Dodaj do ulubionych

WAKACJE!:)

03.07.12, 21:00
www.youtube.com/watch?v=9gnX1QgXK08
ja w tym roku chIba obejde sie smakiem, bo mam nowa robote.ale robota jest tak zajebista, ze podejrzewam: gdbym z wnioskiem urlopowym do DZZL wyskoczyla, to odp. bylaby na "tak"smile
a jakie plany u Was??
Edytor zaawansowany
  • lezka_z_posen 03.07.12, 21:03
    intuicja mi podpowiada, ze merzeniem pieca sa wakacje w slonecznej italiiwink
  • anna_geras 03.07.12, 21:17
    10 dni uropu mam w lipcu, za dwa tygodnie ale nigdzie nie jadę tylko do mnie koleżanka z zagramanicy przyjeżdza, drugie 10 dni będzie w sierpniu i też pewnie nigdzie nie pojadę bo dpch ma nową robotęsmile no może na parę dni uda się do Rozewia skoczyć ale to tylko ja, dzieciok i psia częśc inwentarza.
    --
    --
    a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
    --
  • lezka_z_posen 03.07.12, 21:33
    dobre serce masz gieras, ze kolezanke z zagramanicy podejmujesz "w lato"winkja tez mam nadzieje wyrwac chociaz tygiel wywaczasu we wrzesniu, tradycyjnie, na suwalszczyznie, nad wigrami - dzis ledwie musnelam temt urlopu (u pracodawxy) i widze, ze pietrzenia problmow z uzyskaniem nie bedziewink
  • lezka_z_posen 03.07.12, 21:51
    i juz jest wakacyjny gnoj - SKY CLUB (nie znam) oglosil upadlosc- chiba lepiej tyrac i miec swiety spokojwinknajbardziej wspolczuje tej wiarze, ktora autentycznie sklada grosz do grosza, zeby spedzic fajne wakacje, a tu chujnia..
  • anna_geras 03.07.12, 21:54
    lezka_z_posen napisała:

> i juz jest wakacyjny gnoj - SKY CLUB (nie znam) oglosil upadlosc- chiba lepiej
    > tyrac i miec swiety spokojwinknajbardziej wspolczuje tej wiarze, ktora autentycz
    > nie sklada grosz do grosza, zeby spedzic fajne wakacje, a tu chujnia..

wyjebanych troche będzie. Dobry materiał na odcinek "pamiętników z wakacjismile
    --
    --
    --
  • dymiacy_piecyk 04.07.12, 18:54
    No ja dzisiaj byłem na basenie i się spiekłem, jak burak.
    Dodam, że nie był to publiczny basen za 11 ojro, tylko zupełnie prywatny w posiadłości szefa mojego szwagra. Ów szef to taki lokalny krezus, ale lubi się swoimi dobrami dzielić, np. rok temu szwagier robił u niego urodziny.
    --
    W moim poduszkowcu jest pełno węgorzy
  • lezka_z_posen 04.07.12, 20:13
    dymiacy_piecyk napisał:

> No ja dzisiaj byłem na basenie i się spiekłem, jak burak.
    > Dodam, że nie był to publiczny basen za 11 ojro, tylko zupełnie prywatny w posi
    > adłości szefa mojego szwagra. Ów szef to taki lokalny krezus, ale lubi się swoi
    > mi dobrami dzielić, np. rok temu szwagier robił u niego urodziny.

