Dodaj do ulubionych

jednoczesny tranzyt planet - jak określić ich siłe

15.01.17, 14:28
Moi Mili,
w jednym czasie mój Księżyc i Wenus będą tranzytowane jednocześnie przez dwie planety: Saturna i Urana. I mam teraz zagwozdkę, czy można ocenić, wpływ której planety odczuję silniej?
bo niby Uran trygon Księżyc to aspekt fajna, ale jednocześnie Saturn siądzie na nim koniunkcją - a to raczej ciężki tranzyt. Natomiast Saturn zrobi trygon do Wenus, a Uran koniunkcję.
na co patrzeć, jak to rozkminić? tym bardziej, że Saturn i Uran to raczej gaz i hamulec, stare kontra nowe. Czy Saturn i Uran mogą zadziałać tutaj w imię jednej idei? Ttym bardziej, że wg mnie obydwie planety sa u mnie dość istotne, bo na osiach, Saturn na MC, Uran na AC....
Edytor zaawansowany
  • 15.01.17, 19:00
    i tak najważniejsza jest domifikacja, a potem wszystkie godności. trzeba to sobie po prostu rozpisać w tabelkach, jak sztuka nakazuje, i wyjdzie co będzie.

--
    I`ve broken into France, I`ve stolen into Spain
    I`ve been thrown out of Italy, and I`ll be thrown out again
    The Dutchmen never liked me much, and Germany the same
    I`ve poisoned half the western world, but it never brought me fame
  • 15.01.17, 20:42
    dziękuję z a odpowiedź..mam nadzieję, że ten Saturn przez Księżyc w drugim domu, to nie będzie jakaś wielka nędza. Nic tego nie zapowiada, raczej oszczędna się zrobiłam odkąd wszedł do drugiego domu. Troszkę mnie ten tranzyt stresuje szczerze mówiąc, ale pożyjemy, zobaczymy smile
  • 16.01.17, 03:17
    nie o to chodzi. miejsce tranzytu określa tylko obszar "medium". reszta domów zaangażowanych określa tło przyczynowe i ewentualne efekty. godności określą "moc".

--
    I`ve broken into France, I`ve stolen into Spain
    I`ve been thrown out of Italy, and I`ll be thrown out again
    The Dutchmen never liked me much, and Germany the same
    I`ve poisoned half the western world, but it never brought me fame
  • 16.01.17, 11:18
    >Czy Saturn i Uran mogą zadziałać tutaj w imię jednej idei?

nie nazwalabym tego idea ale rozumiem o co chodzi ci. Odpowiedz jest TAK: kombinacja energetyki tych tranzytow moze objawic sie wydarzeniami w jednej sprawie i dziedzinie.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.