Dodaj do ulubionych

Mars do Urana,Uran do Marsa

11.12.17, 14:47
Dzien dobry
Bardzo prosze o pomoc w interpretacji. Interesuje sie astrologią niestety nie jestem tak biegła, żeby to sobie dobrze zinterpretować.
Przeglądając astro.com zauważyłam,że na dniach czeka mnie tak mi sie wydaje ciekawy podwójny aspekt.
Mars utworzy koniunkcje z Uranem w 8 domu a Uran kwadrature do Marsa z 2 domu.
Urodzeniowo Mars w 12 domu.
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • suedee1 01.01.18, 18:57
    no i co się wydarzyło? tranzyt Marsa przez Urana w 8 domu przyniósł jakąś kasę? ktoś z twoich bliskich potrzebował operacji albo jakiejś wizyty u lekarza? też będę miała ciekawą grę między uranem i marsem, o tyle ważną, że u mnie Uran buja się teraz po ASC a władcą ASC jest Mars. Natalnie Mars i Uran tworzą trygon. Uran w Skorpionie będzie niedługo tranzytowany przez Marsa. A Mars od jakiegoś już odczuwa kwadraturę Urana. we'll see ...
  • katekat 02.01.18, 17:57
    Nic.Zupełnie nic smile
  • moongirl11 02.01.18, 23:43
    Mialam identyczne tranzyty kilka lat temu,spodziewałam się czegoś wow ale tez nic sie nie działo.
    Pozdrawiam
  • historyk82 06.04.18, 22:07
    A może zakup sprzętu elektronicznego? Ja zawsze przy marsie na Uranie nabywam coś nowego z elektroniki.

--
    astrologicznie.blox.pl/html/1310721,37.html?orfeus82

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.