Dodaj do ulubionych

Merkury i Wenus w tym samym miejscu

08.11.17, 18:53
Witam
Mam do Was pytanie-podczytalam trochę o koniunkcji Mars i Wenus, ale co może oznaczać takie ustawienie (Mars i Venus w tym samym stopniu, rożnica 5stopni)
Bede wdzieczna za spojrzenie na moj wykres
Mam też 2 pytanie czy wg Was na podstawie tego wykresu można stwierdzić,że czeka mnie rozwód? Chyba właśnie przed taką decyzją stoję-stąd pytanie...
<a href=https://zapodaj.net/b6b2a8dea6cd2.png.html>moj.png</a>
Edytor zaawansowany
  • cmonali 08.11.17, 18:54
    zapodaj.net/b6b2a8dea6cd2.png.html</a>
https://zapodaj.net/b6b2a8dea6cd2.png.html

nie mogę wkleic obrazka-link dziala
  • moongirl11 09.11.17, 16:26
    Takim "rozwodowym" aspektem w Twoim horoskopie jest na pewno uran na descendencie. Jednak sam uran jeszcze o wszystkim nie przesądza wg mnie.
  • cytryna76 10.11.17, 20:35
    Po pierwsze ja widzę koniunkcję MERKUREGO do Wenus. Jest ona faktycznie bardzo ścisła, odległość planet od siebie wynosi zaledwie 5 MINUT. Nim ściślejsza koniunkcja, tym bardziej intensywnie dwa wymiary Twojej osobowości symbolizowane przez te planety oddziałują na siebie na wzajem - można wręcz powiedzieć, że idą ręka w rękę i zawsze trzymają się razem, do tego stopnia że trudno jest im działać samodzielnie. Merkury to m.in. sposób analizowania świata i komunikowania się z innymi, zaś Wenus to podejście do relacji z ludźmi, kontakty towarzyskie i związki.
    Co zaś to kwestii rozwodu - masz teraz tranzyt Saturna przez 7 dom, a to sprzyja bardzo trzeźwemu i krytycznemu spojrzeniu na związek. Jeśli bilans jest niekorzystny, może to prowadzić do myślenia o rozwodzie, ale samo w sobie nie przesądza, czy to rozwodu dojdzie, bo tranzyty Saturna same w sobie niczego nie powodują, a jedynie pokazują, gdzie jest problem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.