Komentarze do artykułu

Boks. Włodarczyk pokonuje Palaciosa na punkty

Krzysztof Włodarczyk obronił tytuł mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBC. Polak wygrał niejednogłośnie na punkty z Francisco Palaciosem. Walka rozczarowała. Przez 12 rund było niewiele boksu. Pretendent uciekał, a mistrzowi za bardzo nie chciało się gonić. Teraz przed Polakiem otwierają się drzwi do walki z najlepszymi o duże pieniądze.

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Krzysztof Włodarczyk - Francisco Palacios [NA Ż... Dodaj do ulubionych

• Gość: duVitt IP: *.nwrknj.fios.verizon.net 03.04.11, 03:40
      jak w temacie
    • 03.04.11, 04:00
      DNO!ALE KASKA LECI.(OGLĄDAJĄ GŁUPKI I DZIECI) -JA TEŻ-NIESTETY.
    • 03.04.11, 06:57
      ..popatrzcie na polsatowskie igrzyska.. przeciwnikami Polaków sami kelnerzy albo ślusarze z Bułgarii, Włoch, albo innego Turkmenistanu.. mniejsza o rozpier...lające komentarze idioty Kostyry i starego alkoholika i chuligana Kuleja ,którzy opowiadają , jacy to fajterzy przyjeżdżają nad Wisłę - bez ich bełkotu widać co za jeden taki np.: Mister KO , przeciwnik Janika ....no i oczywiście gwiazda Polsatu na widowni w postaci sutenera- dilera zwanego ,,cyganem''.... generalnie - śmiech i żenada .....
    • Gość: krzychu IP: *.euronet.net.pl 03.04.11, 06:57
      Takie "walki" skutecznie odstraszają kibiców od boksu.Na naszym podwórku aż roi się od takich pseudo-bokserów Najmano-Bonino-Sosnowskich,mocnych w gębach i udających mistrzow.
    • Gość: barbar IP: *.adsl.alicedsl.de 03.04.11, 07:42
      IQ na poziomie pomidora..podobnie jak IQ ludzi, ktorych to fascynuje
      • Gość: Lamer IP: *.warszawa.vectranet.pl 03.04.11, 09:44
        Zawrzyj ryj
    • Gość: twan48 IP: *.dsl.opol.bdi.inetia.pl 03.04.11, 08:10
      Pozer i beznadzieja , a wypowiedzi po walce -dno!
    • Gość: wojciech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.11, 08:16
      Takiego syfu jak Włodarczyk dawno nie widziałem
    • Gość: niko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.11, 08:21
      DJABLO TO MISTRZ? JA SIE PYTAM - TO CO WSZYSCY CHCĄ OD PUDZIANA SKORO I TAK MA PRZYNAJMNIEJ STO RAZY WIĘCEJ ODWAGI DO WALKI. PRZYNAJMNIEJ NIE UCIEKA PRZED PRZECIWNIKIEM TYLKO PODEJMUJE WALKE. NO I PRZECIWNIKÓW MOŻE NIE MA Z PUŁKI MISTRZOWSKIEJ ALE JAK NA POCZĄTE TO I TAK DOŚĆ MOCNYCH , A DJABLO CO - DOSTAŁ NIBY MOCNEGO KOLESIA A TO JAKIEŚ FLAKI Z OLEJEM. I NA DODATEK JESZCZE WŁODARCZYK WCALE NIE MIAŁ OCHOTY WALCZYĆ. JAK JUŻ TO 1000 RAZY WOLE PUDZIANA CHOĆ WIEM ŻE TO ODMIENNE DYSCYPLINY , ALE JAK KTOŚ LUBI SPORTY WALKI TO ŻADNA RÓŻNICA.PUDZIAN GÓRĄ.
    • Gość: boxer IP: *.net.stream.pl 03.04.11, 08:45
      tiny-url.pl/podziekuj_mistrzowi
    • 03.04.11, 08:51
      Oglądałam walkę. Interesuję się boksem od kilkudziesięciu lat. Sam Włodarczyk i komentatorzy uparcie brnęli w ocenie do obrony Włodarczyka, tłumacząc w jakim celu zza Oceanu zjawia się Palacios.
      "Gość nie zrobił "nic" unikał walki i tańczył na wstecznym biegu." Uważam, że to jedna z najsłabszych walk Włodarczyka. Tak nie wygląda walka mistrza świata. Przez 12 rund zachowywał się jakby miał pełne galoty strachu. Pytam co on zrobił by walka była ciekawsza, by udowodnił, że broni tytułu mistrza świata ?
      NIC ! Nudy, cwaniaczek zadbał o siebie i o kaskę za którą walczył. Dopełnieniem słabego pokazu były jego teksty, blade, bez ikry jak sama walka.
    • Gość: kaj IP: *.krak.tke.pl 03.04.11, 08:58
      Modlenia się o przetrwanie było więcej niż boksu
    • 03.04.11, 08:59
      Już od dłuższego czasu gale organizowane przez Polsat są do niczego. To kpina i robienie kibiców w bambuko. Niedługo przerwy między tymi beznadziejnymi walkami będą wynosić 2 godziny, a ostatnia walka wieczoru zaczynać się będzie ok 3 w nocy. To totalne oszustwo i kpina z kibiców! Aż dziw, że tylko na gwizdach się skończyło.
      Jeśli chodzi o walkę, to uważam, że sędziowie powinni orzec obustronną porażkę i zabrać Diablo ten zielony pas. Żaden z tych dwóch "lamerów" na niego nie zasłużył. Tyle było napinania się, tyle dymów, tyle ognia, nawet laski na ringu coraz bardziej rozebrane, tylko boksu nie było. Myślę, ze ta walka to jeden wielki przekręt, pewnie była ustawiona...
    • Gość: kris IP: *.jmdi.pl 03.04.11, 09:13
      ODDAJ KASE DZIADU!
    • Gość: Gast IP: 81.210.10.* 03.04.11, 09:30
      No i całe szczęście, że tego nie oglądałem i nie straciłem czasu. Zresztą już od dawna nie oglądam walk tego boksera, bo każda następna była gorsza ...
    • Gość: krolik IP: *.adsl.highway.telekom.at 03.04.11, 09:35
      wlodarczyk mój wujo 45 letni nie mial nigdy z boksem nic wspolnego ale powiedzial mi ze chyba zacznie trenowac bo tak latwo zdobyc tytul w walce z toba.nie wiem jaka walke ludzie ogladali ate pan diablo nawet nie oddal ciosu.najslabszy bolski bokser.nigdy go juz nie obejrze.daj sobie spokuj krzysiu.oszukanstwo
      • 03.04.11, 14:22
        > wlodarczyk mój wujo 45 letni nie mial nigdy z boksem nic wspolnego ale powiedzial mi ze chyba zacznie trenowac bo tak latwo zdobyc tytul w walce z toba.

Czyli mocny jest w gębie. Powiedzieć to ja mogę, że pokonał bym w pojedynkę jednocześnie Bruce Lee i wszystkich innych mistrzów różnych stylów walk. Ja sam jeden i oni wszyscy razem nie dali by mi rady. Czyż nie jestem bardziej godny podziwu niż ten wujo mocny w gębie?
        Najpierw niech ten wujo potrenuje i wyjdzie na ring z jakimś trzecioligowym zawodnikiem, który by nawet jednej rundy nie wytrzymał z Włodarczykiem. Może by wtedy wtedy ten wujo pół rundy wytrzymał, gdyby mu szczęście dopisało.
    • Gość: rocky IP: *.interpc.pl 03.04.11, 09:41
      118:112 chyba cie pogielo,lepiej powiedz ile ci dali ZENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Fighter IP: *.warszawa.vectranet.pl 03.04.11, 09:41
      Jeśli podstawowym założeniem mistrza świata jest to, "że on ma mnie zbić a ja jego nie muszę - bo nadal będę mistrzem świata", to temu panu dziękujemy. Po walkach z Fragomenim liczyłem na więcej. I ty diabełku chcesz, żeby ludzie się ekscytowali twoim boksem? Generalnie widzów masz w dupie i życzę ci pustej hali.
    • Gość: werka IP: *.dynamic.chello.pl 03.04.11, 10:41
      adf.ly/183291/weronika
    • 03.04.11, 11:50

no i dlaczego wąt wylądował na forum skoki narciarskie , czyżby diablo zmieniał dyscyplinę ?

--
      Jestem Morfi i jestem z Polski
      Hosti Pectus Cor Amico!
    • Gość: a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.11, 12:02
      ... i zarobku dla "pięściarzy", sponsorów, itd...

Więcej emocji było podczas grania hymnów.
    • 03.04.11, 12:53
      DAWNO NIE WIDZIAŁAM TAK DZIWNEJ.. " WALKI". JEDEN UCIEKAŁ, DRUGI NIE BOKSOWAŁ. :):)
      I ZA TO ZOSTAJE SIĘ MISTRZEM !!! ???? TAK TO JA TEŻ MOGĘ !!! BA NAWET POTRAFIĘ :):):)
    • 03.04.11, 13:44
      Powiem wam szczerze nie ogladalem tej walki bo dla mnie ten bokser nie zasluguje na ten pas tak prestizowej organizacji jaka jest WBC.Sami mieliscie wczoraj przyklad jaki poziom WLODARCZYK prezentuje MIZERIA!!!!!!!!To jest boks na najwyszym poziomie???????TRAGEDIA!!!!Niech on lepiej odda ten pas bo na niego nie zasluguje!!!!!Smiejecie sie z TOMKA ADAMKA ale tak naprawde to w tej chwili najlepszy POLSKI bokser ktory walczyl z najlepszymi i jest moim zdaniem jednym z najlepszych bokserow na swiecie!!!!!Jestem fanem TOMKA ADAMKA to prawda ale tak naprawde to pacze obiektywnie na niego i jestem zdania ze jest naprawde dobry a WLODARCZYK??? co on prezentuje???Dlatego porownanie TOMKA ADAMKA DO WLODARCZYKA nie ma najmniejszego sensu Tomek ma serce i umiejetnosci okaze sie w (We WRZESNIU Z KLICZKAMI) czy zasluguje byc uznawanym za najlepszego boksera na swiecie zycze mu z tego z calego serca bo zasluguje na to
      • 03.04.11, 14:42
        No to dlaczego nie przyjdzie nikt kto jest zdecydowanie lepszy, kto by mu ten pas odebrał? Ten wczoraj na pewno nie pokazał, że jest lepszy. Walka tak na prawdę remisowa i chociaż mogła się nie podobać, to nie zmienia faktu, że to pretendent musi pokazać, że jest zdecydowanie lepszy.
    • Gość: aras IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.11, 16:22
      typowa lipa masakra Włodarczyk boksował jak baba
      • Gość: dziadek IP: *.xdsl.centertel.pl 03.04.11, 21:56
        E to tylko dwa błazny!!!!!!!!!!!
    • Gość: arek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.11, 19:04
      oszustwo! wszyscy wiemy, że powinien wygrać Palacios!
    • 03.04.11, 20:58
      z czym do ludzi? na punkty to Włodarczyk przegrał 8 rund. 10 rundę można by mu dać. Innym zawodnikom radzę nie przyjeżdżać do Polski i tu nie walczyć bo sędziowie to skorumpowanecw...e.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.