Dodaj do ulubionych

Próba zrozumienia lekcji życiowej...

19.06.17, 17:30
Silnie (naprawdę silnie!) przyciągam jednostki nieempatyczne. Co jest tego przyczyną i w jaki sposób mogłabym to przepracować? Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć w czym jest problem?
Byłabym wdzięczna...
16.05.74, Koszalin, godz. 9.05 rano.
Edytor zaawansowany
  • 19.06.17, 20:21
    Witam, Eris w koniunkcji do Wenus i Medium Coeli-niektóre osoby nie będą potrafiły uwolnić się od twojego wdzięku i charyzmy, ponieważ w niewytłumaczalny sposób są zmuszone by ulec Tobie( czy to będą ludzie empatyczni czy nie). Po prostu bądź wstrętna i niesympatyczna, a oni zostawią ci w spokoju. Zadanie karmiczne, jeśli oni nie są empatyczni to prostu omijaj. Nie próbuj ich zrozumieć bo jest im dobrze. Pozdrawiam Gandalf
  • 19.06.17, 20:42
    Ha, ha, ha... ha Dzięki, Gandalf.
  • 20.06.17, 11:43
    Zaintrygowałeś mnie bardzo tą Eris (dopiero stawiam pierwsze kroki, ale już widzę, że chyba przepadnę.. wink i na jakimś forum ang. wyczytałam wczoraj, że jest to trochę jak energia komara smile Uśmiałam się, ale muszę się z tym zgodzić w 100%, przynajmniej w moim przypadku tak jest. Odkąd pamiętam, to takie mini "rebelie" na forach duchowych i pro-eco to moja specjalność. Narcystyczni guru działają na mnie jak płachta na byka.. Próbowałam nawet nad tym pracować, ale to jest takie silne wink No już teraz przynajmniej wiem o co chodzi.. Niesamowita jest ta astrologia..
  • 20.06.17, 20:24
    Witam, jeśli Pani chce wiedzieć na temat Eris może Pani kupić opisy interpretacyjne dla pani u pana Chwiszczuka. Nadal pracuję nad Eris. Dziękuje. Pozdrawiam serdecznie Gandalf
  • 21.06.17, 00:18
    Bardzo dziękuję, Gandalf
    PS Na forum z "komarem" jako przykład energii "erisowej" podano Steve Urkel:
    www.youtube.com/watch?v=oiljoS4ChOk smile)
  • 21.06.17, 19:27
    W porządku, proszę zgłębiać wiedzę o Eris. Czy Pani mieszka w Polsce czy w Anglii? Pozdrawiam Gandalf
  • 21.06.17, 23:16
    Mieszkam w Szwajcarii. A czemu?
  • 22.06.17, 22:15
    Witam, jeśli Pani zmieniła miejsce zamieszkania na stałe to może wyglądać inaczej horoskop to się nazywa relokacja, inaczej jest zagranicą, to jakby przesuwają wierzchołki domy astrologiczne. Koniunkcja Wenus a Eris- Polska-Pani ma Medium Coeli, a w Szwajcarii to już jest w dziesiątym domu. W Polsce jest Pani aktywniejsza (Eris -to wewnętrzny prowokator w niesłusznej sprawie), natomiast w Szwajcarii inaczej manifestuje. Ale jeszcze chciałbym dodać, że na miejscu, czyli w Szwajcarii Pani ma wyjątkowy aspekt Orcus na Ascendencie-to nie wygląda ciekawe, nie chciałbym na forum to napisać. Proszę poszukać na stronie internetowej co taki Orcus, astrology Orcus. Pozdrawiam serdecznie Gandalf
  • 23.06.17, 14:53
    Jestem niezmiernie Panu wdzięczna za powyższy wpis.. Trochę mnie zszokował.. Potrzebuję teraz pewnie paru dni, żeby temat podrążyć i przemyśleć.. Koniunkcja z Eris jest dla mnie bardzo ważna bez dwóch zdań.
    PS Zajmuję się Pan astrologią profesjonalnie? Jakiś consulting na sieci?
    Bardzo dziękuję.
  • 23.06.17, 17:36
    Witam, nie mam dyplomu astrologicznego, po prostu lubię dużo myśleć. Pozdrawiam serdecznie Gandalf
  • 23.06.17, 21:01
    Szacun.
    Pzdr.
  • 24.06.17, 14:52
    czym się objawia to "przyciąganie jednostek nieempatycznych" ?

