Dodaj do ulubionych

Oferta pracy z jęz. czeskim w Warszawie

01.09.15, 12:45
Dzień dobry,

Reprezentuję firmę ARPI Staffing, która zajmuje się świadczeniem usług rekrutacyjnych. Obecnie poszukuję dla swojego Klienta - międzynarodowej firmy z branży ekonomicznej z siedzibą w Warszawie, osoby, która podejmie pracę na stanowisku:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem słowackim / czeskim.

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy interesujące warunki zatrudnienia: umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów pozapłacowych oraz bardzo dobrą, koleżeńską atmosferę pracy w biurze o dogodnej lokalizacji.

Zatrudniona osoba będzie odpowiadała za zapewnianie obsługi mailowej oraz telefonicznej klientom w ramach bieżącej współpracy (udzielanie odpowiedzi na zapytania, wsparcie w zakresie oferty firmy, przyjmowanie zgłoszeń) oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami. NIE jest to praca o charakterze call center!

Od Kandydatów oczekujemy biegłej znajomości języka słowackiego / czeskiego, bardzo dobrej znajomości angielskiego - są to warunki konieczne. Ponadto istotne jest doświadczenie w pracy z klientem, dużym atutem jest także doświadczenie w pracy w branży finansowej/ekonomicznej lub zainteresowanie tym obszarem.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji proszę o kierowanie CV wraz z danymi kontaktowymi na adres: bbu@arpi.no w tytule wpisując "Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem słowackim / czeskim". Chętnie skontakuję się, aby porozmawiać o szczegółach.

Pozdrawiam serdecznie,
Barbara Bułynko
ARPI Staffing
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka