Dodaj do ulubionych

Ciekawy układ tranzytowy-rzucam temat

30.04.10, 22:23
Lilith w Rybach w koniunkcji z Chironem w Wodniku w 6 d.(styczeń 2011r)tranzytujący mój DSC (DSC znajdzie się pomiędzy Lilith i Chironem).
Jednocześnie ta koniunkcja tranzytująca opozycją koniunkcję Plutona z ASC i równocześnie Księżyc na tej koniunkcji.

Nie wspomnę o opozycji Plutona do Wenus, opozycji Neptuna do nat.Plutona,Marsa w opozycji do Urana.

Ciekawie może być czy strasznie?
Styczeń

Edytor zaawansowany
  • szczepan4053 30.04.10, 23:47
    Witam Jaśmino!
    I tak nie unikniesz i musisz przerobić karmę! Lilith - to sprawa z
    poprzedniego wcielenia i Chiron- sposób uzdrawiania( VI dom zdrowie
    czy praca???). Gandalf
  • jasmina.0 01.05.10, 10:10
    szczepan4053 napisał:

> Witam Jaśmino!
    > I tak nie unikniesz i musisz przerobić karmę! Lilith - to sprawa z
    > poprzedniego wcielenia i Chiron- sposób uzdrawiania( VI dom zdrowie
    > czy praca???). Gandalf

Jak sądzę nieciekawie może być (i praca i zdrowie i może nawet związek -moj 7 dom?) ale liczę na to,że Pluton da mi siłę to przetrwać. No i może Jowisz mi pomoże?
    Chociaz Lilith i chiron na dsc w moim 7 domu i do tego jednoczesna opozycja Plutona do Wenus - no nie wiem?
    Dlatego wpisałam ten temat bo wydaje mi się, że to ciekawy układ się zrobi- wszystko na raz zacznie się zmieniać, burzyć i na nowo tworzyć? Jest dodatkowo nieszczególnie bo mam karmiczną 13 w dacie urodzenia (chociaz dotychczas nie uważalam jej za szczególnie pechową chociaż 13 "prześladuje" mnie w zyciu) i numerologicznie jestem 6 z 33. Więc takie tranzytowe układy planetarne troszkę mnie niepokoją. Tym bardziej, że jak teraz patrzę w mój natal i przeszłe tranzyty to chyba zrealizowałam dotychczas swoje przeznaczenie modelowo nawet o tym nie wiedząc.
  • jasmina.0 01.05.10, 23:34
    Acha - zapomniałam dodac, że ten tranzytujący opozycją Wenus - Pluton w moim 5 domu jest teraz.
  • jasmina.0 05.05.10, 18:24
    Czy ktoś coś jeszcze może napisze?
  • yoanix 06.05.10, 10:28
    To dość ciekawe , u mnie układ Chiron, Neptun w koniunkcji z Merkurym 7 stopni
    do Słońca i zbliża się tam Lilith(wszystko to w X domu) , do tego sekstyl robi
    Pluton z Ceres( w Koziorożcu) ,a z drugiej strony sekstyl Merkurego (w Byku)...
    zobaczymy co to będzie wink
  • jasmina.0 08.05.10, 18:05
    yoanix napisała:

> To dość ciekawe , u mnie układ Chiron, Neptun w koniunkcji z Merkurym 7 stopni
    > do Słońca i zbliża się tam Lilith(wszystko to w X domu) .

Jak Lilith się zbliży to napisz co się wydarzyło. Interesuje mnie jak się u Ciebie będzie przejawiać działanie Chirona łącznie z Lilith.

Z tym, że u mnie będzie jednoczesny tranzyt tej koniunkcji na DSC ( koniunkcja) i ASC (opozycja)a przy ASC mam Plutona więc koniunkcja Lilith/Chiron uaktywni mi jednocześnie rownież Plutona. No i siedzi tam jeszcze pomiędzy Plutonem a ASC gwiazda Regulus.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka