Dodaj do ulubionych

Silne aspekty Plutona i Lilith w synastrii

17.10.17, 23:22
Czy silne aspekty Plutona i Lilith w h. Porównawczym mogą oznaczać związek karmiczny? Wiem że nie każdy wierzy w poprzednie wcielenia itd ale jeśli ktoś z Was ma cos do powiedzenia na ten temat to proszę o komentarz smile oprócz tego występują aspekty węzłów księżycowych oby dwóch osób do świateł (koniunkcje). Z ważniejszych aspektów jest też ścisła koniunkcja księżycow. Czy to ona może być przyczyną tego ze czujemy się jakbyśmy sie znali całe życie?
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 18.10.17, 23:59
    silne aspekty Plutona i Lilith do czego ?
    jak do siebie to olać, szum informacyjny.

"czujemy się jakbyśmy sie znali całe życie" - to ścisła koniunkcja Księżyców już do tego nie wystarczy ? 0_o

--
    I`ve broken into France, I`ve stolen into Spain
    I`ve been thrown out of Italy, and I`ll be thrown out again
    The Dutchmen never liked me much, and Germany the same
    I`ve poisoned half the western world, but it never brought me fame
  • 19.10.17, 18:16
    Mój pluton na jego słońcu, jego pluton w kwadracie do mojego księżyca, nasze lilith w ścisłej opozycji do siebie i jeszcze jego w opozycji do mojego słońca. Ale mamy też wiele innych aspektów..
    Aarvedui powiesz coś więcej o tej koniunkcji księżyców? w internecie nie ma za wiele infomacji..

Wkleję nasz porównawczy. Jakby ktoś miał ochotę zerknąć to będę wdzięczna

zapodaj.net/350a83cc09f0d.jpg.html
    aspekty:
    zapodaj.net/f7d550e618243.png.html
  • 25.10.17, 20:29
    Ja bym sprobowala, a moglabys zrobic ten horoskop w astro.com? Bedzie mi o niebo latwiej
  • 26.10.17, 14:44
    zytkoff, już wklejam. Z góry wielkie dzięki wink

www.astro.com/cgi/chart.cgi?gm=a1&nhor=1&nho2=2&btyp=66&mth=gw&sday=26&smon=10&syr=2017&rs=0

mam nadzieje, że będzie działał ten link, nie znam się na tej stronce.
  • 27.10.17, 11:21
    Hmmm niestety przekierowuje na moj astro profil uncertain zapisz moze ten kosmogram na dysku i zgraj, tak jak wczesniej, na zapodaj.net smile wtedy powinno dzialac
  • 27.10.17, 12:31
    zapodaj.net/a0f843f6aa527.png.html

Proszę wink
  • 28.10.17, 23:41
    A gdzie drugi Asc?
    Swoją drogą ja tu żadnej karmy nie widzę ( no i chwała za to, tobie panie). Ładna synastria, powiedziałabym, że nawet " słabawa". Saturny mało aktywne. Pluton do Słońca to żadna karma, jeśli inne aspekty nie potwierdzają. No a aspekty Lilith? Po prostu zwykła chuć i tyle. Chemia i hormony.
    A w zasadzie to nie rozumię że ludzie tak chcą tę karmę mieć w synastrii, chociaż to udręka i orka na ugorze.
  • 29.10.17, 13:11
    donbas, to ja zapytam inaczej. Jakie aspekty w takim razie mogłyby wskazywać na karmę w synastrii? Ten Saturn silny?
    A co z węzłami księżycowymi?
  • 29.10.17, 17:28
    proszę, proszę, jasmina.0 jednak żyje.

nic dziwnego, że karma tak nieładnie pachnie, wszakże to zobowiązania, których niektórzy ludzie wolą unikać.
    na przykład zmieniając nick na forum