ja juz tez sie szczaskalam na mahon, ale widze, ze "w pewnym wieku" taka mocna opalenizna juz nie jest wskazana - przy moich dlugich, ciemnych kudlach brazowy pysk daje efekt "starej indianki"wink
  • lezka_z_posen 04.07.12, 20:14
    a szef Twojego szwagra, to "zloty czlowiek"smile
  • n_x 04.07.12, 19:13
    uwielbiam wakacje - z pracy wracam 10 minut zamiast 40, rondo puściutkie smile
    w tym roku zmieniamy kierunek i specjalnie dla dzieci uderzamy do pierdolnej piaskownicy - nad morze. ciekawe jak zareagują na widok morza - syn mojej koleżanki kiedy pierwszy raz zobaczył taki ogrom wody zesrał się z wrażenia. pocieszam się tym, ze moje są bardziej odważne i może obejdzie się bez wstydliwyc akcji. najpierw 2 tygodnie w komplecie a potem zostaję jeszcze tydzień sama z dziewczynami - starsza ma astmę i przyda jej się trochę jodu.
  • lezka_z_posen 04.07.12, 20:20
    polskie morze jest git, super plaze, zwir nie daje po stopachwinkjesli pogoda dopisze (a dopisze na pewno!), na bank bedziecie zadowoleni. perspektywa 3 tygodni relaksu nad baltykiem jest naprawde budujacawink
  • anna_geras 04.07.12, 23:59
    Pogody nie będziesmile non stop leje a prognozy dłuoterminowe mówio "burza, deszcz, zachmurzenie duże, burza z deszczem, deszcz" itpsmile chujoza i burze z deszczem.
    --
    --
    --
  • n_x 05.07.12, 07:56
    będzie - tak wynika z prognoz długoterminowych, które wrzucałyście na forum.
    jadę w drugiej połowie sierpnia i w tym teminie nie życzę sobie żadnych deszczy ! wink
  • lezka_z_posen 07.07.12, 20:35
    wegrowska juz poczula wakacyjny wiatr w doczepionych kudlachwink
    www.pudelek.pl/artykul/41489/wegrowska_wygina_sie_na_plazy_zdjecia/
    www.kozaczek.pl/plotka.php?id=38448
    na wszystkie gary, to ona nie pali na bank.
  • anna_geras 07.07.12, 20:59
    lezka_z_posen napisała:

> wegrowska juz poczula wakacyjny wiatr w doczepionych kudlachwink
    > www.pudelek.pl/artykul/41489/wegrowska_wygina_sie_na_plazy_zdjecia/
    > www.kozaczek.pl/plotka.php?id=38448
    > na wszystkie gary, to ona nie pali na bank.

przynajmniej 100% naturalsmile fotoszopa nie ma nic a nic i to się chwialismile
    --
    --
    --
  • anna_geras 07.07.12, 21:00
    ale doda nie odbiega za bardzo www.pudelek.pl/artykul/41490/doda_pozuje_na_rurze_foto/
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 07.07.12, 21:06
    dodzina mysli, ze jak stanie na paluchach, to te jej krotkie, kacze giry wydadza sie dluzszewink
  • anna_geras 07.07.12, 22:37
    a Olszówka sobie kielnie wybieliła w końcu, dlatego tak się szczerzysmile www.pudelek.pl/artykul/41473/usmiechnieta_olszowka_jakimowicz_pokazuje_faki_foto/
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 07.07.12, 22:41
    faktycznie, jeszcze niedawno, kiedy po pijaku robila burdy w smolocie, to zęby miala w kolorze zielonymwink
  • anna_geras 07.07.12, 22:51
    lezka_z_posen napisała:

> faktycznie, jeszcze niedawno, kiedy po pijaku robila burdy w smolocie, to zęby
    > miala w kolorze zielonymwink

widać było,że ma zęby ujebane od jarania ćmików ale się ogarnęla wygląda spokosmile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 07.07.12, 22:55
    ale glos starej pijaczkiwink
  • anna_geras 18.07.12, 10:05
    Kolejny dzień z pochmurnym niebem, zaraz zacznie padać. Wczoraj lało, jutro też będzie. A ja mam urlopsmile i jak tu nie pić?smile
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 18.07.12, 18:47
    a w azji "w lato" non stop jest lux pogoda - wprawdzie aktualnie nie ma upalow, ale jest cieplo, slonecznie, na leb nie pada (jak juz, to przelotnie), styka.
  • anna_geras 18.07.12, 22:09
    To pomorze takie popierdolone chyba tylko, jak pamiętam to chyba w marcu więcej słonecznych dni było niż teraz.
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 22.07.12, 09:52
    rychu wypoczywa "na bogato"wink
    nocoty.pl/title,Ryszard-Kalisz-zabral-ukochana-nad-morze,wid,14780274,wiadomosc.html
    ale za cieplo chyba nie jest, bo partnerka w szalu..
  • anna_geras 03.09.12, 06:54
    niech na zawsze pozostaną w naszych sercachsad
    --
    --
    --
  • lezka_z_posen 03.09.12, 12:22
    witaj szkolo:
    www.pomponik.pl/zdjecia/zdjecie,iId,818503,aAId,54843

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka