Dodaj do ulubionych

Szlachetna szermierka na pięści

10.11.12, 20:52
Ponieważ to pierwszy wpis listopadowy, zastanawiam się, czy forum dycha jeszcze.
Ale do rzeczy. Oglądacie dziś walkę polskiego troglodyty z tym miłym panem z Ukrainy? Ja oczywiście jeszcze nie padłem na łeb, żeby płacić cztery dychy za pej per wiu. Ale mam w satelicie RTL, jak na razie działa (leci szwabskie Mam Talent), liczę, że podobnie, jak starcie Adamka z tym drugim bratem, też Kliczko, obejrzę za free.
--
W moim poduszkowcu jest pełno węgorzy
Edytor zaawansowany
  • lezka_z_posen 10.11.12, 21:07
    oĆiwiscie, ze dycha, jak smiesz watpic!?wink
    walka lata mi kolo dupy, ale uswiadomilam sobie inna straszna rzecz-dzis chyba final "bitwy na glosy", "mam talent" tez jakos do finalu zmierza - a ja kompletnie nie sledzilam tych "sztandarowych" programow jesiennej ramowki.klanu nie lukam, bo nie zdAnzam z roboty, Mjm mam wygaszone, bo to juz takie dno, ze paczec sie nie da, od czasu do czasu lukne na NW-ale tez szalu nie ma.nawet moja ulubiona pania mage tylko czasami obejrze w riplejach.na moje oko, to tv sie konczy, zaraz po tym zdechnie net i "nie bedzie niczego"wink
  • dymiacy_piecyk 10.11.12, 21:20
    Otóż obawiam się, że masz rację, ale tylko połowicznie. Twoja analiza dotycząca telewizji jest nadzwyczaj trafna, bo w istocie TV znana w dotychczasowej postaci zdycha. Ale net ma się dobrze i coraz lepiej. To nie oznacza oćiwiście, że ludzie będą oglądać filmy i inne programy gapiąc się w ekran lapsa rozmiaru 15,6 cala. Tak, to mogą oglądać seriale studenci. Poważni ludzie oczekują dobrego i dużego obrazu oraz równie porządnego dźwięku. Tylko, że teraz niemal każdy telewizor i dekoder oferuje możliwość podłączenia do netu. A niektóre sprzęty pozwalają na skonfigurowanie sieci domowej, w której możesz sobie oglądać na tiwiku to, co masz na twardym dysku w komputerze, lub komputerach domowych (i innych sprzętach pozwalających na przechowywanie treści).

Zapewne czeka nas coś w rodzaju telewizji a'la carte, czyli Ty decydujesz, co chcesz oglądać i za co zapłacić.
    --
  • lezka_z_posen 10.11.12, 21:30
    mnie net nigdy (oprocz forum i "pudelkow") jakos szczegolnie nie wciagnal - muzy nie slucham, filmow nie ogladam, fejsikami i naszymi_klasami gardze, w necie zakupow nie robie - stad moja odwazna opinia, ze i po necie niedlugo bedzie pozamiatanewink
  • dymiacy_piecyk 10.11.12, 22:08
    A ja byłbym szczęśliwy, gdybym mógł wybrać sobie te kilka programów z kuchnia +, bbc knowledge i entertainment, parę seriali, które lubimy z partnerką, plus transmisje sportowe, które lubię tylko ja, i tylko za to płacić.

A tymczasem starcie gigantów tuż-tuż...
    --
  • lezka_z_posen 10.11.12, 22:14
    daj znac, kto komu morde obil - choc wynik chIba przewidywalnywink
  • dymiacy_piecyk 10.11.12, 22:18
    RTL zaprosiła na walkę Sylvestra Rocky'ego Stallone. Ale nie wiem, o czym gadają, bo niemieckie tłumaczenie przykrywa.
    --
  • dymiacy_piecyk 10.11.12, 22:52
    Nie wiem, kto wygra. Ale sponsor i przyjaciel Wacha mówi o tym, jak spędzają wolny czas tak:
    - Najczęściej gramy w kierki i warcaby. Atmosfera jest przednia.
    Chciałbym, żeby wygrał miłośnik kierek.
    --
  • dymiacy_piecyk 11.11.12, 00:08
    Walka trwała pełne 12 rund. Władymir miał świadomość, że RTL musi wyemitować wszystkie zapłacone bloki reklamowe, dlatego nie posłał Mariusza na deski. Ale wygrał bezapelacyjnie.
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka