Dodaj do ulubionych

Praca licencjacka - Dziennikarstwo

16.09.16, 15:14
Witam wszystkim.
W tym roku będę pisała pracę licencjacką. Studiuję na UWr Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną. Chciałam spytać się Państwa, czy poniższy temat byłby dobrym pomysł.

Ewolucja roli person kobiecych we współczesnych mediach, literaturze oraz kulturze.

Chodzi mi o to, że na przestrzeni paru lat, w mediach zmienił się stosunek do kobiet. A co za tym idzie? Zaczeło powstawać wiele filmów/seriali, w których to kobieta, a nie mężczyzna jest główną postacią. Zaczęto również głośno mówić o płacach, które są różne ze względu na płeć. Zaczęły powstawać książki z kobiecymi głównymi rolami. Kobiety przestały być postrzegane jako te niewinne.

Czy myślicie Państwo, że powyższy temat jest dobry i "łapie się" w zakres dziennikarstwa?
Będę niezwykle wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.