Dodaj do ulubionych

Tranzyt wezla ksiezycowego przez Vertex

28.11.17, 17:18
Czy jest sens interpretowac taki aspekt, zważywszy na to, ze sa to matematycznie wyliczone punkty?
Edytor zaawansowany
  • 29.11.17, 10:13
    W ogóle nie biorę tego pod uwagę. Mamy tyle innych ważniejszych i mocniejszych wskaźników, że po prostu nie zawracam sobie głowy Vertexem ani żadnymi innymi punktami. Moim zdaniem one mogą tylko podbić to, co i tak jest widoczne w innych miejscach horoskopu. Skupiam się więc na "tych innych miejscach". Poza tym nie jestem astrologiem i się na nich nie znam smile
  • 29.11.17, 11:47
    A wypowie sie ktos, kto wie cos na ten temat? Czytalam na anglojezycznych stronach, ze taki tranzyt oznacza cos, nie chce pisac, ze karmicznego, ale takiego ,,fated" big_grin no ale tez przeszlo mi przez mysl, ze to moze byc nadinterpretacja i szukanie niewiadomo czego. W koncu i Vertex i Wezel Ksiezycowy to nie namacalne obiekty tylko punkty. I zastanawia mnie, czy jest sens brac pod uwage tego Vertexa, nie mowie juz o tranzytach, tylko o horoskopie natalnym, zwlaszcza, gdy jest w koniunkcji z jakas planeta. Hmmm, ciekawe...
  • 29.11.17, 11:48
    A bierze Pan/i pod uwage Wezly Ksiezycowe? Tak z ciekawosci pytam wink
  • 29.11.17, 14:37
    tak, częściej niż vertex czy punkt szczęścia; pytanie po co analizować położenie vertexu?
  • 29.11.17, 14:56
    Czy ma jakikolwiek wplyw na dom, w ktorym sie znajduje, zwlaszcza, kiedy nie jest jedyna planeta tamze (niekoniecznie w koniunkcji do czegos).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.