Dodaj do ulubionych

pianino z dobrymi próbami fortepianu do jazzu

10.03.17, 08:48
Jak w temacie, szukam pianina cyfrowego z dobrymi próbami fortepianu do jazzu. Klawiatura koniecznie drewniana z dobrą repetycją.
Edytor zaawansowany
  • 10.03.17, 11:11
    A w jakim budżecie zamierzasz się zmieścić, bo pianina cyfrowe z klawiaturą drewnianą to dość duży wydatek.
  • 10.03.17, 13:11
    Zdaję sobie sprawę że za 2 czy 3 tysiące nie kupię piana z prawdziwą drewnianą klawiaturą. Myślę o przeznaczeniu na taki instrument od 8 do 12 tys zł.
  • 10.03.17, 14:18
    Przy maksymalnym swoim pułapie sięgasz do pianin hybrydowych. W nich będziesz miał klawiaturę drewnianą i cały mechanizm młoteczkowy. Brzmienie to już kwestia gustu, proponuję zobaczyć GP-300 Casio i Kawai CA-97 Kawai. Świetne instrumenty i w tej półce cenowej bezkonkurencyjne.
  • 05.04.17, 11:21
    Potwierdzam, są to instrumenty naprawdę warte zainteresowania, choć akurat brzmieniowo Kawai mi akurat nie do końca leży i bardziej do klasyki się nadaje niż do jazzu. Pod tym względem moim zdaniem GP lepiej wypada.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.