Dodaj do ulubionych

Analiza horoskopu partnerskiego 2 kobiet pomocy!

30.12.16, 14:38
Kilka miesięcy temu znajoma poprosiła mnie o analizę horoskopu partnerskiego. Wszystko byłoby OK gdyby nie to, że dotyczy on dwóch kobiet. Nigdy nie stawiałam takich horoskopów i wydaje mi się, że nie mam w tym odpowiedniego doświadczenia. Liczę na Waszą pomoc bo dziewczyna chyba zadurzyła się po uszy a mnie wydaję się, że mimo wspólnych cech horoskopu i ciekawych aspektów (koniunkcja i trygon Słońce-Księżyc, trygon Słońce-Mars, trygon i kwadratura Wenus-Pluton, koniunkcja Księzyc-Merkury, sekstyl Uran-Uran) nie mają szans na wspólne życie. Daty urodzin 11.11.1984 godz 7:10 w Miliczu, (Długosć 17.271 Szerokość 51.5276) oraz 5.06.1972 okolice Mielca (dł 21.347 szer 50.266) niestety nie znam dokładnej godziny prawdopodobnie okolice 12 w południe.
Opowiadała wręcz magiczne historie na temat wspólnych przypadkowych spotkań. Wyczuwania się na odległość, spotkania przypadkowe itp. Traktowałam to raczej jako wytwór jej zauroczonej wyobraźni, jednak byłam świadkiem ich wspólnego spotkania i to jak lgną do siebie zrobiło niezłe wrażenie. Powietrze wręcz buzowało emocjami ale każda mistrzowsko kontrolowała zachowanie utrzymując dystans i miałam wrażenie, że jeżeli ich kontakt potrwa dłużej to wybuchną z mocą bomby atomowej. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć i jak im pomóc, tym bardziej, że druga kobieta na pewno jest mężatką.
Edytor zaawansowany
  • 01.01.17, 16:20
    Szanowna Pani, w czym jest problem, żyjemy XXI wieku, związki homoseksualne zostały zaakceptowane i już nie jest przedmiotem tabu. Kryzysy w relacjach partnerskich to nie nowość. Nie ma co doszukiwać w horoskopach partnerskich jakiś do nieścisłości. Pozdrawiam
  • 01.01.17, 21:04
    Absolutnie akceptuję jej orientację, bardziej chodziło mi o to czy w związkach homoseksualnych powinnam zwracać uwagę na takie same aspekty i połaczenia jak w kontaktach hetero? Jedno jest pewne, że dziewczyny lgną do siebie (koleżanka pracuje w sklepie odzieżowym w galerii i często spotykają się niby przypadkowo -ich spotkania są naelektryzowane ale bardzo chłodne). Nie mam jeszcze tak super wiedzy, choć od kilku lat przeglądałam wiele artykuły, fora, książki itd. ale mało tam jest informacji na temat partnerstwa tych samych płci, dlatego zdecydowałam się poprosić o pomoc.
  • 02.01.17, 20:07
    Szanowna Pani, polecam książkę, niestety jest napisana w języku angielskim. Polski astrolog nie napisał książkę na temat homoseksualizmu męskiego czy żeńskiego. Pozdrawiam

www.empik.com/homosexuality-in-the-horoscope-heimsoth-karl-guenter,p1115310509,ksiazka-p
  • 03.01.17, 12:48
    Dziękuję ślicznie! Na pewno się zaopatrzę bo temat stał się dla mnie dość interesujący.
    Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.