Dodaj do ulubionych

opozycja słońc i księżyców w synastrii

11.01.17, 10:26
Witajcie, ostatnio moją uwagę zwróciła szalenie dziwna relacja: starszy mężczyzna i młodsza kobieta. Wpadli na siebie któregoś dnia i ich relacja (do dzisiaj oficjalnie tylko przyjacielska) zaczęła się rowijać w tempie ekspresowym. On poważny i zdystansowany, ona trzpiotowata wariatka. Dziś zajrzałam do ich horoskopu porównawczego i zobaczyłam aspekty, jakich nie widziałam jeszcze u żadnej pary.
- opozycja słońc
- opozycja księżyców
Macie doświadczenia z takimi właśnie aspektami w synastrii?
Edytor zaawansowany
  • 15.01.17, 19:15
    ale czego konkretnie dotyczy pytanie o tą Twoją relację z tym starszym gościem ?

--
    I`ve broken into France, I`ve stolen into Spain
    I`ve been thrown out of Italy, and I`ll be thrown out again
    The Dutchmen never liked me much, and Germany the same
    I`ve poisoned half the western world, but it never brought me fame
  • 16.01.17, 11:28
    przeciwienstwa sie dopelniaja?

najgorzej jesli w synastrii nie ma polaczen. Wtedy nie klei sie...
  • 22.01.17, 18:40
    Ja przy analizie synastrii zaczynam wątpić w sens astrologii. Moje doświadczenia są takie, że im lepsza synastria, tym gorsza relacja i to obojętnie, czy partnerska, czy przyjacielska, czy rodzinna.

A może to dlatego, że popełniam błędy interpretacyjne z powodu niedostatecznej znajomości astrologii.

--
    "Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."
    C.G.Jung

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.