12.01.17, 14:50
Chyba fajny tekst mi się napisało na blogu dzisiaj: lwi.bloog.pl/id,358609628,title,Budzet-Schetyna-i-Kaczynski,index.html
Sama jestem zdumiona "co wyszło". a jednak astrologia to jak rentgen, nic się nie ukryje. Na podstawie tego nieszczęsnego budżetu można pojąć o co chodzi z takimi "nowinkami" astrologicznymi jak Czarny Księżyc i Diament, niby abrakadabra (te pojęcia), ale na przykładach już lepiej widać.
Od razu mówię - Czarny Księżyc nie jest "zły", jest nawet bardzo ciekawy. Różnica między nimi to w zasadzie to co wynika z różnicy pomiędzy Księżycem (Czarny Księżyc jest w Raku), a Saturnem (Diament jest w Koziorożcu).
Ale budżet, no właśnie, lata temu kiedy nie miałam pracy i myślałam, żeby się gdzieś na stałe przyjąć, "groziła" mi praca przy budżecie w sejmie, o nie! Nigdy w życiu! Tylko nie to! I naprawdę zmieniłam zawód. Bo to znaczyło - żmudna, trudna, nudna, ciągnąca się w nieskończoność. Ale jest pytanie czy budżet w ogóle można inaczej, czy czasami nie jest to coś takiego, co musi być w taki sposób wypracowywane, dla bezpieczeństwa państwa. Państwo to taka sztuczna dość konstrukcja przecież, chociaż na pewno są granice, itp., ale jest też otoczka prawna, instytucjonalna i budżet ma tam pierwszorzędne miejsce, najważniejsza tak naprawdę ustawa. Niedawno się dowiedziałam, że w XVIII w. Polska miała najgorszy budżet w Europie (pod każdym względem, też wielkości oczywiście), wiadomo jak to się pod koniec XVIII w. skończyło. Chyba lepiej żeby budżet był "Diamentem" chociaż można Schetyny nie lubić, to tutaj ma naprawdę rację (sama ze zdumieniem to przyznaję).

Lwi
--
--------------------
lwi.bloog.pl/
Edytor zaawansowany
  • 23.01.17, 00:03
    Horoskop ustawy budżetowej: 17 stycznia 2017 godz. 0:00 Warszawa.
    Dziwny to horoskop, Jowisz dokładnie na Ascendencie, jakby na pokaz. Władca II domu (wpływy budżetowe) słaby przez znak i kwadraturę do Saturna. Ale Księżyc (ludzie) lubi Słońce (rząd). Księżyc jest na szczycie XII domu i w kwadraturze do Saturna, więc raczej straci z powodu tej ustawy, ale jeszcze tego nie wie.

--
    Wojtek
    www.astrobiznes.pl

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.