Dodaj do ulubionych

Adam Małysz zakończył karierę w Planicy. Tak ko...

IP: *.net.stream.pl 20.03.11, 12:59
MAŁYSZ KOCHAMY CIĘ!!
Edytor zaawansowany
  • Gość: Arthuroz IP: *.dreamhost.com 20.03.11, 12:59
    Sorki, że nie w temacie, ale uderzył mnie niski poziom tego artykułu. Adam Małysz zasłużył sobie na tekst napisany bardziej starannie, lepiej po polsku i z większym polotem.
  • Gość: Kuna IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.11, 13:08
    To poczytaj sobie inne dzisiaj wrzucone artykuly tego samego pozal sie boze dziennikarza Roberta Blonskiego - rowniez o skokach. Sa jeszcze gorsze a juz wrecz kuriozalnym artykulem jest ten o Kamilu Stochu. Zenada. Oni tych dziennikarzy sportowych biora chyba z lapanki, bo tam co drugi to jest taki miszczu.
  • 20.03.11, 14:08
    Nie z łapanki , a ze szkółek rabinackich !
  • 20.03.11, 14:18
    A Ty kolego skad? Chyba ze szkolki niedzielnej
  • Gość: Jasio IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.11, 23:06
    Oni są z programu grasz o staż. Dajcie im szansę.
  • 20.03.11, 13:26
    Dziękujemy. Brawo Adam. Brawo Polacy.

PS Piękny tytuł artykułu panie Błoński.
    --
    www.polskaflaga.pl/
    o ruchach ślązakowskich
    poradziMy sobie!
  • Gość: PODOLSZE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.11, 13:37
    :)
  • Gość: Dzięki Adam IP: *.e-wro.net.pl 20.03.11, 13:38
    Robert Kranjec też się pokłonił przed Adasiem
  • Gość: Dzięki Adam IP: *.e-wro.net.pl 20.03.11, 13:41
    Robert Kranjec również się pokłonił jak była dekoracja

Dziękujemy Adam!
  • 20.03.11, 13:44
    Niby klękają hołd oddają a powinni tak skoczyć aby Adam zajął pierwsze miejsce
  • Gość: zią IP: *.toya.net.pl 20.03.11, 16:20
    Głupi jesteś. Adaś na pewno nie wziąłby takiej wygranej. Lepsze uczciwe trzecie miejsce. Dobrze, że na zakończenie udało się Kamilowi wygrać. Może obserwujemy narodziny pierwszego następcy Adasia. Oby!

100 lat Adaś!
  • Gość: jan IP: *.adsl.inetia.pl 20.03.11, 16:35
    masz rację.Głupek chciał zabłysnąć.Dla niego pisanie głupot nto szczyt sportu
  • 20.03.11, 19:12
    Tak, tak - wszyscy powinni się wywrócić. Co za bzdury wypisujesz! Brawo Adam! Piękny, wzruszający dzień. A za tydzień w Zakopanem nowe wzruszenia i wspaniała zabawa. Wszyscy na nią liczą, mówił o tym dzisiaj Morgenstern. Chyba nawet Skandynawów uda nam się rozruszać! WIELKI SZACUN DLA MISTRZA!!!
  • 20.03.11, 13:48
    Ammann został rycerzem!
  • Gość: PODOLSZE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.11, 13:51
  • 20.03.11, 13:59
    Adaś był wydarzeniem, przy którym z dumą czułem się Polakiem. BRAWO!!! Zrobił dla Polski więcej niż wszyscy jej ambasadorzy razem wzięci. Dzięki niemu wielu ludzi w Europie kojarzy nasze barwy narodowe, wielu z sympatia się do nas uśmiecha. Dzięki Adaś!
  • Gość: fan Adama IP: *.proxy.aol.com 20.03.11, 15:11
    Wszystko, co napisales jest prawda.
    Dziekujemy Adam !

PS. Szkoda tylko, ze znalazla sie ta krowa z Kasiny Wielkiej, ktora systematycznie psuje cala cympatie dla Polski, ktora zbudowal Adam.
  • Gość: adam IP: *.centertel.pl 20.03.11, 15:34
    jak masz pisać bzdury, lepiej nie pisz nic.

Adam, pokazał dziś klasę.
    Justyna również i tylko takie indywidua jak ty nie potrafią tego docenić

Brawo Adam
    Brawo Kamil
    Brawo Justyna.
  • Gość: gari IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.11, 15:36
    Wizerunek Polski to raczej psuja takie knury jak ty.
  • Gość: fan Adama 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 16:24
    W końcu ktoś coś mądrego o Justynie K. powiedział.

Pozdrawiam, gromkie brawa dla Adama Małysza, który jest wielkim człowiekiem z wielką klasą!
  • 20.03.11, 17:16
    Niestety trzeba to przyznać, z Adamem jest tak jak z BMW. Oba świetne w swojej klasie i oba mają wielu kretynów w gronie swoich wielbicieli.

Szacunek dla Mistrza Adama
    Gratulacje dla Justyny
  • 20.03.11, 19:59
    Gość portalu: fan Adama 2 napisał(a):

> W końcu ktoś coś mądrego o Justynie K. powiedział.
    >
    > Pozdrawiam, gromkie brawa dla Adama Małysza, który jest wielkim człowiekiem z w
    > ielką klasą!
    @fan Adama ,,, JESZCZE NIE ZAMILKŁEŚ CHAMIE?
  • 20.03.11, 19:54
    Gość portalu: fan Adama napisał(a):

>
    > PS. Szkoda tylko, ze znalazla sie ta krowa z Kasiny Wielkiej, ktora systematycz
    > nie psuje cala cympatie dla Polski, ktora zbudowal Adam.
    @fan Adama PASOWALA BY CI TA KROWA, CHĘTNIE ZOSTAŁBYŚ BYKIEM. JESTEŚ ZWYKŁYM BYDLAKIEM NIE ZASŁUGUJĄCYM NA MIANO CZŁOWIEKA.
  • 20.03.11, 23:15
    To nie on jest bydlakiem.
    Ta kobieta(Kowalczyk) moze jest i niezla w biegach, ale wystepuje wylacznie z pozycji obrazonej i oszukanej krolewny.
    W koncu to ona zostala zlapana na dopingu, a dzisiaj zarzuca to kazdemu.

Malysza lubiano i ceniono.
    Jej (poza Polska) nikt nie cierpi. Nie tylko w Norwegii.
    Jest postrzegana jako arogancka i butna. Nie umie przegrywac. Uwaza sie za cos lepszego.
    Zwroccie uwage - biegaczki ze wszystkich krajow po finiszu sciskaja sie nawzajem, gratuluja sobie, tylko Kowalczyk zawsze jest SAMA.

W wielu stacjach pokazywano ja jako przeciwienstwo WIELKIEGO (sportowo, sercem i fairplay) ADAMA MALYSZA.
  • Gość: Jura IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.11, 14:02
    To było wspaniałe! Ale w tej beczce miodu jest szczypta dziegciu: ani jednego kibica z Wisły, żadnego bannera jakiegoś fanklubu z Wisły. Wstyd Wiślocy, że musieli was zastąpić Podhalańcy!
  • Gość: 15.10. do Yumy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 14:26
    Byłem w Planicy 2001 gdy Adam pierwszy raz wygrał PŚ.Byłem dumny że jestem Polakiem.Potem byłem jeszcze w Harrahovie gdy walczył z Hannavaldem,a kibice dla zabawy rzucali śnieżkami w niego.Zrobiła się afera w TV ,a to była tylko zabawa kibiców czekających na poprawę warunków pogodowych.Fajne czasy.
  • Gość: historyk IP: *.proxy.aol.com 20.03.11, 23:05
    Gość portalu: 15.10. do Yumy napisał(a):

> Byłem w Planicy 2001 gdy Adam pierwszy raz wygrał PŚ.Byłem dumny że jestem Pola
    > kiem.Potem byłem jeszcze w Harrahovie gdy walczył z Hannavaldem,a kibice dla z
    > abawy rzucali śnieżkami w niego.Zrobiła się afera w TV ,a to była tylko zabawa
    > kibiców czekających na poprawę warunków pogodowych