jeśli jest poczucie krzywdy, że ludzie nie odwdzięczają się w odpowiedni sposób za "zasługi", to być może same zasługi, czy pomoc, były nieproszone.

także "pomoc" mająca w tle wymaganie wdzięczności, jak np. żebracy rozdający badziewne rękodzieło czy kwiatki, przed proszeniem o datki - nie jest szczera, i mile widziana i nie spotyka się raczej z empatią, bo w tle ma manipulację.

to już lepiej otwarcie prowadzić transakcje, a pomagając, nigdy nie oczekiwać wdzięczności, bo to zatruwa intencje pomocy.

--
    I`ve broken into France, I`ve stolen into Spain
    I`ve been thrown out of Italy, and I`ll be thrown out again
    The Dutchmen never liked me much, and Germany the same
    I`ve poisoned half the western world, but it never brought me fame
  • 25.06.17, 17:58
    >czym się objawia to "przyciąganie jednostek nieempatycznych" ?
    Pojawiają się nowi ludzie w moim życiu i widzę, że z empatią u nich krucho...
    Ja już mam świadomość, że zawsze to jest kwestia karmy kto nam staje na drodze... Nie zawsze jednak "w lot łapię" nową lekcję.. Chciałabym czasami proces nauki "wygładzić/złagodzić/przyspieszyć". Do tej pory pomagała mi numerologia i gematria, ale teraz mnie ciągnie w kierunku astrologii...

• 27.06.17, 16:50
    unikanie odpowiedzi.

co to znaczy, że "się pojawiają" ? chyba nie spadają z nieba, kontakt ma jakieś tło, coś/ktoś go inicjuje.

tak samo - co to znaczy "z empatią krucho". ?

w życiu jeden lubi pierogi, a inny schabowego, co wcale nie znaczy, że jeden ma gorszą "empatię".

brakuje opisu, co to jest ta empatia i jak się ten "brak" objawia.

jeśli faktycznie zajmujesz się numerologią, gematrią i astrologią, to doskonale wiesz, że "wrażliwość" jest bardzo względnym pojęciem.

--
    I`ve broken into France, I`ve stolen into Spain
    I`ve been thrown out of Italy, and I`ll be thrown out again
    The Dutchmen never liked me much, and Germany the same
    I`ve poisoned half the western world, but it never brought me fame
  • 29.06.17, 10:11
    Eee... Chyba trochę chcesz powampirzyć energetycznie jak na mój gust...
    Pzdr
  • 28.06.17, 22:56
    Czy naprawde ktokolwiek ogladal twoj horoskop dokladnie? Przeciez to oczywiste i jak ta lala wymalowane:

Jowisz Ksiezyc w Rybach w VIII domu na szczycie polkrzyza z jednej strony Neptuna w V domu a z drugiej strony Merkurego w XI domu.
    Nadwrazliwosc niesamowicie wyolbrzymiona nie idzie w harmoni z logika ( Merkury) i poczuciem rzeczywistosci ( Neptun), Ten Neptun to ma ZEROWA opozycje z Merkurym co nie daje prawidlowej oceny realiow i co rzeczywiste a co urojone.

