Dodaj do ulubionych

praca w warszawie

07.02.11, 19:32
Witam, jestem Czechem od lutego mieszkajacym w Warszawie. Szukam pracy z j. czeskim lub wegierskim. Jestem po studiach, do tej pory pracowalem w kulturze jako organizator, bibliotekarz i tlumacz. Mam doswiadczenie w pracy w bibliotece oraz w muzeum. Ewentualnie moge pracowac jako lektor (lub korepetytor) wegierskiego i czeskiego. Jakby ktos o czyms wiedzial, z gory dziekuje! Jiri
Edytor zaawansowany
  • jaceksko 21.04.11, 17:41
    witam
    Mam etat dla osoby z językiem czeskim ,praca w Piasecznie koło Warszawy, w sklepie internetowym sprzedającym w Czechach
    pracujemy od pon do pt od 8 do 16
    płaca 2500 netto
    Jacek Skowron
    508358437
  • emilia_samul 13.05.11, 13:44
    Witam!
    Szukamy osoby znającej język czeski bądź słowacki. Oferujemy pracę dodatkową polegającą na obsłudze allegro z domu. Więcej informacji udzielę ewentualnie w bezpośredniej rozmowie mailowej lub telefonicznej.
    Pozdrawiam!
  • daghda.irish.pub 13.05.11, 13:45
    emilia_samul napisała:

> Witam!
    > Szukamy osoby znającej język czeski bądź słowacki. Oferujemy pracę dodatkową po
    > legającą na obsłudze allegro z domu. Więcej informacji udzielę ewentualnie w be
    > zpośredniej rozmowie mailowej lub telefonicznej.
    > Pozdrawiam!

Ahoj,

na czym konkretnie to ma polegać?
    --
    [i]Jak je to s pravdou? S pravdou se šetří, možná proto, aby zbyla. Je flekatá jak dalmatin, je černobílá...[/i]
  • emilia_samul 13.05.11, 13:53
    Praca polega głównie na prowadzeniu aukcji i odpowiadaniu na maile od klientów z Czech. Maksymalnie pochłonie to 2 godziny dziennie. Jak pisałam: praca w domu.
  • hesloheslo 22.08.11, 23:19
    Witam,
    szukam pracy z jerzykiem czeskim lub słowackim.
    Dziękuję

emilia_samul napisała:

> Praca polega głównie na prowadzeniu aukcji i odpowiadaniu na maile od klientów
    > z Czech. Maksymalnie pochłonie to 2 godziny dziennie. Jak pisałam: praca w domu
    > .
  • ewa.ostrowiecka 17.08.11, 15:13
    Jeśli nadal Pan szuka - proszę o kontakt! :)
    ewa.ostrowiecka@lugera.com
  • inter-recruitment.pl 20.09.11, 20:20
    Wita Pana serdecznie,

Jeśli jest Pan nadal zainteresowany ofertą pracy z j. czeskim proszę o kontakt pod adresem: d.dudek@inter-recruitment.pl

Mamy w tej chwili ciekawą ofertą.

Pozdrawiam, Inte-Recruitment.pl
  • juliawlosowicz 27.07.12, 15:50

Dzień dobry,
    Poszukuję osoby na stanowisko specjalista ds. dystrybucji międzynarodowej, wymaganie podstawowe -komunikatywny język czeski. Jest to bardzo duża firma w branży TSL. Obecnie firma zatrudnia w Polsce około 2.700 osób, co czyni nas jednym z największych pracodawców w sektorze TSL. Posiadają ponad 0,5 miliona m2 powierzchni magazynowych i produkcyjnych, posiadają do dyspozycji flotę liczącą ponad 2200 pojazdów.

Podstawowe obowiązki stanowiska:

Optymalizacja dostaw do odbiorców przy wykorzystaniu dostępnej sieci punktów przeładunkowych oraz poprzez planowanie transportów bezpośrednich z jednym i z wieloma punktami rozładunku.

Efektywne zarządzanie flotą przewoźników dedykowanych do obsługi dystrybucji oraz pozyskiwanie nowych podwykonawców

Sporządzanie raportów i analiz związanych z procesem dystrybucji

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka czeskiego

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Umiejętność analizy i planowania

Bardzo dobra organizacja pracy

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Rozbudowany pakiet socjalny

Ubezpieczenie medyczne

Byłby Pan zainteresowany tą ofertą? Zapraszam do kontaktu e-mailowego bądź telefonicznego.
    Oprócz powyższej oferty szukam również osoby do pracy w Poznaniu w dziale obsługi Klienta -to nie jest call centre, stanowisko nie jest nastawione na sprzedaż, natomiast osoba ma usprawnić komunikacje z czeskim odziałem firmy i klientem wewnętrznym- szukamy osoby płynnie władającej językiem czeskim oraz komunikatywną znajomością języka angielskiego. Naszym Klientem jest duża firma z branży inżynieryjnej o amerykańskim kapitale. Byłby Pan tym wstępnie zainteresowany?

--
    Julia Włosowicz
    Koordynator ds. Rekrutacji
    mob.: 509 518 671
    e-mail: j.wlosowicz@pgbhr.com

PGB Human Resources
    Incentro Business Park
    ul. Składowa 5, budynek B
    61-888 Poznań
    tel.: (61) 85 35 141
    fax.: (61) 85 35 143

jirivel napisał:

> Witam, jestem Czechem od lutego mieszkajacym w Warszawie. Szukam pracy z j. cze
    > skim lub wegierskim. Jestem po studiach, do tej pory pracowalem w kulturze jako
    > organizator, bibliotekarz i tlumacz. Mam doswiadczenie w pracy w bibliotece or
    > az w muzeum. Ewentualnie moge pracowac jako lektor (lub korepetytor) wegierskie
    > go i czeskiego. Jakby ktos o czyms wiedzial, z gory dziekuje! Jiri
  • masterweb25 11.10.15, 15:40
    odwiedz fanpage masz sporo ogłoszeń - dopiero startują z cąłością ale efekty widać
    www.facebook.com/Ogłoszenia-Praca-Warszawa-414447972093448/timeline/
  • tivron 23.11.16, 16:12
    witam, poszukuję Pracowników z zaawansowaną znajomością języka czeskiego, praca w obsłudze klienta. Proszę o przesłanie CV na adres: warszawa@tivron.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka