Dodaj do ulubionych

2017 Uran-Pluton-Jowisz, i jeszcze Saturn

28.11.16, 21:24
Zastanawialiście się już co przyniesie 2017? Moim zdaniemm będzie taki sobie, a naprawdę dobry będzie dopiero 2018. W 2017 rozluźnia się kwadratura Uran-Pluton, znika napięcie, Uran będzie w opozycji do Jowisza, a ten z stworzy kwadraturę z Plutonem. Jowisz będzie w retrogradacji, od lutego do czerwca (akurat u mnie będzie w te i nazad tranzytował Plutona smile czekam z niecierpliwością). No i mój ulubiony Saturn - w trygonie do Urana (zmiany będą trwałe, przyniosą realne skutki), ale co ważniejsze w grudniu 2017 przechodzi do Koziorożca. W maju 2018 także Uran zmieni znak i wejdzie do Byka. Po koniec 2018 roku aż trzy z powolnych planet będą w znakach ziemskich Uran - Byk, Pluton i Saturn w Koziorożcu, jedynie Jowisz będzie w wodzie tongue_out, ale ziemskie znaki doskonale dogadują sie z wodnymi. Wydaje mi się, że zwłaszcza dla ziemskich znaków to będzie bardzo pomyślny czas.
Edytor zaawansowany
  • 01.12.16, 15:50
    Przepraszam za małą prywatę, ale zjawisko półkrzyża (nieco doczepianego) Jowisz - Uran/Pluton opisałem w kontekście prognozy za 2017 rok: gwiazdologia.naszeszczescie.pl/prognoza-astrologiczna-2017. Osobiście liczę bardziej na ponowne "rozebranie" pewnych kwestii przez Urana, niż dociąganie plutoniczne, zwłaszcza że recepcja Pluton z Koziorożcu/Saturn w Skorpionie, albo kwadratura Uran/Pluton szły bardziej w stronę sankcjonowania sił antyuranicznych, zaś Jowisz w Pannie zachowywał się jak impotent, zwłaszcza w kontekście problemów z uchodźcami.

--
    gwiazdologia.naszeszczescie.pl
  • 01.12.16, 19:50
    Bardzo ciekawy artykuł. Jak widzisz przyszły rok dla UE?
  • 02.12.16, 03:36
    Dobre pytanie. Zastanawiam się tylko, jaki horoskop UE zastosować uncertain

--
    gwiazdologia.naszeszczescie.pl
  • 11.12.16, 12:48
    Do acrux: Artykuł rzeczywiście bardzo ciekawy. Nie bardzo jednak rozumiem co znaczy sformułowanie "Wenus i Mars tworzą ścisłą kwadraturę" w opisie układów 5 października 2017. Jaką kwadraturę i z czym? Wenus i Mars najwyraźniej są w koniunkcji. Chyba, że chodzi o kwadraturę tej koniunkcji do niewymienionego Saturna. Ale ona z kolei nie jest taka bardzo ścisła...
  • 10.03.17, 01:16
    \ z tego ja zalapalam to 5 pazdz 2017 nie mzona brac slubu bo sie zostnie wdowa czy wdowcem ..wyjatkowo fatalny dzien na zawarcie zwiazku
  • 13.03.17, 03:00
    tu sa wazne rzeczy choc nie wszystko rozumiem elmoryah.blogspot.it/2016/01/saturn-antares-i-tron-arymana.html#more

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.