Masz tam w 12 domu Saturna i Marsa co tez nie czyni cie najbardziej przebojowa czy krytycznie patrzaca osoba a moze przynosic niestety ukrytych wrogow. Poza SLoncem nie ma znakow ziemskich obsadzonych

Moim zdaniem jednak sporo wyolbrzymiasz. Masz silnie zaakcentowanego Raka i Ryby co daje spora wrazliwosc ale niekoniecznie i u Ciebie az empatie. Przemysl czy to czasem nie jest tak ze ty chcesz otrzymywac przejawy empatii, ale czy ty chcesz dawac swoja empatie komus. A moze to jest tak ze za bardzo jestes skupiona na lizaniu wlasnej "rany" w roznych relacjach, bo choc zraniona sie czujesz to ten "dramat" 8 domowej rany jednak jest czyms bez czego nie potrafisz funkcjonowac? Ten 8 dom opowiada nieco operowy dramat pelen egzaltowanych emocji i wieczna choroba pt poczucie bycia ofiara.
    Mysle ze pomoglaby ci medytacja, wyciszanie, Wartosci Panny - spokojnie powoli, w wywazony sposob bez wzlotow i upadkow. Przyciagasz takich ludzi bo podswiadomie potrzebujesz emocji namietnosci i dramatu. Nie interesuja cie ( podswiadomie) ci ktorzy ci tego nie dadza.

• 29.06.17, 10:09
    Dziękuję. Jarek Gronert mi we wtorek zrobił horoskop - 3h... Empatię mam bardzo dużą (i jeszcze ma rosnąć do 2019!).
    Jestem numerologiczną 33 - tu możesz sobie poczytać o numerogicznej 33- numerologia-partnerska.blogspot.com/2014/10/numerologia-33-liczba-mistrzowska.html
  • 29.06.17, 14:51
    Speedy. Empatia to cos z czym sie czlowiek rodzi czyli stan zerojedynkowy. Albo to masz albo nie, to cecha osobnicza. Do 2019 bedziesz miec szereg doswiadczen zyciowych podobnej natury jak dotychczas czyli stawianie czola ludziom o odmiennej naturze.

O empatii opowiada nam Neptun jak i znaki wodne. U Ciebie Neptun i Ksiezyc w Rybach nie sa w harmonijnym aspekcie. Zwaz ze masz Neptuna wladce Ryb w kwadracie do Ksiezyca. Nie oznacza to tez zaraz braku empatii, ale mowi o pewnej dysharmonii w tej kwestii ktora masz w sobie. Pamietaj pewien Paradoks: Czlowiek prawdziwie empatyczny zrozumie brak takowej empatii u kogos innego, nie bedzie z tego powodu dramatyzowal czy bolal ale uzna to za pewien brak, albo i kalectwo.

Ten aspekt Wladcy Ryb do Planety w Rybach jest bardzo wazny.

Sytuacje troche ratuje Mars w 12 domu w harmonijnym acz podkreslajacym namietnosc aspekcie do Ksiezyca w Rybach w 8ym i to moze dawac ci dodatkowo glebokie seksualne przezycia wrecz na pograniczu duchowym. Tantra bylaby dobra

Poza tym jesli masz watpliwosci to zapytaj Jarka o tesc mojej wypowiedzi.

Ja zamuje sie tez numerologia. Niemniej nie w formie dosc prostej gdzie kazda 11 i 22 czy 33 to mistrz urodzony. Wiezienia sa pelne 33 tez bo sa to silne 6tki ktore przepracowywuja temat plemienno rodzinny.
    (Ale serio bron boze tego zdania o wiezieniach nie bierz do siebie, bo to tutaj bez zwiazku i ... to tylko przyklad aby uzmyslowic sobie ze 33jek 11 i 22 jest wiecej niz mistrzow na swiecie.)
    33 to nie lekki chleb bo to bardzo trudne lekcji 6tki

No i najwazniejsze... kto tak faktycznie jest 33. Nie jest to kazda osoba ktorej liczby dnia miesiaca i roku skladaja sie na 33. Ludzie licza to po prostu blednie.To duzo rzadsze zjawisko wg profesjonalnej numerologii. I tak w 1974r nie urodzil sie nikt z 33 jako liczba mistrzowska:

The fact that the 33 is extra-ordinary demanding and rare can be seen symbolically in the methods of calculation. For example, a 33 Life Path can happen only when each of the 3 units of the birth date (month/year/day) add to 11. Or when the year adds to 22 (in the 20th century there are only 7 years that add to 22: 1939, 48, 57, 66, 75, 84, and 93) and the month and day of birth combined total is 11. And finally, when the birth day is 22 and the month and year of birth total 11.

www.decoz.com/numerology-master-numbers.htm
  • 29.06.17, 10:13
    Właśnie Jarek mi zwrócił uwagę, że budzę niezłe emocje... Albo bardzo pozytywne, albo bardzo negatywne.. Jak widać, to się dzieje ;0
  • 29.06.17, 14:59
    nie. ty tak to widzisz bo to przyklad nadwrazliwosci w interpretacji.

Jest roznica u ciebie spora miedzy tym 1. co faktycznie ludzie sadza 2. co tobie sie wydaje (Neptun opp Merkury)

Jestes dla mnie wirtualnym czlowiekiem ktoremu staram sie cos wyjasnic, a nie tylko kadzic, bo to nic nie wniesie do zmian w zyciu. Ja nie pomagam komplementami. Ja pomagam starajac sie zwrocic uwage na klucz. Kluczem sa wartosci ziemskich znakow u ciebie. Wysuniecie uwagi nieco w srodek siebie z nadmiernego wczuwania sie na zewnatrz w hipotetyczne opinie innych.
    U ciebie sila jest ten ladny trygon Marsa do Ksiezyca przede wszystkim. Wykorzystaj to w wspierajac innych dzialaniem/akcja itd. Praca na wolontariacie np w osrodku dla osob starszych, z dziecmi ( tutaj to tylko przyklady bo byloby wiecej ich, ale w tym bylabys swietna)
    Nie zywie zadnych niezlych pozytywnych ani negatywnych emocji do Ciebie. Nie znam czlowieka przeciez. to wirtualny swiat tylko
  • 29.06.17, 15:32
    >co faktycznie ludzie sadza 2. co tobie sie wydaje (Neptun opp Merkury)
    Bardzo Ci polecam:
    astroarena12.blogspot.com/2015/04/mercury-neptune-aspects-visionary.html
    Jak wrócę z weekendu napiszę więcej, jeżeli chodzi o numerologię (internet niestety każdą bzdurę przyjmnie) - autorytety obecne na rynku polskim to obecnie p. Wilda-Kowalska (byłam nawet na kursie) i chyba jeszcze p. Łukiewska ("następczyni" p. Donki). Dla nich jestem 33. Że dużo 33 w więzieniach? (btw strasznie czarno wszystko widzisz..) Odpowiedź jest w gematrii - w ich gematrikonie i nousie.. Innymi słowy to są negatywne 33.. Mi z gematrii wychodzi końcowo pozytyw.., ale wszyscy mamy coś na tym padole do przepracowania... Po to tu jesteśmy smile
  • 29.06.17, 16:01
    to co wkleilas to jest ogolne taka astrologia dla ludzi bez pojecia. inaczej dziala opozycja, inaczej koniunkcja inaczej trygon, inaczej sekstyl inaczej kwadrat.
    Naprawde zrozum ze ktos kto ma trygon ma zupelnie inna historie niz osoba z kwadratem czy opozycja

Ja tez mam rozne kwadraty i nie bede sobie wlewac jakich samych pozytywnych realizacji

Z Helena jestem polaczona na facebooku i bylam na jej kursie numerologii w 1993 roku w Rogach. W tamtych czasach na rozne kursy czlowiek jezdzil

>Że dużo 33 w więzieniach? (btw strasznie czarno wszystko widzisz..)

dlaczego czarno? chodzi o "bliskosc" Mase 6tek i 33 masz tez na statkach marynarskich. Wszedzie tam gdzie ludzie przebywac musza razem. To bardzo rodzinne osoby.

>Innymi słowy to są negatywne 33..

tak o tym mowilam. Ze 33 to nie tylko ah i oh ale ma realizacje i pozytywna i negatywna. I nie, nie mowilam w twoim kontekscie o negatywnej. Tylko ogolne, ze nie kazde 33 to zaraz mistrz i bog wie co. 33 to liczba bardzo zwyklych ludzi czasem,

Nigdy bym nie nazwala cie negatywna postacia. Emocjonalna, dramatyczna, ale nie negatywna
    Ja nie rozumiem w gole jakiegos "wychodzenia koncowo pozytywnie". Numerologia i astrologia nie mowia o pozytywie czy negatywie, Mowia o trendach i duchu czasu. Ten sam horoskop moga miec zupelnie inni ludzie i realizacje sa inne pomimo pewnego wspolnego motywu. To sie nazywa zagadnienie blizniat astrologicznych.
    To co pozytywne i negatywne nam sie wydaje to najczesciej ludzka intrepretacja na podstawie bolesnych emocji, a obiektywnie zadna lekcja nie dzieje sie bez przyczyny. I nie chodzi tu tez o jakas kare i zaplate, tylko zwyczajnie o to co na jakims tam poziomie nieswiadomym chcemy doswiadczyc na sciezce rozwojowej. To moze byc zupelnie odmienne od tego co mamy we swiadomosci.

• 29.06.17, 16:08
    Numerologicznie jestes w trzecim szczycie (CZWORKA) do 2022 roku czyli swoich 48mych urodzin. No i zobacz to sa te wartosci w astrologii Panny czyli spokoj, precyzja dokladnosc. Doswiadczasz czego doswiadczasz by jakis dystans wypracowac
    Po 48tych urodzinach wszystko sie zmieni i dominujaca bedzie OSEMKA
  • 02.07.17, 17:53
    Ja jestem tak BTW od dłuższego czasu na surowej diecie.. i wydaje mi się, że dzięki temu dobrze funkcjonuję...
  • 02.07.17, 17:51
    O.K. smile
  • 29.06.17, 13:02
    >Przyciagasz takich ludzi bo podswiadomie potrzebujesz emocji namietnosci i dramatu. Nie interesuja cie ( podswiadomie) ci >ktorzy ci tego nie dadza.
    Mam Eris w MC - to się klei.
  • 29.06.17, 14:53
    Nie bardzo rozumiem co Eris na MC mialaby z tym wspolnego. Punkt MC opowiada o twojej aspiracji zawodowej. Pomijajac to. Dzialania Eris ze wzgledu na powolnosc tej planety jeszcze dlugo nie beda zanalizowane. Duzo krotszy obieg Plutona uswiadamial sie bardzo dlugo astrologom.
  • 02.07.17, 18:04
    Wyczuwam ją intuicyjnie wink Bardzo mi się podoba przyrównanie Eris do komara... Ktoś kiedyś (nie pamiętam kto) nazwał komara żywą igłą akupunktury, a im większa destrukcja środowiska, tym więcej tych owadów przyrodzie..
    Tak w ogóle dzięki Princewhitewolf za cenne wskazówki...
  • 06.07.17, 12:41
    @princesswhitewolf,

chciałabyś w wolnej chwili rzucić okiem na mój horoskop //oczywiście jeśli masz nadmiar czasusmile/, tak jak w wypadku speedy_gonzo, czy coś się rzuca w oczy, czy gdzieś widoczne jest pole do pracy. jeśli tak, theli.ja@wp.pl - albo założę wątek.pozdrawiam
  • 06.07.17, 15:21
    napisz do mnie dane na email gazetowy i daj mi pare dni bo wiecej czasu mam w weekendy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.