Dodaj do ulubionych

Nie mam już siły,jestem zrozpaczona-prośba o pomoc

18.01.17, 11:59
Jw. Nie mam już siły. Być może brzmi to egzaltowanie, ale ja tak się czuję. Wiem, że w życiu każdego mogą być lepsze i gorsze momenty. Ale w moim jak dotąd były same gorsze, nigdy nie było szczęśliwych chwil-i nie przesadzam. Dobijam 30. Nigdy nic mi się nie udawało i nie udaje. Dotąd myślałam, że to przypadek, moja nieudolność itd. Ale zaczynam zauważać, że tak jest też w sprawach na które nie mam wpływu. Zdrowie, nerwy w rozsypce. Praca, szkoła-przez zdrowie w rozsypce. Ostatnio najbardziej zabolała mnie kwestia miłości. Pomimo mojego wieku, nigdy nie byłam w stałym związku. W ogóle ten temat jest u mnie straszny. Ostatnio poznałam wydawać by się mogło bratnią duszę. Poznaliśmy się przez internet. Zdjęciami był zachwycony, ale w realu widziałam jego rozczarowanie. (Chociaż zdjęcia nie były retuszowane ). Pomimo to, tak dobrze się razem czuliśmy, że chciał to ciągnąć. Ale był szczery ze mną, że nic nie poczuł i przyznał, że na zdjęciach uznał mnie za bardziej atrakcyjną. Ale uwielbia mój umysł. To było jak sztylet w serce. Po tym, mój zapał ostygł, zrezygnowałam na jakiś czas ze spotkań z nim, chciałam się poczuć lepiej-nie chciałam z niego zrezygnować. Powiedział,że rozumie, że mu zależy i poczeka...Aż nagle z dnia na dzień poznał inną, i nasza znajomość się rozpadła...Ja już mam tego dość. Nie wiem co jest ze mną nie tak. To zdarzenie było jak kielichy goryczy, który się przepełnił. Ktoś może powiedzieć głupstwo. Ale ja pierwszy raz coś takiego do kogoś poczułam. Niczego w życiu nie byłam tak pewna jak tego, że On jest tym właściwym. Nie chodziło nawet o wygląd, ale o taką energię. Sama jego obecność działała na mnie jak kompres. A teraz i to straciłam. Nie umiem się jakoś podnieść po tym zdarzeniu, tego za dużo...Za dużo jak dla mnie. Nie wierzę, że w życiu może być tak źle. Mam bardzo pokaleczony Księżyc, Słońce słabowite. W 7 domu Neptun, rani opozycją Wenus i Merkurego. 7 domem rządzi Saturn. W marcu uściśli się tranzyt Pluton w opozycji do mojego Słońca. Wątpię, żeby to przyniosło coś dobrego. Wklejam radix z tranzytem, jeśli ktoś ma jakieś sugestie chętnie je poznam. Z góry dzięki, pozdrawiam.
s29.postimg.org/e0ymdcjuv/tranzyt.png
s27.postimg.org/akjsxbrqb/tr_as.png
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.