Dodaj do ulubionych

Czy Jacek Kurski zostanie prezesem TVP - horarne

07.10.16, 16:47
Szanowni Państwo,

Zadałam pytanie horarne: Czy Jacek Kurski zostanie Prezesem TVP?
Trwa proces rekrutacji. To ciekawa okazja, by sprawdzić swoje umiejętności w zakresie astrologii horarnej.

Pytanie zadane: 7 października 2016, godz. 13.58, Warszawa

Zaczęłam od władcy 10 domu, czyli Jacka Kurskiego, który pełni obecnie funkcję prezesa TVP. To on sam = Skorpion, czyli władcą jest Mars. Usadowiony w Koziorożcu, znaku swojej egzaltacji, w 6 st., w pierwszym domu horoskopu horarnego. Jest mocny (egzaltacja)
Jego 10 dom, czyli 4 dom horoskopu horarnego, czyli Byk. Władcą jest Wenus. Usadowiona w 16 stopniach Skorpiona w 10 domu horoskopu horarnego (jest to pierwszy dom dla samego Kurskiego).
Wenus kocha Kurskiego. (może dlatego, że Kurski jest teraz prezesem).
Wenus jest słaba, na wygnaniu. W koniunkcji z Czarnym Księżycem.
Obu planet nie łączą żadne aspekty.
Mars zbliża się do sekstylu z Neptunem a potem koniunkcji z Plutonem (8 stopni różnicy).
Jakieś to wszystko niekonsystentne...
Osobiście nie widzę tu specjalnie szans na reelekcję.
Ale też nie czuję się bardzo mocna w horarnej.
Czy ktoś ma jakieś inne pomysły?

--
New fields of Divine activity now open for me and these fields are white with harvest
Edytor zaawansowany
  • 03.11.16, 21:54
    Witam,

1. Wstaje dopiero 3 - ci stopien Koziorozca , ale pytanie zadane w dniu i godzinie Wenus, zasadne bo horoskop dzienny a wladca troistosci ziemi jest Wenus za dnia.Poza tym wenusjest w d.X wiec i wladca godziny w d. pytania.
    2. Najwazniejszy jest pusty bieg Ksiezyca w. d. XII , a najblizsza kwadratura do Merkurego moze byc utworzona po wyjsciu Ksiezyca ze znaku Strzelca

ERGO: Pusty bieg ksiezyca oznacza ze nic sie nie zmieni w status quo - Kurski byl i bedzie dalej prezesem TVP co pokazuje Mars w Koziorozcu - a Ksiezyc wejdzie w ten znak jednoczesnie aplikujac do Marsa i ASC czyli obecnego domu obecnego prezesa...

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.