Dodaj do ulubionych

horarna - rozmowa o pracę - pusty bieg księżyca

05.11.16, 13:41
Moi Drodzy, nie znam się na horarnej, ale bardzo nurtuje mnie jedno pytanie, nie mogę przez nie spać smile 8.11.2016 o 15.00 mam rozmowę o pracę. Oferta wydaje mi baaardzo interesująca. Naprawdę chciałabym tą pracę dostać. Jeśli chodzi o tranzyty w tym dniu, to: Jowisz koniunkcja Jowisz, Pluton trygon Merkury, Uran trygon Neptun i opozycja Pluton. Saturn kwadratura Merkury. Wenus nie tworzy aspektów do planet urodzeniowych. Przypadkiem odkryłam, że właśnie koło 15.00 Księżyc wejdzie w pusty bieg. Księżyc będzie w kwadraturze do ur. Urana sad będzie tranzytował przez mój 11 dom. I tego pustego biegu się boję, może spróbować przenieść rozmowę na 14.00? Coś innego może mi pomóc?
Edytor zaawansowany
  • 07.11.16, 07:30
    A jakie konkretnie jest Twoje pytanie ? Bo astrologia elekcyjna , a astrologia horarna to nie to samo...
    Mniemam ze chodzi o wynik rozmowy kwalifikacyjnej ?
    Pytanie nalezy zadac scisle , najlepiej na tak lub nie , bo "pusty bieg ksiezyca" nic nie znaczy jesli nie ma zadanego pytania w konkretnej sprawie ....
  • 07.11.16, 20:58
    No to może dwa pytania:
    1. Czy w listopadzie dostanę pracę? (mam już 3 rozmowy, kto wie może jeszcze coś wpadnie)
    2. Czy dostanę pracę w wyniku rozmowy z 8.11?

• 07.11.16, 21:26
    no bez sensu zadałam te pytania.... sad ale spojrzałam na horoskop zrobiony ma moment zadania pytania na godz. 20:58 i ASC wypada na 19' Lwa, zaraz na samym początku i to ponoć to znaczy, że nie da się odpowiedzieć na to pytanie. No, ale jeśli poszlibyśmy dalej to władcą Lwa jest Słońce, Słońce na 15 st. Skorpiona. MC na 4 st. Barana, władca Barana Mars jest na 28 st. Koziorożca, w wywyższeniu. Słońce i Mars nie tworzą aspektów, ale Słońce jest w Skorpionie, a władcą Skorpiona Mars - czy to może oznaczać odp. pozytywną? Mars natomiast tworzy kwadraturę do Urana, który jest w Baranie w X domu. Nie wiem jak to zinterpretować. Słońce tworzy wiele aspektów .. ciężko mi to zinterpretować. Pójdę jutro na rozmowę i zobaczę wink
  • 07.11.16, 23:00
    Sporzadzilem horoskop na ostatni wpis na godz 21:26.

Slonce jako Twoj dyspozytor nie tworzy aspektu z Marsem - recepcja bez wzajemnosci , brak ptolemejskiego aspektu pomiedzy Marsem a Sloncem. Ksiezyc bez aspektow miedzy sygnifikatorami Marsa lub Slonca - ktore jest egzaltowane w Baranie. Regent godzinowy Jowisz jest wladca troistosci ognia w nocy , wiec pytanie bylo zasadne i radykalne.
    Slonce w znaku Skorpiona oznacza ze Tobie praca sie podoba, ale Mars preferuje kandydatow starszych wiekowo od Ciebie z wiekszym doswiadczeniem (Saturn jako wl. VII domu - Twoich konkurentow do stanowiska). Ksiezyc w d.VII to raczej Ty wiesz o tym ze konkurencja moze byc od Ciebie silniejsza...

Wniosek : niestety , wynika z tego ze pracy nie dostaniesz...
  • 08.11.16, 19:27
    Dzięki, po rozmowie też mam niestety takie wrażenie. Odpowiedź mam dostać w ciągu miesiąca (!). A jak byś zinterpretował taką konstelację: ASC Rak, MC w Rybach. Księżyc koniunkcja MC (i też z Neptunem = zbyt marzycielskie, nierealistyczne podejście do pracy?), Jowisz kwadratura ASC. Księżyc i Jowisz nie tworzą ze sobą aspektów. Czy jak sygnifikatory pytającego i sprawy nie tworzą aspektów to odpowiedź jest zawsze negatywna?
    Pytanie, czy w listopadzie dostanę pracę?
    Tuesday, November 8 2016, 07:00:26 PM
    Poznan (Poznan), Poland
  • 08.11.16, 20:30
    Brak aspektow pomiedzy sygnifikatorami glownymi nie jest jeszcze negatywem pytania. Należy uwzglednić recepcję oraz działanie osób trzecich (np. posrednika , agenta , który może znaleźć prace jako head hunter lub np.znajomy).
    W horoskopach pytania o prace przejawia sie to np. jako translacja swiatla sygnifikatorów planetą posredniczaca w sprawie lub tez kolekcja swiatla (ale trzeba sprawdzic dokladnie tzw. refranacje lub abscyscję ewentualnie prohibicję sygnifikatora sprawy).
    Terminy te mozesz przestudiowac chociażby na stronie www.skyscript.co.uk wpisujac hasła do slownika horarnego (strona po angielsku).
    Horarna to troche żmudna praca dla cierpliwych , ale ma swoje żelazne zasady , które są wypracowane na przestrzeni stuleci , więc warte sa studiowania.
    Z reguły Księżyc jako najszybsza planeta daje odpowiedż "kiedy" jesli sygnifikatory główne sa w aspekcie Ptolemejskim. Nigdy sam Księżyc nie należy brać pod uwage jeżeli sygnifikatory główne (lub czasem almuten domu) nie mają ze sobą powiazań poprzez recepcję , siłę domu szybszej planety , siłę domu odbiorcy oraz status planet aktywnych horoskopowo, tzn. czy np. nie ma peregrynacji bo wtedy brak godnosci sygnifikatora daje jej kompletna bezsiłę.