Sa nagrania z tego czasu (nawet z TVP). Rzucano nie tylko sniezkami, a´le tez (pelnymi) puszkami piwa (jedna z nich rozbila sie o porecz krzeseka).
    Poza tym ta "zabawa POLSKICH kibicow czekajacych na poprawe waronkow pogodowych" dotyczyla wylacznie Hannawalda.
    Polscy kibice wiele sie nauczyli od tamtych czasow i sa najlepsi na kazdych zawodach, ale tego, co wtedy sie stalo nie powinno sie "upiekszac".
  • Gość: soccer1945 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 14:27
    Adam!!! :) 'byłeś jak niedzielny rosół' :)))

...za tyle wzruszeń ile przeżyło się dzięki twojej sportowej pasji :)
    ...za to ile razy dzięki Tobie serce rosło z radości :))
    ...za te wszystkie smutki, które towarzyszyły mi gdy Tobie nie szło...
    ...za rywalizacje z Martinem Shmittem i Svenem Hannawaldem....
    ...za to, że nie okazałeś się gwiazdą. Gwiazdą, która mocno świeci oślepiając swym blaskiem po chwili gasnąc pozostawiając nas w mroku i szoku.

...za wszystkie te barwne emocje, które przez lata kształtowały moje podejście do sportu i... zachodnich sąsiadów ;d

okazałeś się być Bohaterem, przez lata jednocząc miliony polaków i wpajając w nas narodową dumę.
    ...pokazałeś inne oblicze sportu, kreatywne i pozytywne.

Dziękuję Adam :)
  • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 14:38
    Nic dodać, nic ująć. Przyłączam się do tego.

ADAŚ DZIĘKUJEMY!!!
  • Gość: Kama IP: *.home.aster.pl 20.03.11, 14:53
    egzaltacji ale Adaś był częścią naszej tożsamości narodowej. Mistrzu skończył w chwle, pora na Kamila.
  • Gość: Gość IP: 81.219.160.* 20.03.11, 18:10
  • 21.03.11, 02:20
    Przylaczam sioe do podziekowan przedmowcy!

Adam! Dziekuje !!!
  • Gość: Grigor IP: 195.116.254.* 20.03.11, 14:39
    Faktycznie jesteś upierdek ;) Właśnie dobrze, że nikt mu nie odpuścił - to był ostatni konkurs dla Małysza. Na zabawę przyjdzie czas w Zakopcu za tydzień :)

ADAM DZIĘKUJĘ!!!
  • Gość: Tomek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 14:45
    zero gestów wobec Adama - a on jest wielki! Brawo Amman!
  • 20.03.11, 19:27
    Bez przesady, po prostu cieszyli się z własnych sukcesów! A Morgenstern bardzo ciepło wypowiadał się o Adamie w wywiadzie dla tvp, podkreślał, że zaproszenie do Zakopanego to dla niego zaszczyt i że liczy na dobrą zabawę. Ale Simona i jego bynajmniej nie szwajcarskiego poczucia humoru (Szwajcarzy to nudziarze) i osobistej klasy - nikt nie przebije. No może z wyjątkiem samego Adama. DZIĘKUJEMY MISTRZU za te wszystkie wspaniałe lata. Co my biedacy będziemy robić zimą od najbliższego sezonu? Boże, to już w tym roku kalendarzowym ta nuda nas czeka.!!!
  • Gość: robol IP: *.xdsl.centertel.pl 20.03.11, 14:50
    A co mnie to obchodzi, macie czym się podniecać,Małysz nie jest sportowcem, jest zawodowcem i tak zarabia na zycie i emeryturę.Kazdy biznesmen zlodziejski wymaga od robola aby skakał jak malysz i był dyspozycyjny 26 godzin na dobę.To mnie podnieca, a i to że będę musiał tak skakać do 67 lat.Ku..........
  • Gość: inżynier IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 15:26
    wiesz w czym problem? w tym że Adam urodził się zwycięscą a Ty .. robolem..
    bycie robolem to raczej stan ducha jak pozycja spoleczna..
  • 20.03.11, 17:22
    ".... Adam urodził się zwycięscą..."
    To prawdopodobnie literówka, ale można pomyśleć, że dyplom inżyniera kupiłeś na targu.
  • Gość: qwer IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.11, 20:07
    Ty poczytaj jak nasz Bronek pisze.... jaki prezio taki narod....
  • 20.03.11, 23:13
    Jeżeli coś napisze na tym forum, to się do tego ustosunkuję.
  • 20.03.11, 20:05
    Gość portalu: inżynier napisał(a):

> wiesz w czym problem? w tym że Adam urodził się zwycięscą a Ty .. robolem..
    > bycie robolem to raczej stan ducha jak pozycja spoleczna..
    @inżynier,,, a Ty wogóle masz jakąś pozycję społeczną, czy tylko dyplom i to może kupiony.
  • Gość: mar IP: *.adsl.inetia.pl 20.03.11, 14:51
    Dziękujemy! Dziękujemy Adamowi za to, czego nie da się nawet opisać. Dziękujemy Kamilowi, że daje nam nadzieję na to, że nie zostaniemy bez dobrego skoczka, który może wygrywać. To jeden z najwspanialszych dni w moim życiu, dawno takich emocji nie doznałam. Cieszę się, że mogłam być świadkiem tych wydarzeń.
  • Gość: Henry K IP: *.nwrknj.fios.verizon.net 20.03.11, 14:54
    I AM PROUD TO BE POLISH , WE WILL MISS YOU MR MALYSZ .
  • 20.03.11, 14:55

Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć !!! ®

--
    Jestem Morfi i jestem z Polski
    Hosti Pectus Cor Amico!
  • Gość: hagi IP: *.cable.smsnet.pl 20.03.11, 15:00
    ADAM..Po prostu jesteś wielki.W Zakopanem klękną wszyscy....
  • Gość: jvelzkeyek IP: *.szczecin.mm.pl 20.03.11, 15:10

Podziękowania dla Mistrza

komentarzedowydarzen.blox.pl

W Planicy, Mistrza Adama piękne ze sportem rozstanie.

Medale dla Mistrza, Jego następcy i drużyny rozdane.

Złoty medal dla Stocha, dla Mistrza i drużyny brąz.

O Mistrzu Adamie Małyszu pamiętać będziemy wciąż.

Kochamy Adama, Izkę i Karolinkę.

Kochamy całą Małysza Rodzinkę,

za lata radości, za medale, za radości i krople łez,

za niepowodzenia, przegrane i upadki też.

Żyj nam Mistrzu w zdrowiu sto lat!

Przed Tobą nadal otworem stoi świat.

W życiu otwierasz swoją nową kartę.

Ty wiesz , że życie wyrzeczeń jest warte.

Wiemy, że cokolwiek robisz i gdziekolwiek pojedziesz,

Nigdy i nigdzie Polski nie zawiedziesz.

Gratulujemy Góralom góralskich synów

za dokonanie dla Polski tak wspaniałych czynów.
  • Gość: adam IP: *.centertel.pl 20.03.11, 15:30
    Trudno sobie było wymarzyć szczęśliwsze zakończenie sezonu i kariery Adama.

Piękny dzień.

Adamie wielkie dzięki, szkoda, że to już koniec skoków w Twoim wydaniu, na szczęście rośnie Ci godny następca.

• 20.03.11, 15:56
    To wszystko bylo mozliwe dzieki Apoloniuszowi Tajnerowi!
  • 20.03.11, 16:13
    Kocham Adama Małysza za WIELKOŚĆ w sporcie i byciu człowiekiem!!!!
    Kibicuję mu przez całą karierę. Na dobre i czasami na złe.
    Dziś znów kibicowałam Adamowi jak zawsze przed telewizorem.
    Wylałam morze łez ze wzruszenia, radości i smutku pożegnania.
    Panie Adamie, DZIĘKUJĘ !!!!!!

