze!luknac urbanska, jak wali z kalacha szczerzac kielnie w bielszym odcieniu bieli - bezcenne!wink
  • lezka_z_posen 14.07.12, 20:41
    niech juz wystartuje jesienna ramowka, bo "w lato" jedyna "atrakcja" sa pojebane noce kabaretowe:/nudy w pizdu,a wiara uchachana po pachy.
  • dymiacy_piecyk 14.07.12, 20:54
    Jak w tivi lecą te pojebane 'kabarety', to ja już włażę pod kołdrę, tak się wstydzę.
    Apropo ogórków, to właśnie sobie przygotowałem miejsce na 'rabatce', dobrze je nawodniłem, jutro będę przesadzał sadzonki ogórków, które hoduję od miesiąca prawie. Oczywiście polskich ogórków, takich do kiszenia.
    --
    W moim poduszkowcu jest pełno węgorzy
  • lezka_z_posen 14.07.12, 20:56
    a nie za pozno??bo my juz 3 tury malosolnych zaliczylismy z gruntowychwink
  • dymiacy_piecyk 14.07.12, 21:04
    Myśmy sobie przywieźli z Polski zajebiste gruntowe, dwa wielkie słoje z tego wyszły. Włoska sól morska im służy wink A czy za późno? Sam sobie zadaję to pytanie, ale mam nadzieję, że się uda. Tu, gdzie mieszkam, wegetacja jest pojebana, poza tym długo jest ciepło, więc wierzę, że się uda. A rozsada wyszła super, wylazły z ziemi piękne sadzonki, więc będę podlewał i czekał...
    --
  • lezka_z_posen 14.07.12, 22:15
    skoro rozsada rokuje, to na bank produkt finalny bedzie palce lizacwink
  • dymiacy_piecyk 14.07.12, 22:35
    Bardzo na to liczę, bo mam smaka na małosolne. A tu susza taka, że z trzy razy dziennie można z konewką biegać, a i tak ziemia sucha.
    --
  • dymiacy_piecyk 14.07.12, 23:27
    Ale skoro sezon ogórkowy, to jest i praca za granicą:
    www.pudelek.pl/artykul/41653/rutowicz_o_pracy_i_zyciu_za_granica/
    --
  • lezka_z_posen 15.07.12, 17:43
    jestem zawiedziona, ze pudel nie napisal nic na temat przebiegu kariery zawodowej jolanty na wyspachwink
  • anna_geras 18.07.12, 10:07
    Ja małosolne robiłam już kilkanaście razy chyba, teraz po małej przerwie będę nastawiać znowusmile
    --
    --
    --
  • dymiacy_piecyk 21.07.12, 21:18
    Czy to dobry wątek na taką wiadomość? Jędrek Łapa kopnął w kalendarz, a tu taka cisza. A jeszcze w czerwcu bruksy donosiły, że małżonka Kamila na pewno kogoś ma, bo łazi do teatru, w którym już nie pracuje i przesiaduje w bufecie. Myślałem, że do teatralnych bufetów chodzi się, żeby pić ciepłą wódkę bez popitki i opowiadać o dawniejszych przewagach.
    --
  • lezka_z_posen 21.07.12, 21:30
    teraz pewnie potomstwo lapickiego - syn i corka beda z wdowa kamila brac sie za lby, zeby jak najwiecej kasy po andrzeju zgarnac.smierc mial lux, najlepsza z mozliwych, bo we snie.ale skoro nie byl jakos bardzo schorowany, to mogl jeszcze troche pociagnac...ale daj Boze, zeby kazdemu bylo tak dlugo goscic na tym lez padolewink
  • lezka_z_posen 24.07.12, 21:56
    zaczyna sie...
    www.pudelek.pl/artykul/41871/kamila_wyrzucila_rzeczy_meza_na_smietnik/
  • dymiacy_piecyk 07.08.12, 22:00
    Teraz to 'była modelka Playboya'? Myślałem, że od kilku lat ona jest 'prezesem Warty Poznań, byłą modelką'. Swoją drogą, to Pozkowi szykuje się zajebista prezydentka.
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,12266642,Z__Playboya__do_prezydentury__Czy_bedzie_konkurentka.html?lokale=wroclaw
    Poza tym wszystko, co myślę na temat pani Izy napisał już jeden bloger:

Ustalmy coś. Prezes Warty Poznań nie jest piękna. Jest MILF-em. Konkretnym, dobrze zrobionym, inwestowanym MILF-em na wysokim poziomie. (I to jest z mojej strony komplement, uznanie). Ale nie jest piekna. Rezerwujmy ten termin dla przypadków naprawdę zjawiskowych, OK?

samiec-alfa.pl/hola-hola-dziennikarzu/
    --
  • anna_geras 16.08.12, 09:23
    Jak sie podobał wczorajszy meczyk Polska - Estonia? smile ja nie wiem jak oni to robią,że ruszają sie jak muchy w smole. Tener zamias kazać im robiś skęrtosłony na treningu powinien ich przeciągnąć biegiem jakieś 30 kilosów dziennie, to zdecydowanie by im lepiej wyszło. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 18.08.12, 17:52
    wazne, ze hajs im plynie szerokim strumieniem za gre w ligach zagranicznych, na reprezentacje maja wyjebane.na miSZCZostwa w brasil flagi nie wywiesze, zreszta i tak pewnie sie patalachy nie zakwalifikuja.
  • anna_geras 19.08.12, 22:49
    lezka_z_posen napisała:

> na
    > reprezentacje maja wyjebane.
    jo, dokładnie. I jeszcze tupet mają,żeby obiecywać,że będzie lepiej. Chuj im w okosmile
    --
    --
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka