Dodaj do ulubionych

Tranzyt Merkurego R przez Merkurego

15.09.16, 13:50
Czym będzie się różnił tranzyt Merkurego w retrogradacji przed natalnego Merkurego od tranzytu Merkurego w ruchu prostym?
Edytor zaawansowany
  • 11.10.16, 21:13
    nic nie rozumiem.
    To "przed" mnie totalnie zmylilo

• 11.10.16, 22:12
    😃 to właśnie był ten Merkury w ruchu wstecznym 😃 a już miałam napisać, że nic się nie wydarzyło.
  • 11.10.16, 23:25
    Mysle ze powinnas poczytac o tym jak dzialaja tranzyty w ogole bo pytanie swiadczy o braku wiedzy na podstawowym poziomie niestety.
    Jak szybko porusza sie Merkury hmm?? W ciagu 88 dni masz przejscie Merkurego przez caly radix przeciez? To moze byc maly tranzyt w tle innego wazniejszego ale nie jest on kluczowy dla wydarzen

W sprawie tranzytow to rozwazamy Planety od Jowisza w gore do planet przede wszystkim szybkich. Pokoleniowymi tranzytami sa Planet od jowisza w gore do planet szybkich ( personalnych).
    A tranzyty planet szybkich do tranzytow planet szybkich to moga byc tylko zapalniki a nie glowne signifikatory znaczen.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.