--
  • 29.10.17, 21:55
    Akurat niektórzy nie zmienili nicka DLATEGO. Jednak żyję mimo wszystko a Ty w szczególności powinieneś to rozumieć. No cyba że asc Strzelce mają inny oglad. A o tym o czym piszesz doskonale pamiętam i nie bój się bo na pewno zostanie to załatwione zawsze lepiej późno niż wcale prawda?
  • 03.11.17, 15:05
    No to tak:w sumie to nie widzę np. połączeń z władcami ascendentów i descendentów ani powalających połączeń z Marsem czy stabilizującym Saturnem, no ale: koniunkcja Księżyców jako bardzo osobistych planet jest bardzo przyciągająca (podobne odczuwanie), nie wiem, czy u Was może to czuć, ale z tego, co widzę, to trygony ascendentów mogą mieć też znaczenie (ten sam żywioł, najogólniej rzecz biorąc podobnie idziecie przez świat), Merkury na jego ascendencie może mieć znaczenie, zważając na to, że masz descendent w znaku powietrza, węzeł księżycowy w koniunkcji ze Słońcem jest istotny, jedna osoba może się uczyć od drugiej, trygon Merkurego do ascendentu - dobre porozumiewanie się, fajne rozmowy. Pisałam to w trybie przypuszczającym, bo nie znam Was i głupio mi tak wydawać osądy uncertain Zerknij może jeszcze na progresje porównawcze smile
  • 29.10.17, 17:33
    no jest koniunkcja księżyców (o której JEST bardzo dużo w internecie i książkach) , jest koniunkcja pluton-słońce - wszystko ścisłe

do tego dość ścisły wielki trygon wodny się robi, co ważne z choć jedną planetą osobistą - o tym też warto sobie poczytać.

--
  • 29.10.17, 18:12
    Aarvedui, nie wiem o co Ci chodzi z tą jasmina, ja na tym forum jestem od ładnych paru lat kiedy ona jeszcze tu zaglądała. Ale ok, potraktuje to jako żarcik wink

Ta koniunkcje księżycow miałam tez z innym facetem więc chyba mniej więcej wiem jak to działa, takie porozumienie dusz.
    Ja tu tego Plutona mocno odczuwam, bo jest jakiś "przymus" żeby się kontaktować, spotykać chociaż okoliczności nam nie sprzyjają, nie potrafimy tego skończyć albo chociaż od siebie odpocząć chociaż teoretycznie powinniśmy. Myślę że jego pluton w kwadracie do mojego I JEGO księżyca też nie jest tu bez znaczenia.
    Chciałam jeszcze zapytać czy można określić z synastrii jakie są szanse żeby byl z tego związek?
    Czy brak silnych wpływów Saturna nie wróży ze to mogłoby być coś na stałe?
  • 30.10.17, 17:37
    no i nadal zagląda, tylko zmieniła sobie nick z różnych względów i udawała, że jej nie ma, nie odbiera poczty i w ogóle nikt taki nie istniał ;>

pytanie "jakie szanse" nie jest tematem synastrii, tematem synastrii jest analiza relacji, mimo wszystko daleko mi do religii astralnej i nie traktuję astrologii jako czegoś deterministycznego - stąd miejsce na wolną wolę tongue_out

co będzie - cóż, każdy człowiek oczekuje innej proporcji pomiędzy stymulacją a stabilizacją, i innego rodzaju tych rzeczy.
    ludziom zmienia się to w czasie.
    to by wypadało sprawdzić, no i potem - czy synastria pokazuje odpowiednie zgranie potrzeb.

nie tylko Saturn pokazuje stabilizację - to jest raczej symbol stabilizacji wynikającej ze zobowiązania i odpowiedzialności (łagodnej lub opresyjnej) i jej akceptowania lub nie.
    są i inne konfiguracje stabilizujące.

--
  • 03.11.17, 01:10
    A jak interpretować aspekty węzłów księżycowych? Wydaje mi się ze w tym przypadku mają jakieś znaczenie bo mój jest w koniunkcji z jego słońcem a jego w koniunkcji z naszymi księżycami..
    Podobno węzły właśnie odpowiadają za karmę
  • 03.11.17, 18:04
    no to napisz, jak to interpretujesz, to podyskutujemy.

no i jak definiujesz "karmę".

trochę samodzielności smile

--
  • 28.11.17, 16:48
    Sama już nie wiem...
    Skoro węzły w horoskopie oznaczają przeszłe wcielenia i to co z nich wynieslismy to może tam gdzie ktoś trafia nam swoimi planetami trzeba coś z tą osobą przerobić...
    Tylko zastanawiam się czy to rzeczywiście są dusze które znamy z poprzednich żyć. Teraz sobie myślę że wcześniej sobie coś wmiawialam a to po prostu zwyczajna silna chemia która sprawia że człowiek dziwnie się czuje i chce wierzyć że to znajomosc karmiczna.
    Ciężki temat, bo nie ma pewności czy ta 'karma' na 100% istnieje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.