Dodaj do ulubionych

Saturn w opozycji do planet w 8 domu

01.12.17, 19:14
Za parę tygodni Saturn wejdzie w znak Koziorożca i u pewnej osoby zacznie tworzyć całą serię opozycji do planet w 8 domu. Po kolei Słońce, Merkury, Wenus. Ktoś to przeszedł? Najbardziej obawiam się opozycji Saturn Słońce i Saturn Wenus. No i samego faktu, że Saturn maszeruje przez 2 dom, tworząc te opozycje do 8 domu. Sam tranzyt przez 2 dom może być korzystny w tym sensie, że będzie stabilizował, już i tak całkiem niezłą, sytuację finansową. Może też "ustabilizuje" ego tej osoby, co też by było wskazane smile) Ale co z tym 8 domem?
Edytor zaawansowany
  • 05.12.17, 15:25
    zobacz co robil po kwadracie jak byl
  • 07.12.17, 16:42
    Hmm, przy kwadraturze Saturn wędrował przez 10 dom. Dobry czas, trudny też, ale powiedzmy zakończony dwoma "małymi" awansami i dwiema przeprowadzkami. To, co się wtedy stało, teraz już się nie powtórzy. Chyba. Myślę, że tamta kwadratura to było zamknięcie jakiegoś cyklu. a teraz, to nie wiem... cofanie się 28 lat nie ma sensu bo to za młoda osoba i wtedy miała lat naście. Princesswhitewolf podpowiedz coś więcej smile
  • 08.12.17, 19:01
    Mam urodzeniowo słońce ,wenus i marsa w 8-ym i saturn właśnie zakończył swoje opozycje do tych planet. Zdążyłam się rozwieźć , podzielić majątek (sporo zabrał ale też sporo dał). Pierwsza opozycja do wenus(podjęłam decyzję o rozwodzie....drugie wejście - rozwód). po miesiącu opozycja do słońca i trochę bolało (emocjonalnie)...przy drugiej opozycji do słońca - podział majątku. Później został mu już tylko mars i to już definitywnie zakończyło relacje z byłym małżonkiem. Po to chyba jest saturn ,żeby zrobić porządki jeśli zbyt długo zwlekamy i myślimy ,że jakoś to będzie. Łatwo nie było, ale teraz jestem mu bardzo wdzięczna. Po za tym u każdego zapewne działa trochę inaczej . Powodzenia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.