Dodaj do ulubionych

przykładowe pytania testów na certyfikat

26.09.05, 10:22
Chciałbym umieścić na stronie SAP.LAP.PL przykładowe pytania testów na certyfikat. Mam już zainstalowany moduł mogący to obsłużyć, brak mi jedynie PYTAŃ!
Czy jest ktoś kto może się nimi podzielić, proszę o kontakt
m4t3us2 @ gazeta.pl
Edytor zaawansowany
  • 27.09.05, 16:16
    Heh właśnie dziś zdawałem ( pozytywnie 82% :) ) certyfikat SAP NetWeaver - SAP
    Security(2004) i prawda jest taka że pytania są żywcem brane ze skryptów
    kursowych które według SAP-a należy zaliczyć przed certyfikacją z danego
    obszaru. Także są mocno porąbane i niewiele mają wspólnego z rzeczywistą wiedzą
    SAP-ową :)
  • 27.09.05, 16:36
    No ale na przykład:
    Jakie tabele są transportowane po użyciu transakcji SU25, jakie typy PSE są
    wykorzystywane przy korzystaniu z szyfrowanego WAS, jaka powinna wbyć prawidłowa
    architektura sieciowa przy wystawianiu WebServera do DMZ, jakie role nadaję się
    audytorom w AIS itp itd. Oczywiście albo zaznacza się prawidłową odpowiedź albo
    zaznacza które odpowiedzi są prawdziwe a które fałszywe.Generalnie mozna się
    trochę spocić nawet orientując się w temacie :)
  • 03.10.05, 13:59
    Nie wszystkie sa wziete zywcem ze skryptów:
    np.
    jaka jest max dlugosc roli i czy musi byc w "customer namespace" - ja mialem
    takie z security.

Jacek
  • 22.06.16, 10:30
    Obecnie trochę się pozmieniało !
    W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z certyfikacją SAP zapraszam do kontaktu:
    www.szkoleniaSAP.pl lub info@szkoleniasap.pl
  • 23.02.17, 19:16
    Witam. Dysponuję bazą testów z odpowiedziami i zadań z rozwiązaniami krok po kroku, przydatnych do zaliczenia kursu kompetencji zawodowych. Baza z br więc świeżutka, dodam, że zdałam za pierwszym razem ; -) Kontakt: emiillia@wp. pl
  • 19.10.17, 18:01
    -
    -

Witam, na początku 2017r. zdałem egzamin za PIERWSZYM podejściem, bez żadnych kursów !!
    Chętnie podzielę się materiałem (jest tego sporo).

Posiadam:
    -skan książki ATiP,
    -bazę KILKU TYSIĘCY pytań testowych zamkniętych,
    -ponad 100 zadań problemowych otwartych,
    -bardzo dużo konspektów, zdjęć egzaminów,
    -plików z komentarzem i objaśnieniem zadań egzaminacyjnych,
    -ustawy, rozporządzenia potrzebne do odpowiedniego przygotowania się do egzaminu.

Zapraszam do kontaktu: pawlos8800@gmail.com

-
    -

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.