Nie wiem czy rozumiesz , ale to takie trudne objasnić horarną w paru zdaniach. Co do Twojego pytania zadanego dzisiaj na godz 7PM:
    Regent godzinowy (Mars) jest wladcą troistosci wody (wstaje Rak na ASC.) - pytanie jest radykalne horoskopowo.Horoskop wskazuje na to że ok godz 5 po poludniu zakończyla się dzisiejsza rozmowa rekrutacyjna , ale niestety żadne wskazówki nie sugeruja że prace w listopadzie znajdziesz... (tutaj pusty bieg Ksieżyca oraz inne elementy horoskopu wskazują na odpowiedź negatywną, tzn. że nic się nie zmieni w Twoim obecnym statusie osoby bezrobotnej).
  • 09.11.16, 09:48
    Dzięki, niewiele zrozumiałam sad dwie rzeczy się jednak nie zgadzają. Nie jestem bezrobotna. Mam pracę. Chcę ją zmienić na lepszą smile poza tym rozmowa skończyła się około 15.30. Jeśli chodzi o pusty bieg księżyca to "liczy" się on na moment zadania pytania czy zaistnienia zdarzenia?
  • 09.11.16, 10:48
    Jesli chodzi o pusty bieg Ksieżyca to jest to element horoskopu , wiec wskazuje on chwile w momencie pytania. Wskazuje wydarzenia , ktore moga lub nie sie wydarzyc w najblizszym czasie, wiec sluzy on jako narzedzie prognostyczne. Jesli ksiezyc aplikuje aspektem Ptolemejskim to oznacza ze moga nastąpic zmiany, pusty bieg oznacza ze zmian nie bedzie.
    Co do godziny zakonczenia rozmowy , mialem na mysli zamkniecie procesu rekrutacyjnego dla wszystkich kandydatow , tj. wtedy gdy ostatni z nich zostanie wysluchany i zamknieta zostanie procedura naboru. Nie wiem czy bylas przesluchiwana jako ostatnia, ale jesli nie to chodzi o ostatnia osobe , ktora byla na tym spotkaniu.
  • 09.11.16, 10:56
    Zakładałem ze szukasz pracy jako osoba bezrobotna, ale jesli pracujesz to horoskop należy odczytac jako "brak zmian" , a wiec i brak zmiany w dotychczasowym statusie pracy czyli nadal pracujesz tu gdzie jestes....
    Pozdrawiam....
  • 15.11.16, 19:50
    Astrohyacyncie, dzisiaj dostałam ofertę pracy. Nie z tej firmy, gdzie byłam na rozmowie 8.11. Oferty jeszcze nie przejęłam, bo nie jest najlepsza i liczę, że może trafi się coś lepszego.
  • 18.11.16, 21:07
    Witam,
    No widzisz , tzn. ze masz wlasna wole i mozesz wplywac na to co sie stanie. Horoskop nie determinuje zdarzen , ale tylko podpowiada najbardziej prawdopodobny ich bieg.
    A więc jesli tej oferty nie przyjmiesz to nic się nie zmieni...tzn. ze nadal będziesz pracować tu gdzie teraz...
    Masz wolna wole i niech tak zostanie. Swoja droga ciekawe, jak ta dyskusja sie rozwineła. Dziekuje za aktualizację...
  • 01.12.16, 15:56
    Zaraz, chwileczkę, astrologia udzieliła dobrej odpowiedzi, ponieważ:
    1. udzielono dwóch pytań jednocześnie w tym czasie
    2. bardziej precyzyjne było pytanie o tą konkretną rozmowę z 08.11., ponieważ ta rozmowa... zawierała się w pierwszym pytaniu ("trzy rozmowy"). Odpowiedź brzmiała NIE i rzeczywiście stało się NIE. A praca została zdobyta, ale poprzez inną rozmowę, niż ta z 08.11. Czyli najpierw NIE, a później życie dopisało TAK, ale to już była inna historia...

Pozdrawiam!

--
    gwiazdologia.naszeszczescie.pl
  • 01.12.16, 18:27
    Wiesz co, to się jeszcze okaże, bo ta firma z 8.11 zaprosiła mnie do drugiego etapu ( ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu!) i już nawet byłam na tej rozmowie. Zobaczymy... Pozdrawiam wszystkichsmile
  • 02.12.16, 03:41
    Hmm... to ja już nie wiem, jak się do tego racjonalnie odnieść big_grin

--
    gwiazdologia.naszeszczescie.pl
  • 07.12.16, 21:14
    Pytanie zadane 8.11 o godz 19 , czyli ostatnie na jakie podalem odpowiedz dotyczylo miesiaca listopada tylko i wylacznie (bo tak scisle zadalas pytanie o godz 19 / 8.11). W listopadzie pracy nie zmienilas, ergo astrologia horarna udzileila poprawnej odpowiedzi.
    Jesli chodzi o dalsze losy procesu rekrutacyjnego to nalezy zadac ponowne pytanie poniewaz zasadnicze warunki sie zmienily (kwalifikacja do 2-go etapu).
    Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.