Dodaj do ulubionych

Silny Pluton w horoskopie - jak obrócić w dar?

07.02.17, 01:38
Witam serdecznie,

Śledzę wątki od jakiegoś czasu ale moja wiedza jest malutka w porownaniu do wielu komentujących osób. Chciałabym podzielić się wątpliwościami i zwrócić z prośbą o interpretację tego wyjątkowo mocnego obłożenia w moim horoskopie - MC, AC, Słońce koniunkcja - na dokładkę w / z skorpionem - szczególnie w obliczu nadchodzącej kwadratury Plutona do księzyca natalnego.

Świętochłowice, 27.10.1985, 12 południe

Obecnie odczuwałam najbardziej w życiu zawodowym, środowisko korporacyjne idealne do działania róźnych "plutonicznych sił", z ukrycia i manipulacji. Wskutek m.in. straciłam nie tak dawno pracę i na rozdrożu teraz. Związki, z różnych względów wydawały się być zbyt zagażające by w nie wejść. Nadchodzi teraz dodatkowo ta kwadratura. Czy ktoś pojawi się szczególny na horyzoncie w zw z nią? Jestem atrakcyjną osobą a ten Uran i Pluton wysyłają mnie w kosmos daleko od ludzi czuję... czy mam szansę na związek?

Paradoksalnie odczuwane do tej pory skutki więcej zabierały niż dawały akumulacji władzy, prestiżu (jeżeli tak to na chwile, by nagle "zabrać") - czy istnieje jakaś osiągalna do przepracowania przeze mnie dobra manifestacja tej siły? Z interpretacji opisowej archetypów mówi się dużo o leczniczym aspekcie, dużej (szerokiej) sile oddziaływania też, budzenia świadomości innych etc, transformacji otoczenia w imię "wyższego" dobra.

Z pozdrowieniami,
An

Będę wdzięczna za wszelkie komentarze. Jestem, po raz kolejny na rozdrożu zawodowym i kolejny rok sama / samotna. Zastanawiam się, czy jest się czego "chwycić".
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.