Dodaj do ulubionych

dobry dzień na rozmowę o pracę

08.10.16, 12:02
W poniedziałek popołudniu albo we wtorek mam mieć rozmowę z moim szefem odnośnie zmiany moich obowiązków. Chcę przy okazji dostać podwyżkę. Nie do końca wiem jeszcze jaka miałaby być ta moja rola, wiele "szczegółów" wisi w powietrzu. Ja w zasadzie zdecydowałam się odejść z pracy, bo dzisiejsze warunki mi nie odpowiadają. Spojrzałam na swój horoskop i tak: 11.10 Merkury będzie w ścisłej koniunkcji z Jowiszem i oboje będą tranzytować przez koniunkcję Wenus z saturnem. 2 st. Dalej mam natalnego Jowisza na 10 st. Wagi. No i to wszystko pięknie się układa, ale... No właśnie mars będzie w koziorożcu, na 11 st. Koziorożca mam mc, w kwadraturze do tych pięknych aspektów powyżej. W koziorożcu jest tez pluton, z którym mars za parę dni utworzy koniunkcję. Znowu w kwadraturze do mojego stellium w wadze i tranzytującego przez nie Jowisza. Bardzo jestem ciekawa jak to się potoczy. Dodam tylko ze ostatniej koniunkcji Jowisza i Wenus w ogóle nie odczułam, no może poza faktem ze faktycznie bylam w podróży i trochę się udzielałam towarzysko. Nie jest to jednak cos niezwykłego.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.