Dodaj do ulubionych

Poszukuję pracy z językiem czeskim

10.09.13, 15:10
Witam,
po niemal ośmioletnim pobycie w Czechach wróciłam do kraju i poszukuję pracy z językiem czeskim. Ukończyłam studia na kierunku filologia czeska na Uniwersytecie Palackiego w Ołomuńcu w Republice Czeskiej - uzyskując tym samym tytuł magistra. Mam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka czeskiego i polskiego. Od wielu lat zajmuję się również tłumaczeniami. Od dwóch lat prowadzę własną działalność gospodarczą (również w Czechach). Posiadam certyfikat z czeskiego, potwierdzający moją znajomość języka. Ponieważ szukam nowych wyzwań miejsce pracy nie jest istotne. Szczegółowy życiorys i kopie dokumentów potwierdzających moje wykształcenie i doświadczenie zawodowe chętnie prześlę na e-mail.
Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna Wawrzyńska
Edytor zaawansowany
  • iwona.s2 09.12.13, 10:00
    Witaj, czy możesz proszę przesłać swoje CV na adres iwona.swiderska@alexmann.com. Poszukuje osób z biegłą znajomością języka czeskiego do pracy w Warszawie.

Pozdrawiam
    Iwona Świderska
  • 12stopni 20.01.14, 15:49
    witam, proszę o kontakt na adres praca@12stopni.pl Obecnie poszukujemy osoby ze znajomością języka czeskiego. Zapraszamy!
  • grafton_recruitment 04.03.14, 16:47
    Witam,
    Firma Grafton Recruitment poszukuje osoby do pracy ze znajomościa j. czeskiego.
    Jeśli byłaby Pani zainteresowana tą ofertą i wyraziła chęć zdobycia szerszej informacji na jej temat, proszę o kontakt pod adresem mailowym:
    general.appliaction@grafton.pl

Pozdrawiam,
    Magda Szary
  • adecco35 06.03.14, 10:17
    Witam,
    jestem Specjalistą ds. Rekrutacji w Agencji Zatrudnienia Adecco.

Obecnie poszukuję osób chętnych do podjęcia pracy w dziale Accounts Payable/ Accounts Receivable w otwieranym w Poznaniu Shared Service Center.

Klientem jest firma Owens-Ilinois, światowy lider w swojej branży.

Na stanowisku wymagana jest płynna komunikacja w języku angielskim oraz w drugim języku obcym w tym przypadku j.czeskim.

Jeśli byłaby Pani zainteresowana poznaniem szczegółów oferty, zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym: marieta.brzykcy@adecco.com.

W przypadku gdyby nie była Pani zainteresowana powyższą ofertą, może mogłaby Pani kogoś polecić?

Pozdrawiam,

Marieta Brzykcy
  • poszukuje.pracownikow 14.01.15, 12:58
    Jeżeli nadal poszukuje Pani pracy z j. czeskim (Warszawa) zapraszam do kontaktu :) milena.kaminska@pl.manpowergroup.com
  • grafton_recruitment 14.01.15, 14:38
    Pani Katarzyno, proszę o przesłanie cv na adres: general.appllication@grafton.pl
  • oliwia12344 16.02.15, 15:38
    Witam Pani Katarzyno,

Jeżeli nadal jest Pani zainteresowana ciekawą ofertą pracy z językiem czeskim, zachęcam do przesłania życiorysu na adres:

oliwia.zalewska@hr.eklektika.pl

Pozdrawiam :)
  • pracapssolutions 09.03.15, 13:07
    Witam , poszukujemy osób ze znajomością języka czeskiego na stanowisko : Opiekun Klienta Zagranicznego. Gdyby była Pani zainteresowana proszę o wysłanie CV na adres : praca@pssolutions.pl.

Pozdrawiam , Joanna Kuc
  • pracapssolutions 31.03.15, 14:02
    Witam , miała bym dla Pani propozycję pracy na stanowisku: specjalista ds. sprzedaży

Do Pani obowiązków należał by : kontakt telefoniczny z klientami, aktywna sprzedaż, drobne tłumaczenia.

Proszę dać znać czy oferta jest dla Pani interesująca oraz napisać swoje oczekiwania finansowe.

Pozdrawiam, Joanna Kuc
  • anna.chmurawa 29.04.16, 11:43
    Witam serdecznie,
    znalazłam Pani wpis w internecie, szukała Pani swego czasu pracy z językiem czeskim. Aktualnie obsadzam zespół w Katowicach ? poszukuję kandydatów z bardzo dobrą znajomością języka czeskiego. Czy byłby Pan zainteresowany?
    Proszę o namiar telefoniczny.
    Z poważaniem

Mit freundlichen Grüßen / Kind regards,

i. A. Anna Stolecka-Chmurawa
    Human Resources Manager
    Teleperformance Germany
    T +48 (0) 32 778 58 11
    M +49 (0) 152 56 46 7517
    anna.stoleckachmurawa@teleperformance.com

TPG Katowice Sp. z o.o.
    ul. Konduktorska 37
    40-155 Katowice, Polen
  • abudaba 20.07.16, 12:16
    Kasiu, sam pracuję w Tivronie - obsługa klienta zagranicznego. Bardzo fajna atmosfera, bo w biurze każdy z innego kraju. Poszukaj sobie nr do rekturacji, polecam!
  • hemmersbach1 30.08.16, 12:39
    Witam,
    Poszukuję czeskiego speakera do pracy w ok. Wrocławia na stanowisko Młodszy Specjalista ds. obsługi Klienta z jęz. czeskim (Service Desk Agent with Czech). Umowa o pracę, stale zatrudnienie, pakiet socjalny. Głównym zadaniem jest Rozpoznawanie ticketów – zapytań IT zawierających problemy techniczne - po odbyciu szkolenia, Kontaktowanie się z naszymi technikami i klientami (głównie drogą mailową).
    Szczegółowy opis stanowiska pod linkiem:
    www.hemmersbach.com/pl/kariera/jobdetails/junior-service-desk-agent-with-czech/
    W razie pytań pozostaję do dyspozycji pod adresem rekrutacja@hemmersbach.com
    Pozdrawiam
  • tivron 23.11.16, 16:11
    witam, poszukuję Pracowników z zaawansowaną znajomością języka czeskiego, praca w obsłudze klienta. Proszę o przesłanie CV na adres: warszawa@tivron.com
  • kokotna 27.11.16, 17:01
    Native speaker język czeski i słowacki podejmie pracę. Preferowana praca zdalna. Oferty proszę przesyłać na email kokotna@wp.pl Dziekuje

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka