Dodaj do ulubionych

6 planet w tym samym znaku w horoskopie

28.09.17, 03:31
Witam

Mam dwa pytania odnośnie mojego horoskopu. Jestem ciekawa opinii osób z większą wiedzą astrologiczną, niż ja i umiejących bezstronnie na to spojrzeć. Byłabym bardzo wdzięczna, jeśli ktoś mógłby poświęcić kilka minut.

Mój horoskop:
oi67.tinypic.com/1zd8w6.jpg

1.
Zwaliła mi się w ostatnich latach na głowę ogromna ilość problemów we wszystkich sferach życia. Było to jak efekt domina - jeden problem pociągał za sobą kilka poważniejszych, aż w pewnym momencie całkowicie zwaliło mnie z nóg. Początek problemów - jesień 2012. W późnym 2016 sytuacja zaczęła się stabilizować (niekoniecznie polepszać).

Widzicie jakieś potencjalne przyczyny wyjaśniające tę nagłą tendencję spadkową? Można by to powiązać z tranzytem Saturna przez ASC i stellium w strzelcu? Kiedy mogę spodziewać się jakiejś poprawy? Warto robić sobie jakieś nadzieje w związku z Jowiszem w Skorpionie (październik) i Saturnem w Koziorożcu (grudzień)?

2.
Jestem studentką. Od dziecka ciągnęło mnie w kierunku zawodów medycznych i radziłam sobie świetnie w szkole, ale wobec problemów z ostatnich lat nie miałam możliwości pójścia na takie studia i wylądowałam na czymś innym. Ostatnio sytuacja się stabilizuje i zaczęłam rozważać zmianę kierunku w 2018.

Czy faktycznie widać u mnie jakieś predyspozycje do wykonywania zawodów medycznych (najchętniej lekarz/chirurg), czy po prostu to ja sobie coś ubzdurałam? Warto sobie zawracać głowę? Aktualnie jestem na kierunku humanistycznym, którego nie cierpię.

Edytor zaawansowany
  • 28.09.17, 03:46
    Może dodam od razu tutaj, żeby w przyszłości nie zaśmiecać forum podobnymi wątkami: Jak rysują się u mnie prospekty na małżeństwo? Jeśli optymistycznie, to kiedy mogłoby to potencjalnie nastąpić (jaki typ partnera)?
  • 28.09.17, 13:41
    1. Saturn przez ASC ma znaczenie, ale moim zdaniem tło do tego Saturna, nawał różnych zdarzeń, niekoniecznie przyjemnych, to raczej tranzyt Plutona przez Koziorożca i Urana przez Barana. Te planety od kilku lat tworzą ze sobą mniej lub bardziej ścisłą kwadraturę. Obie zmuszają do zmian, transformacji. U Ciebie Koziorożec to 2 dom, dom wartości, nie tylko materialnych, ale przede wszystkim twojego poczucia własnej wartości, kontaktu ze samym sobą, wartości jakie wyznajesz w życiu. Do tego Saturn w 1 domu zmusza do pracy nad sobą, potęguje różne lęki. Te tranzyty coś weryfikują, np. twoje wyobrażenia na temat życia, tego, co ważne, z co nie, jaka jest Twoja rola w życiu. Uran tworzy trygony do Planet osobistych w strzelcu. Zwróć uwagę na to co się działo w pod koniec 2011 (Uran trygon Słońce - powinien to być dość przyjemny czas, gdzie jakieś zmiany zostaną zapoczątkowane). Potem Twoje Słońce zostało zaatakowane kwadraturą przez Neptuna. Upadek złudzeń? Werifikacja założeń? Ten Neptun cały czas tworzy kwadratury do planet w Strzelcu. Z jednej strony coś zmusza cię do zmiany, z drugiej musisz uważać na jakieś iluzje, złudzenia, oszustwa. Neptun sprowadza "mgłę na mózg" - człowiekowi trudno trzeźwo myśleć, właściwie ocenić sytuację. I nawet jeśli teraz odczuwasz jakąś stabilizację, to jeszcze nie koniec, bo temat powróci ok. 2023 (kwadrat do Wenus i Marsa). Ale to będzie już inny czas.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.