Dodaj do ulubionych

On i Ona - o co chodzi?

01.09.16, 21:50
Mam pytanie do bardziej doświadczonych w odczytywaniu horoskopów partnerskich (w sumie to ja nie mam w tej materii żadnego, więc każda sugestia mile widziana).

Jest taki jeden z którym znamy się już 11 lat. Zawsze było między nami silne przyciąganie, ale różne sytuacje i hmm - nazwijmy to - inne cele życiowe - powodowały, że ostatecznie do niczego nie doszło (poza kilkoma sporadycznymi epizodami). Teraz znowu nagle ni stąd ni zowąd pojawił się w moim życiu i próbuje mi je wywalić do góry nogami - bo podobno go olśniło żem "ta jedyna"...

Jak tak się przyglądam naszym kołom, to na moje oko średnio to wygląda - chociażby sam fakt, że ja jestem Skorpionem a on Baranem - i to widać po obojgu, jak rozmawiamy, to rzadko się zdarza, żebyśmy byli w czymkolwiek jednomyślni. Jednak iskry są i nawet jak czystym przypadkiem jesteśmy w tym samym miejscu zawodowo i nie da się siebie nawzajem ominąć i trzeba czasem zamienić słowo, to osoby postronne które nas obojga nie znają pytają czy my nie jesteśmy parą...

Ja -urodzona 09.11.1984 15.15 Poddębice
www.astro.com/cgi/chart.cgi?nhor=1&nho2=9&btyp=w2gw&rs=3&usechpref=1
On - urodzony 24.03.1985 16.00 Bydgoszcz
www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e&btyp=w2gw&rs=3&usechpref=1&nhor=9
www.astro.com/cgi/aclch.cgi?btyp=acc&fwnhor=1&nhor=1&nho2=9#cid=f8jfile4doMH5-u1414000095&lang=e&btyp=acc&uniq=212938_57541&sx1=0&sx2=1&AstroClick.x=111&AstroClick.y=103
Czy jeśli oboje mamy Księżyc w Byku, Plutona i Saturna w Skorpionie, do tego on ma Słońce w Baranie, a ja mam w Baranie ASc, oboje też mamy Chirona w Bliźniętach i Węzeł Księżycowy w Byku, to czy można mówić o jakichś podobieństwach w charakterze, czy to trzeba rozpatrywać bardziej szczegółowo?

Gdzie należy szukać przyczyny tego ciągłego "niedogadywania" się między nami?
Edytor zaawansowany
  • 01.09.16, 22:25
    Po kolei:

Pluton i Saturn w Skorpionie to planety pokoleniowe i masz je z calymi rocznikami ludzi urodznych mniej wiecej w tym czasie. Bez wiekszego znaczenia.

Najwazniejsze aspekty to moim zdaniem koniukcja Chiron-Ksiezyc w opozycji do Marsa i Chiron-MC. Dalej trygon Wenus Slonce i sekstym Wenus Jowisz i MC.

Ale i tak wszystkie te synastrie mozna o kant d..py potluc i nie wiem czy jest sens je analizowac. Gdybym ja swoja synastrie ze swoim facetem analizowala to pewnie nie bylibysmy razem a tak jestesmy 12 lat.

--
    Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
  • 02.09.16, 07:37
    Mhmmm... Faktycznie, masz rację, że Pluton Saturn (i jeszcze któraś) to planety pokoleniowe i nie ma co za bardzo na to patrzeć.

Dzięki za uwagi

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.