Dodaj do ulubionych

sekstyl Plutona do nowiu progresywnego

12.10.16, 16:36
Pluton od jakiegos czasu balansujący pomiędzy 4 i 5 domem na władcy horoskopu. To jedno co od jakiegoś czasu męczy bliską mi osobę. Na razie bardziej realizuje się 4 domowo w powiązaniu z funkcjonowaniem internetowym, które przyszparza też trochę problemów (tranzytowany wł. horosk. to Merkury) Ale nie o to chciałam zapytać.
W niedługim czasie pojawia się też układ, którego realizacja jest dla mnie niewiadomą, a nie wydaje mi sie banalna. Chodzi o ten tranzyt Plutona, który dodatkowo będzie oddziaływać na nów progresywny w 7 domu (sekstyl trazytującego Plutona do tego nowiu z wierzchołka domu 5). Nów progresywny w Rybach, w granicy 3 st. od dsc
Wydaje mi się to dość znaczący tranzyt i mam nadzieję, że może zwiastować jakiś przełom w jej życiu, nowy początek - ostatnie lata nie vyły dla niej sielanką. Mam wrażenie, że jest trochę wypalona.
Macie jakieś sugestie co do realizacji takiego trazytu czy też doświadczenia z tego typu tranzytem? Dodam, że będzie się to wiązać też z ostatnim uderzeniem Plutona we wł. H.
Edytor zaawansowany
  • 18.10.16, 09:14
    Chyba jakaś istotna zmiana w relacjach? Przy Plutonie to może wszystko rzeczywiście trzeba zacząć na nowo?
  • 03.11.16, 07:41
    Czy może ostatecznie przynieść to też coś pozytywnego? Myślę o słowach wsparcia. Apikacyjny czas tranzytu i progresji wygląda na bardzo nieprzyjemny...
    Rzeczywiście nadwątleniu ulegają najbardziej trwałe i solidne relacje. Da się coś uratować?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.