Panie Kamilu, życzę powodzenia!!!!
  • 20.03.11, 16:23
    Niemal dokładnie 15 lat temu po ostatnim konkursie sezonu karierę zakończył jeden z najwybitniejszych skoczków w historii tej dyscypliny;zwycięzcą konkursu,który zakończył jego wspaniałą karierę,był młody Polak... Polak,który także miał przejść do historii tej dyscypliny...
    Dzisiaj kończy swoją karierę w Pucharze Świata kolejny wielki skoczek,jeden z największych w tej dziedzinie sportu; kończy ją także będąc ciągle (jak jego wielki idol półtorej dekady temu) w wielkiej formie.Ostatnie zawody w Pucharze Świata,w których ten wielki skoczek wziął udział,wygrał młody Polak,dla którego odchodzący dziś wielki sportowiec na pewno był wzorem...
    Nie śmiem liczyć na powtórkę tej wspaniałej historii... ale kto wie?
  • Gość: adam IP: *.centertel.pl 20.03.11, 17:01
    fajny tekst, oby się sprawdziło, czego życzę Kamilowi z całego serca.
  • Gość: smog_wawelski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.11, 22:28
    Dokładnie to samo sobie dzisiaj pomyślałem : Weissflog-Małysz-Stoch. Tyle, że Małysz zawsze powtarzał, że Weissflog był jego idolem i wzorem do naśladowania. Stoch może tak nie mówi, no ale... ile razy można powtarzać banał.
    Adamie - dzięki za te wszystkie niedziele !
  • Gość: kibic IP: *.wroclaw.mm.pl 20.03.11, 16:28
    Dzięki Panie Adamie, za wszystko. Wielkie dzięki!
  • Gość: feanor3 IP: 212.160.247.* 20.03.11, 17:03
    Co tu pisać.... .Krucafuks ,piknie było. Łezka w oku się kręci... .
  • Gość: robert IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.11, 17:31
    jesteś IDIOTA.
  • 20.03.11, 17:33
    "Houston.... tu Baza Spokoju. Orzeł wylądował"
    Dziękujemy i witamy na Ziemi
  • Gość: Bogdan IP: *.prenet.pl 20.03.11, 17:43
    gazeta tak rozpisuje się o Adamie że zapomniała niemal o tym że Justyna odebrała dziś TRZECIĄ Z RZĘDU Kryształową Kulę (jak kiedyś nasz Wielki Adam 2001-2002-2003)
    Tytuł "Kowalczyk pożegnała się z sezonem i Bjoergen".
    No cóż marketing rządzi. Szkoda.
  • 20.03.11, 19:21
    Dzisiaj to Adam był ważniejszy, był bohaterem. Przed Justyną wiele jeszcze startów i wiele zwycięstw. Gratuluję jej, bo jest genialna, ale ten sezon nie był najszczęśliwszy, mimo kryształowej kuli. Wszyscy wiedzą, że zawdzięcza ją rezygnacji swojej głównej rywalki z wielu startów. Gdy Marit startowała - Justyna była ciągle druga. Na razie to Norweżka jest królową nart - bez względu na to czy zawdzięcza to lekom na astmę, czy swoim rzeczywistym umiejętnościom. Justyna jest wielką sportsmenką i na pewno przysporzy nam wiele radości, ale klasie Małysza jako człowieka nie dorówna nigdy, już to niestety widać. Małysz zawsze wiedział co powiedzieć, nie strzelał gaf, szanował swoich przeciwników. Z Justyną różnie bywa! Co nie zmienia faktu, że jest genialną biegaczką, jedyną, która jest w stanie dotrzymać kroku norweskiej mistrzyni.
  • Gość: Astmatyczka IP: *.222.248.176.spray.net.pl 20.03.11, 21:40
    Bjorgen zwyciężała wtedy, gdy "odpoczęła" odf startów i nawdychała się leków. Sama je używam, bo urodziałm się z astmą atopiczną. Tę swoją "chorobę" to Norweżka może wmówić Tobie, ale nie mi i ludziom chorym na nią naprawdę. Szkoda, że niby siląc się na "obiektywizm" nie szanujesz Justyny Kowalczyk. Ma prawo dziewczyna upominać się o swoje. Tak jak Małysz walczył, gdy weszły "cudowne" wiązania i takie tam inne. Masz krótka pamięć.
  • Gość: krawiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 21:34
    Boze, niektorzy to musza wiecznie narzekac.

Chodzi o to, ze Adam zakonczyl kariere. Kropka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.